Skocz do zawartości

gotowy zestaw do astrofoto


andrzej126

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ jestem nowym użytkownikiem, przynajmniej w sensie ilości postów, to jednak czytam Forum od kilku lat, ciągle jeszcze mam nieaktywną możliwość zamieszczenie ogłoszenia w dziale Giełda. Mam nadzieję, że admin mi wybaczy, że korzystam z działu Pierwsze Kroki, sprzęt

 

mam nowy (kupiony na Ali), rozpakowany i zmontowany zestaw potrzebny do astrofoto - począwszy od flattenera skończywszy na kamerze. Kupiłem, bo myślałem, że będę miał czas, ale było to w lockdownie i było to złudne. Czasu nie mam. Całość więc idzie na sprzedaż. Podkreślam, wszystkie elementy nowe, nie użyte ani razu (zmontowałem w styczniu, rozmontowałem dziś, cały czas przeleżało w szafie)

 

kamera mono QHYCCD qhy163m, chłodzony usb3.0  5000 zł
koło filtrowe ZWO  EFW (7x36MM)  1200 zł
zestaw filtrów ZWO wąskopasmowe, 36mm Ha SII OIII 7nm  1900 zł
Filtry ZWO LRGB 36mm  780 zł
ASI120MM mini   600 zł.
Off Axid Guider ZWO OAG  520 zł.

Całość 10000, przy zakupie całości (gdyby się znalazł ktoś tak szalony jak ja byłem w lockdownie), 10% zniżki, czyli 9000 zł.

 

pozdrawiam Andrzej

20210501_134646.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerka ASI120MM mini sprzedana. Pozostałe aktualne.

 

Co do gwarancji dla kamery QHY 163 i koła filtrowego, z tym na Ali bywa różnie.
Proponuję 2 tyg. gwarancji rozruchowej. Po tym czasie, przez rok (lub dwa, nie wiem ile Ali daje gwarancji) czyli do 15 grudnia 2021 lub 2022 r. jak coś będzie nie tak będę grzecznościowo pośredniczył w próbie egzekwowania gwarancji, ale kupujący ponosi koszty przesyłki do Chin itp. Chociaż może to być przesyłka w Polsce, bo podobno Ali chce otworzyć w Polsce jakieś centrum.
Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andrzej126 napisał:

Dziękuję za propozycję, ale na takie pomiary musiałby się zgodzić również potencjalny nabywca. Chcę uniknąć ew. sporów, że na którymś jest jakaś ryska, a są nowe.

 

Nie ma sprawy. Do tej pory jeszcze mi się nie zdarzyło uszkodzić ani jednej sztuki, ale nigdy nie wiadomo kiedy zdarzy się ten pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło filtrowe ZWO EFW (7x36MM)   - sprzedane
ASI120MM mini                                  - sprzedane
Off Axid Guider ZWO OAG                 - sprzedane

 

Nadal aktualne:

kamera mono QHYCCD qhy163m, chłodzony usb3.0                  - 5000 zł

zestaw filtrów ZWO wąskopasmowe, 36mm Ha SII OIII 7nm      - 1900 zł

Filtry ZWO LRGB 36mm                                                                 - 780 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nadal aktualne:

kamera mono QHY163m, chłodzony usb3.0                                - 5000 zł

zestaw filtrów ZWO wąskopasmowe, 36mm Ha SII OIII 7nm      - 1900 zł

Filtry ZWO LRGB 36mm                                                                 - 780 zł

 

w oryginalnym zestawie kamery QHY163 nie ma zasilacza 12V, potrzebnego chyba do chłodzenia (nie jestem tego pewny, możliwe że jest to alternatywne zasilanie do chłodzenia ), taki zasilacz dokupiłem w Polsce i mogę go dołączyć do kamery (jako gratis).

 

Przy zakupie całości 10% rabatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.