Skocz do zawartości

Delta Optical -miła niespodzianka


Lotar

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi, ze DO "obdarowuje" swoich pupilów na forum tańszymi cenami.

 

Są dwa wyjścia:

 

1. Albo się pomylili.

2. Specjalnie wyslali tą kątówke za 999 zł., zamiast tej slabszej za 609 zł. A i tak wzieli za tą lepsza 609 zł. - a to dlatego, żeby ta osoba, która ją otrzymała z radości zrobiła halo na forum i poinformowała o doskonalosci i wspanialomyslnosci DO. Taka reklama trafi do prawdziwych klientów i mnóstwo fanow astronomii to przeczyta.

 

To lepsze i tańsze niż banner na forum ponieważ, tu nie tylko wszyscy to zobaczą ale także przekonają sie od osoby nie zwiazanej z DO ze firma jest ok. :)

 

Nie bierzcie mnie za "szukającego" intrygi ale poprostu z własnego doświadczenia znam takie sposoby reklamy - ponieważ to opinie niezaleznych klientow o 1000% bardziej pomoga firmie niz nawet najlepszy banner reklamowy na wszystkich forach w kazdym wątku. :Beer::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepsze i tańsze niż banner na forum ponieważ, tu nie tylko wszyscy to zobaczą ale także przekonają sie od osoby nie zwiazanej z DO ze firma jest ok. :)

 

Nie bierzcie mnie za "szukającego" intrygi ale poprostu z własnego doświadczenia znam takie sposoby reklamy - ponieważ to opinie niezaleznych klientow o 1000% bardziej pomoga firmie niz nawet najlepszy banner reklamowy na wszystkich forach w kazdym wątku.  :Beer:  :D

 

i co w tym złego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario! Jeżeli firma ma poprawnie zrobioną kalkulację to wie kiedy może zejść z ceny, a kiedy już się to nie opłaca. Ja handlowcem nie jestem, ale mam ustalone stawki za swoje usługi i prawdę mówiąc nie bardzo akceptuję targowanie się. Jak komuś nie pasuje, to zawsze może wybrać inną firmę. I ja się nie irytuję na klientów - najwyżej więcej nie przyjdą. Ale pracować, żeby dokładać do interesu to nie mam ochoty - wolę iść na kawę do rynku i popatrzeć na fajne laski. I czekać dalej na takiego, który nie marudzi :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, sprzedaje ta katowke bo zmienily mi sie plany. Ta katowka kosztuje w DO 999zl, to ze dostalem ja w promocji to jak sadze zupelnie inny temat. Aktualnie oferuje ja za zlotych 800 lub najlepsza oferte i jest to o 199zl taniej niz u dystrybutora, widzisz tu gdzies jakies zagrania nie fair z mojej strony?

 

 

Przepraszam Andee za "czepialnictwo". Miałem wtedy ciężki dzień w pracy :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.