Skocz do zawartości

ASTRO 3


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma na co czekać. Im wcześniej rozpoczniemy prace nad ASTRO 3 (wydanie lipiec-wrzesień) tym lepiej. Chciałbym jednak wiedzieć jakie jest zapotrzebowanie na kolejny numer, gdyż prace przebiegają etapowo (częściami) i zapewne pierwsze strony powstaną jeszcze w kwietniu. Dlatego muszę wiedzieć ile osób chce mieć swój egzemplarz.

Proszę więc o zapisy - tu w tym wątku, ewentualnie jeżeli ktoś nie chce tu, to proszę informację na moją skrzynkę.

Osoby, których adresy mam, nie muszą już ich podawać. Pozostałych proszę o adres, gdyż tylko w tym przypadku mogę zrealizować zamówienie.

Postaram się, aby koszt ASTRO 3 nie przekroczył 12 zł, tym bardziej, że najprawdopodobniej zrezygnuję z bindowania na rzecz zszywania. Przewiduję 60 stron + niespodziankę. Układ mniej więcej taki, jak w drugim numerze. Na pewno ograniczę ilość efemeryd, w tym księżycowych i planetoidalnych. Mam nadzieję, że więcej będzie artykułów, tym bardziej, że do współpracy zadeklarowały się kolejne osoby. Liczę też na dotychczasowych współpracowników i proszę, aby już zastanawiali się nad tekstami.

Jeszcze raz podkreślę - im wcześniej zaczniemy, tym lepiej. Zależy mi, aby trzeci numer był jeszcze lepszy od drugiego, zarówno pod względem zawartości, jak i wyglądu. Im więcej będzie czasu na prace, tym będzie to bardziej realne.

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory napłynęło tylko kilka zgłoszeń. Jeżeli ta sytuacja nie ulegnie zmianie, to będę musiał zrezygnować z wydawania ASTRO. Wiem, że niektóre osoby mogły nie zauważyć tego wątku, szczególnie, że został on wstawiony w momencie, gdy większość astromaniaków bawiła w Bieszczadach. Dlatego podnoszę ten tekst i czekam na zgłoszenia.

Oczywiście nie chcę niczego robić na siłę, dlatego jeżeli ktoś, kto wcześniej zamawiał nie zgłosi się, nic się nie dzieje. Wiem, że być może odstrasza cena, ale taka wychodzi przy małym nakładzie i domowej robocie.

Tak więc czekam jeszcze dwa dni i potem ostateczna decyzja.

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do połowy czerwca chcę zakończyć prace nad trzecim numerem ASTRO. Do tej pory zebrałem już około 35 zgłoszeń (większość z Astro4u). Jeżeli jeszcze ktoś jest zainteresowany to proszę o szybką informację, gdyż już jestem w trakcie kserowania pierwszych fragmentów.

 

Potwierdzona została kolorowa wkładka do numeru. Zawdzięczamy to jednej, bardzo miłej osobie z forum. Komu? O tym później. Myślę, że dzięki tej współpracy numer będzie atrakcyjniejszy.

 

Koszt numeru ok. 12 zł z przesyłką. Ostateczny podam po zakończeniu prac.

 

Dzięki "sponsorowi" (jedna z osób opłaciła prenumeratę ASTRO z "nadwyżką") w trzecim numerze pojawi się konkurs z nagrodą. :D

 

Przewidywany termin wysyłki - ok. 28 czerwca.

 

Robert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ASTRO 3 jest już wydrukowane (skserowane). W weekend muszę poskładać poszczególne egzemplarze i w poniedziałek dam do bindowania.

 

Wersję luźną (9 zł) będę wysyłał w poniedziałek lub wtorek, a wersję bindowaną (12 zł) we wtorek lub w środę.

 

Tak jak zapowiadałem będzie trochę mniej efemeryd, ale za to artykuły o meteorach (rojach), gwiazdach podwójnych, gwiazdach zmiennych, zjawiskach zakryciowych, gromadach kulistych i może jeszcze coś ;)

 

Mam dodatkowe trzy egzemplarze. Jeżeli jeszcze ktoś jest chętny, to proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.