Skocz do zawartości

Kupię TS / APM 28x110


bobin123

Rekomendowane odpowiedzi

  • bobin123 zmienił(a) tytuł na Kupię TS / APM 28x110

APM 28x110 na giełdzie w ciągu kilku ostatnich lat pojawił się może dwa razy i to ta sama sztuka, którą i ja miałem u siebie.
Niestety tych lornetek w Polsce jest może kilka, jak nie mniej :) Z tego co wiem teleskopy. pl sprzedały tylko jedną sztukę.

Także poszukiwania będą na pewno ciężkie, chociaż możliwe że za jakiś czas wypłynie jedna (ta sama co zawsze) sztuka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paweł Sz. napisał:

APM 28x110 na giełdzie w ciągu kilku ostatnich lat pojawił się może dwa razy i to ta sama sztuka, którą i ja miałem u siebie.
Niestety tych lornetek w Polsce jest może kilka, jak nie mniej :) Z tego co wiem teleskopy. pl sprzedały tylko jedną sztukę.

Także poszukiwania będą na pewno ciężkie, chociaż możliwe że za jakiś czas wypłynie jedna (ta sama co zawsze) sztuka :) 

Dokładnie tak jest jak piszesz, póki co nie planuję sprzedaży, bo wiem jak później będzie ten sprzęt nieosiągalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Paweł Sz. napisał:

APM 28x110 na giełdzie w ciągu kilku ostatnich lat pojawił się może dwa razy i to ta sama sztuka, którą i ja miałem u siebie.
Niestety tych lornetek w Polsce jest może kilka, jak nie mniej :) Z tego co wiem teleskopy. pl sprzedały tylko jedną sztukę.

Także poszukiwania będą na pewno ciężkie, chociaż możliwe że za jakiś czas wypłynie jedna (ta sama co zawsze) sztuka :) 

Hej.

Paweł , nie masz już tej 110tki?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.