Skocz do zawartości

Celestron SCT 11" + akcesoria + filtr szklany Orion


MateuszW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania teleskop Celestron SCT 11" wraz z akcesoriami. Miał to być mój docelowy sprzęt planetarny, ale niestety, budżet się nie spina i trzeba zrobić redukcję sprzętu :( Teleskop jest w bardzo dobrym stanie, znajdą się drobne otarcia i ślady rdzy na śrubkach, wszystko jest widoczne na zdjęciach. Optyka bez rys, z normalną ilością kurzu.

Zawartość zestawu:

-tuba z dovetailem losmandy

-szukasz 9x50

-oryginalne opakowanie

-redukcja mały / duży gwint SCT

-visualback Baader ClickLock 2"

-visualback 1,25"

-komplet zaślepek

-DreamFocuser gratis

-odrośnik Celestron

-grzałka na płytę korekcyjną

-maska bahtinova

 

Cena za zestaw to 8500 zł plus ewentualna wysyłka. Możliwość sprzedaży tuby bez części akcesoriów, wówczas cena będzie niższa. Z racji wielkości sprzętu zachęcam do odbioru osobistego lub umówienia się na spotkanie w połowie trasy dla kogoś mieszkającego dalej. Zapraszam również do obejrzenia sprzętu i przetestowania u mnie w razie pogodnej nocy.

 

Osobno mam do sprzedania szklany filtr słoneczny Orion 12,37" pasujący do tego teleskopu. Daje on naturalny, żółty kolor Słońca. Filtr bardzo porządnie wykonany, szkło jest grube i w metalowej oprawie. Stan idealny. Cena 700 zł.

 

 

DSC_4050.jpg

DSC_4051.jpg

DSC_4052.jpg

DSC_4053.jpg

DSC_4054.jpg

DSC_4055.jpg

DSC_4056.jpg

DSC_4057.jpg

DSC_4060.jpg

DSC_4061.jpg

DSC_4062.jpg

Edytowane przez MateuszW
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.