Skocz do zawartości

Coronado PST full zestaw


coy_coyote

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, sprzedam teleskop słoneczny Coronado PST. Stan bardzo dobry. Żadnych rys, zadrapań nie znalazłem. Stan optyki również bez żadnych zastrzeżeń. Daje świetne obrazy Słońca, ustawianie etalonu chodzi bardzo płynnie, focus dzięki upgradowi pokrętła jest bardzo przyjemne i przewidywalne.

Jestem drugim właścicielem i użyłem go może 4 razy. Szkoda żeby leżał a czas na oglądanie Słońca się zaczyna.

 

W zestawie:

- teleskop PST

- oryginalny okular Coronado 18mm 1.25" , mogę dorzucić soczewkę Barlowa 2.25x Baadera (brak na zdjęciu, proszę się przypomnieć po zakupie)

- blenda drukowana, ułatwiająca korzystanie w pełnym słońcu - wykonana przez poprzedniego właściciela

- wydrukowane obejmy z dovetailem pasującym pod montaż Vixen, można posadzić bezpośrednio na montażu

- upgrade focusera CMC warte 25$ https://agenaastro.com/cmc-pst-focus-knob.html

- walizka

- oryginalne pudełko, instrukcja

Najlepej odbiór osobisty w Częstochowie. Wysyłka możliwa poprzez paczkomaty Inpost, ale w dwóch paczkach, osobno wysyłam teleskop w oryginalnym pudełku i osobno walizka.

Zdjęcia Słońca pokazane w ogłoszeniu, robiłem pierwszy raz, nie mając wiedzy i doświadczenia w losowych warunkach pogodowych. Są to pojedyncze shoty robione Nikonem D6500.

Propopnuję 3400zł z wysyłką po mojej stronie. Przy odbiorze osobistym, opuszczę na paliwo :original:

Zainteresowane osoby proszę o kontakt na PW

unnamed (3).jpg

unnamed (2).jpg

unnamed (1).jpg

unnamed.jpg

185548085_10208350329433844_4310928961097884009_n.jpg

252820229_10208759374579717_5436700301403761288_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.