Skocz do zawartości

ASI 1600 MM-COOL


diver

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam kamerę ASI 1600 MM-COOL, zakupioną rok temu na tym forum od kolegi @franz55 z poniższego ogłoszenia.

https://astropolis.pl/topic/80742-sprzedam-zwo-asi-1600-mm-cool/

 

Stan kamery bez zmian, to znaczy była sprawna rok temu i nadal jest sprawna. :) Zrobiłem z nią trochę fotek narroband i do tego celu kamerka jak najbardziej się nadaje.

 

Cena 4000 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

 

Edytowane przez diver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dobrychemik napisał:

Ogłoszenia o sprzedaży kamer mono zawsze jakoś dziwnie mnie stresują :uhm:

 

Dzięki Oskar za "hop". :)

Po prostu kupuję inną - nieco "nowocześniejszą" ale i droższą. Więc nie ma czym się stresować.

 

Niemniej przepraszam Oskar, że jeszcze przez jakiś muszę czas pozostawić Cię w stresie, bo oferta aktualna. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, diver napisał:

 

Dzięki Oskar za "hop". :)

 

13 minut temu, dobrychemik napisał:

A ja będę obserwował z zaciekawieniem ewentualne obniżki ceny ;)

Pozwolę sobie na jeszcze jeden HOP.

Jako użytkownik, który sprzedał OSC i chciał przejść w mono powiem, ze mnie nie bola ceny kamer mono.

Boli jednak spojrzenie na koło i filtry, w dodatku ten problem focenia na wyjazdach.

Powodzenia właścicielowi kamery w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, diver napisał:

 

Dzięki Oskar za "hop". :)

Po prostu kupuję inną - nieco "nowocześniejszą" ale i droższą. Więc nie ma czym się stresować.

 

Niemniej przepraszam Oskar, że jeszcze przez jakiś muszę czas pozostawić Cię w stresie, bo oferta aktualna. ;)

 

 

Stres nie wynika z troski o kamery, ale z moich rozterek czy skorzystać z danej oferty. Ciągnie mnie do kamery mono, oj ciągnie. Mam nawet już filtry czekające w gotowości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dobrychemik napisał:

Ciągnie mnie do kamery mono, oj ciągnie. Mam nawet już filtry czekające w gotowości...

 

No to rabat. ;) Aktualna oferta: 3400 PLN.

Nowa na teleskopy.pl kosztuje 6799 PLN. Więc moja oferta to pół ceny nowej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dobrychemik napisał:

Sławek, dałeś link do wersji Pro, a Ty sprzedajesz starszą i tańszą wersję Cool.

 

Prawda, ale wersji COOL już nie produkują. Więc nie mogę porównać ceny z nową (ostatnia cena ASI1600MM COOL w astroshop to 7600 PLN). A porównanie zawsze działa na wyobraźnię. ;)

Moja COOL to jej ostatnia wersja 3. W sensie optycznym COOL to dokładnie to samo co PRO.  PRO ma nową płytę główną z wbudowanym buforem pamięci 256 MB DDR3.

Poniżej link do strony producenta, gdzie jest porównanie wersji.

https://astronomy-imaging-camera.com/news/evolution-history-of-asi1600-cameras.html

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.