Skocz do zawartości

[ Market ] Wydruki Waszych astrofotek


DarX86

Rekomendowane odpowiedzi

Wydruki Waszych astrofotek


Pragnę zaoferować możliwość wydruków astrofotek, jak również innych zdjęć jeśli ktoś potrzebuje wysokiej jakości druku. 
Maksymalny format zdjęcia to A3+ ( 33cmx48cm). Drukowane na oryginalnych tuszach i papierach premium Epsona (250g/m2) błyszczącym lub półbłyszczącym/perłowym. 
Koszt takiego wydruku to : 

40zł + wysyłka 

Mniejsze formaty do uzgodnienia. 

 

Możliwość naklejenia wydruku na piankę PCV. Przy tej opcji cena x2. 

 


  • Ogłoszeniodawca
    DarX86
  • Data
    04.03.2023
  • Cena
  • Kategoria

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chętnie bym zamówił kilka wydrukow ale nie mam własnych astrofotek. Chciałbym zasugerować  współpracę z kolegami z forum którzy robią fajne zdjęcia i przygotowanie katalogu z możliwymi do wydrukowania fotkami. Ty zarabiasz na wydukach, autorzy fotek tez cos dostaja za uzycie ich zdjec... taka luzna propozycja. 

 

Edit. Widze ze Twoje zdjecia tez sa bardzo fajne, czy mozna wybrać cos Twojego do wydrukowania?

Edytowane przez sosna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Miesilmannimea said:

Może ktoś już na to wpadł przed Tobą? ;)

Zapewne masz rację ale ja nie siedze w  foto i generalnie nie jestem w temacie a ceny takich fotek w necie sa dla mnie za drogie. Sproro ludzi prezentuje tu swietne zdjecia, nie wiem przykladowo 100 pln dla autora za kazdy wydruk plus cena wydruku daje zdecydowane lepsza oferte niz to co znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sosna Cześć, jeśli jakieś zdjęcie Ci się wyjątkowo podoba najlepiej spytać autora czy mógłbyś wydrukować je na własne potrzeby. Wydaje mi się to oczywiste ale powiem jasno, że udostępniane mi pliki służą tylko do wykonania zlecenia. Nie są nigdzie dalej udostępniane czy przechowywane. 

 

Póki co raczej umów z autorami na udostępnienie zdjęć nie planuję. Raz, że mam za małe możliwości druku. Dwa, mamy już https://astrography.com/.

 

Jeśli podoba Ci się któraś z moich fotek, nie widzę problemu w wydrukowaniu jej. 
 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.