Skocz do zawartości

Tuba SW120ED.


DexterX

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania teleskop Sky Watcher 120ED. Był kupiony na tym forum w 2016 roku za 4400 PLN. W zestawie oprócz tego co widać walizka (chyba nie oryginalna, ale nie gorsza). Sprzęt przeze mnie użyty cztery razy do wizuala.

Mam za jasną okolicę, żeby używanie takiego refraktora miało sens. Poza tym wisiał na ścianie.

 

Stan praktycznie fabryczny, zaniast jednej śruby mocującącej wyciąg jest przykręcony dodatkowy uchwyt pod szukacz - tuba jest oryginalna, więc ten dodatek można po prostu odkręcić. Zdjęcia soczewek starałem się robić tak, żeby było widać zarówno stan soczewek (linie proste na soczewkach to odbicia a nie rysy) jak i samych pokryć. Pokrycia bez żadnych symptomów degeneracji.

 

Uwzględniając to, że tuba ma parę lat , ale też uwzględniając inflację myślę, że cena 4400 pln będzie uczciwa. Odbiór osobisty w Lublinie lub wysyłka 100 pln - taki sprzęt do wysyłki wolę dobrze zapakować i ubezpieczyć, to będzie duża paka. To duża tuba - ostatnie zdjęcie w porównaniu do głowicy EQ2, nie jest w zestawie.

20230307_170448.jpg

20230307_170511.jpg

20230307_170613.jpg

20230307_175508.jpg

20230307_180407.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.