Skocz do zawartości

Moja strona - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Uważam tylko, że jeśli wytyka się komuś błędy, takie jak z gwiazdami zmiennymi, to dobrze byłoby napisać co jest źle bo teraz nie wiem co z tym zrobić.

 

Najlepiej wyrzucić...

Albo zostaw, bo jeśli takie bzdety są w niejakiej wikipedii, to już nic nie może zmiennym zaszkodzić.

 

Tak jak Mirek powiedział, śmieci w tym internecie strasznie dużo i Ty je przygarnęłaś na swoją stronkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałam w słowniku ortograficznym i jest tam zapis:

po/stać, -ci; te -cie a. -ci
gdzie a. = albo

Wygląda na to, że obie odmiany są prawidłowe.

Ten sam zapis widnieje w słowniku, który podałeś, czyli:

postać I ż V, DCMs. ~aci; lm M. ~acie a. ~aci, D. ~aci
Edytowane przez no.name
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałam w słowniku ortograficznym i jest tam zapis:  gdzie a. = albo

Wygląda na to, że obie odmiany są prawidłowe.

Ten sam zapis widnieje w słowniku, który podałeś, czyli:

 

Przepraszam, masz rację.

W każdym razie życzę dalszego zapału do pracy nad stronką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aquarius
Zawsze jestem nastawiona bardzo krytycznie do tego co robię. Uważam tylko, że jeśli wytyka się komuś błędy, takie jak z gwiazdami zmiennymi, to dobrze byłoby napisać co jest źle bo teraz nie wiem co z tym zrobić. A linki do wikipedii dają nawet na innych forach astronomicznych, dość starych i znanych. Akurat zareklamowała tą encyklopedię osoba, która znajduje się w redakcji strony danego forum. W zwykłej encyklopedii PWN bardzo mało znajdę na ten temat... być może jest zbyt stara i w najnowszym wydaniu są pełniejsze informacje.

 

Martuniu, zerknij tu:

http://sswdob.republika.pl/

Czytaj, podziwiaj i chłoń rzetelną wiedzę, wspartą wieloletni doświadzczeniem obserwacyjnym :D .

 

PS. Graficznie strona bez zarzutu :D .

W Polsce jest sporo dobrych stron astronomicznych, jednak wikipedia niestety do nich się nie zalicza. Powodzenia :Beer: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka :D No ja się staram, żeby moja była jak najlepsza. Z czasem będę się na tym wszystkim dużo lepiej znała. Może niedługo znowu tu wstąpię z ponowną prośbą o ocenę a jak na razie czeka mnie sporo roboty więc już powoli pracuję nad detalami ;)

Edytowane przez no.name
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.