Skocz do zawartości

Mgławica Bańka (Bubble Nebula) NGC 7635


Auron

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gość na chwilę napisał(a):

Wprowadzacie w błąd oglądających a potem gówno-burza się robi. Trzeba było napisać że Autor pewnie cropnął zdjęcie i dlatego nie widać pojechanych gwiazd i byłoby po problemie.

Oj kusi mnie zescreenować artefakt, ale...
 

 

2 minuty temu, Gość na chwilę napisał(a):

Daj już spokój.

Się powstrzymam w takim razie. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kriss2022 napisał(a):

Panie Wiesławie ja żartuję. Zadałem tylko pytanko odnośnie gwiazdek. A co dalej się dzieje to nie ja 😉 Pozdrwiam 

 

 

Ten rodzaj "żartu" ma dość klarowne określenie - trolling. 

 

 

 

4 minuty temu, JKbooo napisał(a):

 

Widzę artefakt po BXT, który spowodował wspomniany przeze mnie problem. Reszta jak wyżej, żadne doczepianie się i ujmowanie czegokolwiek autorowi. Zwykła przyjacielska uwaga. Jak już wspomniałem zdjęcie mi się jak najbardziej podoba. :) Jeśli takie uwagi nie są tutaj mile widziane, to następnym razem zostawię lajka i sobie pójdę. Pod moimi zdjęciami proszę się jednak wyżywać. :D 

 

 

 

Wrzuciłeś - bez żadnego wyjaśnienia - jakieś całkiem inne zdjęcie. Coś z jakiegoś etapu obróbki mające się nijak do końcowego efektu, coś czego nie ma na prezentowanym zdjęciu i określasz to słowami "przyjacielska uwaga" i "może nieprecyzyjnie się wyraziłem". Gratuluję dobrego samopoczucia. Mój ogląd sytuacji jest dość mocno inny. No i zabrakło jeszcze magicznego słowa. Tak od Ciebie. 

 

 

 

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wiesiek1952 napisał(a):

Wrzuciłeś - bez żadnego wyjaśnienia - jakieś całkiem inne zdjęcie.

Wnioskuję, że jest to ten sam materiał. To czy jest to to samo zdjęcie, jeśli podlegało innej obróbce, to już pytanie do filozofów. Jeśli jest to inny materiał, a artefakty mają inne źródło, to moja pierwsza wypowiedź może być błędna. Wspomniałem o problemie bo sam miałem z nim do czynienia, wiem skąd się bierze i jak się objawia. Zakładałem, że to forum służy do dzielenia się doświadczeniami i tak też poczyniłem.

 

4 minuty temu, Wiesiek1952 napisał(a):

Coś z jakiegoś etapu obróbki mające się nijak do końcowego efektu

Rzecz w tym, że właśnie ma się do końcowego efektu, ponieważ artefakt w postprodukcji powstał w wyniku błędu optyki.

 

6 minut temu, Wiesiek1952 napisał(a):

i określasz to słowami "przyjacielska uwaga" i "może nieprecyzyjnie się wyraziłem".

Osobiście nie widzę żadnego powodu, aby tak tego nie określić. Nie widzę w moich wypowiedziach nic, co mogłoby kogolwiek w jakikolwiek sposób urazić, albo świadczyć o złych intencjach. Jeśli ktoś w taki sposób moją wypowiedź odebrał, to jak najbardziej taką osobę w tym momencie przepraszam.

Nie planowałem spędzać dzisiejszego wieczoru na kłóceniu się z kimkolwiek, ani bronieniu moich słów, więc pozwólcie, że dalsze potencjalne wypowiedzi dzisiaj może tylko przeczytam, a odpowiem ewentualnie jutro. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Wiesiek1952 napisał(a):

 

Ten rodzaj "żartu" ma dość klarowne określenie - trolling

Jak Ty Wiesław uwazasz, że to trolling to za przeproszeniem, ja Pier... Takie forum. Klepcie się dalej po dup......

 

Adijos.

Edytowane przez Kriss2022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.