Skocz do zawartości

może ktoś będzie... ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się pakuje i wyjeżdżam na kilka dni do Zakopanego, może jest ktoś z grupowiczów i ma ochote wyskoczyć na piwko ?

 

Michał, ja mam ochotę wyskoczyć na piwko i zaraz to zrobię. ;D

Ale nie tak daleko!! ;)

 

Życzę udanego pobytu w górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu - proszę bardzo. W tym roku Tatry odpuszczamy z małżonką szanowną.

Domyślam się, że natłuczesz trochę konwencjonalnych zdjęć w górkach. A zwróć uwagę na rewelacyjny zasięg gwiazdowy nawet w Zakopcu przy dobrej pogodzie. Ja w tamtym roku z balkonu w pensjonacie widziałem Mleczną Drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarza się taka pogoda, że widać Drogę Mleczną w centrum miast... ja widziałem wielokrotnie z mojego balkonu w Lesznie (a nawet na balkonowym zdjęciu wyszła Ameryka Północna w Łabędziu!) widziałem też DM we Wrocku na ogródkach działkowych jakieś 10 min z buta od Placu Grunwaldzkiego, albo jakieś 40 min piechtą od rynku ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem też DM we Wrocku na ogródkach działkowych jakieś 10 min z buta od Placu Grunwaldzkiego, albo jakieś 40 min piechtą od rynku ;D

 

Ja mieszkam 10 minut od Placu Grunwaldzkiego ale Drogi Mlecznej to jeszcze z domu nie widziałem :(. Dumam natomiast jak dostać działeczkę we Wrocławiu, żeby sobie poobserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Dumam natomiast jak dostać działeczkę we Wrocławiu, żeby sobie poobserwować.

 

"Dumam" oznacza po wrocławsku kupić czy coś innego. Jeżeli mogę coś doradzić to szukaj działeczki na południe lub południowy wschód od Wrocławia. W kierunku Strzelina powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam 10 minut od Placu Grunwaldzkiego ale Drogi Mlecznej to jeszcze z domu nie widziałem :(. Dumam natomiast jak dostać działeczkę we Wrocławiu, żeby sobie poobserwować.

 

 

jak tylko wpakowałem się na te ogródki DM się pokazała, żadne światła w oczy nie kłuły, było całkiem ciemno ;) musisz Oskar popróbować w sierpniu, ale też musi się trafić super pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, piwko tyskie piłem, oscypki wcinałem :)

 

szkoda że nie było nikogo.

 

Co do jasności nieba to faktycznie było nieźle, z miejsca gdzie mieszkałem (5 piętro hotelu w Kościelisku) miałem taki widoczek z okna:

 

zakop1.jpg

 

to bylo około 23.20 no i droge mleczną było pięknie widać.

 

a to w nieco inną stronę:

 

zakop2.jpg

 

Co było po 23.00.... znajomi z Łęcka ze swoją Śliwowicą !

No a po tej gwiazdy takie że ho, hooooo !

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Cholibcia szkoda ze żadko tu zaglądam bo w niedzielę byłem w Poroninie, Zakopcu i na Gubałówce i znów się nie spotkaliśmy :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.