Skocz do zawartości

Czy Wisła w LM?


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dopiero zobaczymy ile jest warta Wisła. Wczoraj Grecy chyba troche odpuścili po pierwszej bramce. W rewańżu będa graćna na pewno na 200%. Wszystko zależy od tego czy Wisła jest na to przygotowana. I szkoda tej straconej bramki, inaczej można by się pokusić na 75-25 dla Wisły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na meczu z Viadernym na nowej trybunie - piękny widok i piękny mecz. Co do Wisły to byłem już na eliminacjach do LM na meczach wyjazdowych w Anderlechcie Bruksela i Realu Madryt - i..... Wiślacy nie awansowali. Nie jadę do Aten to pewnie awansują :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

koncentracji zdaje się tylko starczyło im na 30 min pierwszej połowy :mellow:

 

.. i 2:0 za koniczynek

 

jeszcze 25 min zobaczymy co dalej

 

ale mecz, ale emocje

 

jeszcze dogrywka przed nami, szkoda tylko, że w 10

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka na całej linii. Piłkarze wykonali dużą pracę. Paradoksalnie uważam, że zawinił Engel, który ustawił drużynę zbyt defensywnie. Co z tego, że mieli okazje? Należało się rzucić na tych frajerów, skoro sami nic nie grali przez pierwsze 20 minut, strzelić gola i potem spokojnie grać. Po drugie, skoro Frankowski nie był w dobrej dyspozycji to po co go było zostawiać na boisku? Teraz widzę tłumaczenia, że grał słabiej bo po kontuzji.

 

A prawdę mówiąc tak wczoraj w pracy obstawiałem. Budżet klubu niemal zawsze decyduje. Z kolei jednak jak wytłumaczyć sobie, że do LM awansowała Patrzałka, FC Thun czy Rosenborg? Może jednak prościej: słaba gra, brak zaangażowania i zła organizacja klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie, skoro Frankowski nie był w dobrej dyspozycji to po co go było zostawiać na boisku? Teraz widzę tłumaczenia, że grał słabiej bo po kontuzji.

 

Jak to po co go było zostawiać? W przeciwnym razie media zrzuciłyby całą winę na to, że trener Engel zdjął najlepszego napastnika, co uniemożliwiło awans :blink: . Engel był pod presją i trudno go winić - i tak źle i tak niedobrze.

Edytowane przez Kędzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Na prawde jest mi wstyd, że "najlepsza" drużyna piłkarska z mojego kraju uskuteczniła wczoraj taką żenade w Grecji. A powiedzmy sobie szczerze, że przeciwnik wcale nie należał do najtrudniejszych, a co więcej grał bez żadnej rewelacji. Oznacza to mniej więcej tyle, że patrząc pod kątem średniego poziomu europejskiego, ciągle jesteśmy amatorami...

 

Może niech znajdzie się jeszcze paru Piotrków Dziurowiczów, którzy wykoszą ludzi z PZPNu, dla których fusball w Polsce to jedynie szansa na niezły hajs i niech w końcu zrodzi się w naszym kraju piłka z pasji dla tego sportu, a nie dla pieniędzy i układów. No i chyba również przydałaby się jakaś zmiana pokoleniowa, bo tak drewnianego footballu, jak ten prezentowany przez "naszych", to chyba się nigdzie w Europie nie znajdzie.

 

Tyle...

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.