Skocz do zawartości

Newton 170/1300, paralaktyk


Mistshu

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie bym teraz sporo namieszał pytając czy jeszcze można porozmawiać o całości? ;)

 

Nie musisz próbować... Mistshu jest NIESŁOWNY... Obiecał do soboty zostawić możliwość zakupu całości, a kiedy wczoraj mu wysłałem ofertę, to odpowiedział, że za długo już czeka i jednak do soboty czekał nie będzie. Fakt - teleskopu mi szkoda, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Znając niesłowność tego "pana" to na pewno coś jest nie tak (albo byłoby nie tak po zakupie...). Wolę nie ryzykować!

 

Pozdrawiam, Mistshu... :P

 

Pozdrawiam, Whisper! :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz próbować... Mistshu jest NIESŁOWNY... Obiecał do soboty zostawić możliwość zakupu całości, a kiedy wczoraj mu wysłałem ofertę, to odpowiedział, że za długo już czeka i jednak do soboty czekał nie będzie. Fakt - teleskopu mi szkoda, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Znając niesłowność tego "pana" to na pewno coś jest nie tak (albo byłoby nie tak po zakupie...). Wolę nie ryzykować!

 

Pozdrawiam, Mistshu... :P

 

Pozdrawiam, Whisper! :Salut:

 

Bardzo mi przykro, ze potrafisz tak szybko kogos ocenic tylko i wylacznie z tego powodu, ze cos sie ulozylo nie po twojej mysli... Zadnego slowa, ani obietnicy nie skladalem. Przykro mi jednak jesli zle to odebrales i z mojego powodu narobiles sobie nadzieji i straciles czas

pozdrawiam i prosze nie gniewaj sie :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnego slowa, ani obietnicy nie skladalem.

hmm...

 

Jesli nikt nie kupi teleskopu w calosci do soboty sprzedaje go na czesci. W danej chwili zarezrwowany jest juz statyw i szukacz. Pozostala glowica i tuba - swoje oferty wysylajcie na priva

pozdrawiam

 

prosze nie gniewaj sie :unsure:

 

Ale skoro prosisz, to się nie gniewam... :) Po prostu trochę mi przykro, że sobie przez taki teleskop nie popatrzę za taką cenę, a dokupić statyw to dla mnie za duży wydatek (a Dobsona sam na pewno nie zbuduję - dopiero raczkuję z astronomią, a co dopiero z ATM-em a poza tym nie mam czasu na majsterkowanie).

 

Również pozdrawiam i zapewniam, że się nie giewam. Ty też się nie gniewaj. :Salut:

Edytowane przez maor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem Mistsha o to by zapakował statyw,który kupiłem, od tego teleskopu ,tak , by się

nie zarysował w transporcie.

Mistshu zapakował go z taką pieczołowitością i benedyktyńską dbałością , że, może przesadziłbym mówiąc że

paczka przetrwałaby katastrofę lotniczą, ale jestem pewien że upadek z dziesiątego piętra nic by jej nie zrobił :-)

Mówię, to po to by trochę zrównoważyć złą opinię która padła na tym forum.

Ja przynajmniej mogę powiedzieć posługujac się językiem rodem z Allegro że "Polecam tego sprzedającego"

 

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze skrzywienie z allegro ale napisze w allegrostylu:

tak uczciwego czlowieka przy tranzakcji internetowej jeszcze nie spotkalem,

bardzo serdecznie polecam

 

a po polsku: swietnie zapakowana przesylka, okular gra i buczy w wyciągu

 

obrazy przy powerze 255x dla lustra 110mm wymagają super warunkow. ale pare razy ostygł obraz na marsie i to jest to:)

 

 

przy baardzo kiepskim seeingu popelnilem oczywiscie fotke zestawem Finepix S20Pro + wlasnie zakupiony plossl 6,3mm + barlow 2x

mars.jpg

 

pozdrawiam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.