Skocz do zawartości

Newton 170/1300, paralaktyk


Mistshu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupilem go jakis rok temu, za 1100zl. Jako, iz mieszkam w miescie i nie mam prawa jazdy uzywany byl bardzo zadko. Wydaje mi sie, ze moje wypady z nim moglbym policzyc na palcach <_< . Z tego co mi mowil ostatni wlasciciel lustro bylo napylone, a teleskop byl podpiety pod silnik i laptopa. Posiada szukacz astrokraka z wymiennym okularem. Lustro w stanie idealnym, a obraz jest ostry. Nie ma potrzeby mycia lusta, bo teleskop byl dobrze zabezpieczony przed kurzem. Obudowa teleskopu, jak i jego wnetrze pokryte matowa farba. Wewnatrz teleskopu znajduje sie 5 oslon ( czy jak to sie tam nazywa :D ) . Farba na teleskopie w niektorych miejscach troche obdrapana...Dodatkowo daje 3 okulary, oraz lunetke biegunowa jak na zdjeciu. Troche przestalem sie interesowac astronomia, wiec wybaczie mi wszytskie gafy :unsure:

P.S.

Chrzesniaka nie sprzedaje :szczerbaty:

 

CENA : 850zl

 

102_5294.jpg

 

102_5293.jpg

 

102_5291.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.