Skocz do zawartości

przelot


sumas

Rekomendowane odpowiedzi

:o , to chyba jakiś wałek, a tak z innej beczki kiedyś w telewizji pokazywali przelot dziennego bolidu o ile pamiętam miał coś 10metrów i przeciął górne warstwy atmosfery lecąc sobie dalej, ma ktoś może ten film i udostępnił by go, albo jakieś inne ciekawe filmy przelotów bolidów, z góry wielkie dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o , to chyba jakiś wałek, a tak z innej beczki kiedyś w telewizji pokazywali przelot dziennego bolidu o ile pamiętam miał coś 10metrów i przeciął górne warstwy atmosfery lecąc sobie dalej, ma ktoś może ten film i udostępnił by go, albo jakieś inne ciekawe filmy przelotów bolidów, z góry wielkie dzięki

 

Ja znalazłem w swojej książce fotkę podobnego przelotu ale film w tv o tym tez kiedyś widziałem. Z danych w książce kamyk ważył 1000 ton czyli waga chyba adekwatna do 10 metrów srednicy :unsure:

 

sorki za jakość, to jest fotka:

 

20101875gr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze ze gdyby takie coś miało miejsce i nagranie było prawdziwe to już dawno tvn by nam je pokazało. Ostatnio zraziłem sie do tvn24 po tym jak wyemitowali kawałek filmu, na którym rzekomo było ufo, a ewidentnie było widać że to mały sterowany z ziemi sterowiec reklamowy podświetlony od środka :Boink: niedość tego tvnowcy zaprosili do skomentowania nagrania tego http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=141 znanego nam i jakże przez wszystkich dażonego sympatią Pana :szczerbaty:

Edytowane przez pitrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcie jeszcze tylko na filmik czekam, co do przelotu oczywiście jest autentyczny, na filmie było słychać nawet detonacje ( chyba 3 ), o ile pamiętam nagranie jest stare, z przed kilkunastu lat, co do średnicy to mówiono coś że mógł mieć nawet 90m ale to już przesada chyba. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat to niech sie podzieli byl bym wdzięczny :Salut::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo, że wygląda to wprost niawiarygodnie, ten filmik wygląda bardzo wiarygodnie :D

 

pobawiłem się nim trochę, gapiłem się klatka, po klatce i jeżeli to jest montaż, to zrobiony z najwyższą klasą,

do najdrobniejszego detalu, włącznie z falą podmuchu, która zmiata wszystko co napotka i to w bardzo prawdziwy sposób, zanim wywróciło kamerzystę, widać jak na poszczególne przedmioty działa fala uderzeniowa, to wygląda bardzo naturalnie.

 

Mógł to być również, jakiś ładunek wybuchowy zakopany i odpalony, a sam bolid domontowany, a jeżeli tak, to zrobione jest po mistrzowsku. Dzisiaj pewnie wszystko da się zrobić z filmem, kwestia tylko kasy, tylko jeżeli to jest zmontowane, to budżet mieli ogromny, albo niesamowity talent i ogromną wiedzę.

chyba, że to fragmenty armagedonu, które nie załapały sie do filmu :ha:

w sieci znalazłem jeszcze jeden taki sam, lecz w formacie mov, niestety podobnej jakości

pozdrowienia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo, że wygląda to wprost niawiarygodnie, ten filmik wygląda bardzo wiarygodnie :D

 

pobawiłem się nim trochę, gapiłem się klatka, po klatce i jeżeli to jest montaż, to zrobiony z najwyższą klasą,

do najdrobniejszego detalu, włącznie z falą podmuchu, która zmiata wszystko co napotka i to w bardzo prawdziwy sposób, zanim wywróciło kamerzystę, widać jak na poszczególne przedmioty działa fala uderzeniowa, to wygląda bardzo naturalnie.

 

Mógł to być również, jakiś ładunek wybuchowy zakopany i odpalony, a sam bolid domontowany, a jeżeli tak, to zrobione jest po mistrzowsku. Dzisiaj pewnie wszystko da się zrobić z filmem, kwestia tylko kasy, tylko jeżeli to jest zmontowane, to budżet mieli ogromny, albo niesamowity talent i ogromną wiedzę.

chyba, że to fragmenty armagedonu, które nie załapały sie do filmu :ha:

w sieci znalazłem jeszcze jeden taki sam, lecz w formacie mov, niestety podobnej jakości

pozdrowienia

 

Ja zas sadze ze to perfidna prowokacja obcych sluzb :P

A tak na serio to jestem absolutnie pewny ze to pic na wode i fotomontaz - jest zbyt niskiej jakosci, zeby cokolwiek o nim powiedziec. Poza tym podobnych materialow sporo na naszym swiecie - od przesluchania obcego w tajnej bazie USA, poprzez ganianie sie za Yeti, a skonczywszy na Elvisie. :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.