Skocz do zawartości

No to teraz się porobiło !!!


Rekomendowane odpowiedzi

O godz 0.33 na dotychczasowym Forum przeczytałem taki komunikat :FORUM ZAWIESILO DZIAŁALNOSC aby nie stac sie przyczyna rozlamu bo to najwazniejsze , ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE NA NOWE LEPSZE FORUM : http://jesion.sm.pl/Forum/index.php pod przywódctwem Adama Jesionkiewicza. Dziekuje wszystkim za owocnš wspólprace. Baze przekazuje nowemu lepszemu adminowi - POWODZENIA

 

Nikt jeszcze się sensownie nie wypowiedział co do przyszłości Naszego Forum a tu taka desperacja . Tak nie może być , prosił bym aby poważni i odpowiedzialni koledzy wyrazili swoją opinię .

 

Ps. Moim zdaniem Nasze Forum nie może być urlopowane jednym naciśnięciem guzika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami to oceńcie, i Wy co domagaliście się respektowania przez Bartka wspólnie wniesionej pracy (w tym także i ja) i Wy co uważaliście, że trzeba podkulić ogon pod siebie bo wszystko jest w porządku. Jest to smutne ale Bartek pokazał, że za nic ma tą - tu muszę użyć patetycznego określenia - wartość wspólną, którą udało się na Jego forum zbudować i wolał poświęcić zaangażowanie ponad 300 osób po to aby tylko urlopować za wszelką cenę jednego gościa, który mu się nie podobał. To niebywałe, po prostu, po pólnocy wyjął wtyczkę z kontaktu. Stało się to bez żadnego ostrzeżenia, jest to nawet dla mnie zaskoczeniem. Widać najtrudniej jednak jest samemu przyznać, że popełniło się błąd. Podtrzymuję moją tezę, że administrator forum nie może być emocjonalnie zaangażowany w jego działalność, bo jak widać emocje ponoszą.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze ze przygladajac sie zaistnialej sytuacji, dostaje konwulsji wymiotnych :( od razu nalalem sobie szklaneczke whisky i nadal (juz trzecia) jestem w lekkim szoku...

 

a wszystko poszlo o glupi denny banner niewykupiony przez AstroSRAK!!!

 

szkoda, szkoda, szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , ja po takiej prowokacji to już wolę być na tym nowym i właśnie Naszym Forum . Dosyć kaprysów zdesperowanego i słabego psychicznie admina . Tu nie będzie miejsca na takie spazmy . Już nigdy nikt nie napisze że to jest jego Forum a całą resztę ma gdzieś . To ma być NASZE FORUM , tych co je tworzą pisząc posty. Żeby sprawa była jasna : to nie jest Forum Adama (Jesion) tylko Naszeee , Waszee . Adam tylko nam to udostępnił . Za porządek na Naszym Forum będzie dbać Rada Forum . To będzie siedem -osiem osób publicznego zaufania i takich którzy wszyscy cenią . Każdy uczestnik tego Forum ma gwarancję bezpieczeństwa !!!!. Nikt nie może go usunąć i zbanować !!!. Skargę można oczywiście zgłosić do Rady Forum i ta rozpatrzy to obiektywnie . Nie może być tak że ktoś jednym naciśnięciem guzika z mysiej nory urlopuje cały nasz trud po to żeby na drugi dzień napisać że po licznych mailach łaskawie przywraca Forum do życia i wraca na białym koniu żeby GO wielbić i się podlizywać . Dosyć tego !!!!

 

To Forum już jest opłacone na pół roku , więc nie martwcie się o jego byt . To to jest NASZE FORUM a nie tylko jednego desperata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że stało się tak , jak się stało. Bartek tym posunięciem mnie zadziwił....bardzo zadziwił. Może to jeszcze chwilowe, ale chyba raczej nie.....jakoś sentymentalnie związałem się ze starym forum, jak jeszcze było tam wszystko OK.

 

Adamie - mam nadzieje, że te wszystkie stare posty da się jakoś w nowe forum wmontować, tam jest ogromna kopalnia wiedzy !!!

 

...musze sie przyzwyczaić do nowego enginu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jestem w szoku!

 

To co się stało oznacza jedno - mamy nowe forum i problem z głowy.

 

W gruncie rzeczy Bartek podjął męską decyzję, to po pierwsze. Po drugie uważam, że należy mu podziękować za ponad pół roku prowadzenia forum. Nie zapominajmy o tym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważałem i uważam Bartka za poważnego gościa. Nie chciałem na poprzednim forum tworzyć następnego konfliktu, ale uważam, że forum nie było własnością Bartka. Nie finansował Go przecież w całości. Powinien swoją decyzję skonsultować z tymi którzy finansowali forum. Stało się, jak się stało. Należy Bartkowi podziękować za prowadzenie forum, co niniejszym czynię i zaprosić go na nowe forum, co powinien zrobić nowy admin.

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony decyzją Bartka. Myślałem, że przemyśli wszystko i powrócimy do normalności. W swoim komunikacie napisał, że zawiesza działalność forum, aby nie doprowadzić do rozłamu. Niestety właśnie do takiego rozłamu doprowadził.

Jeszcze wczoraj obiecywał, że po urlopie, który ma trwać tyle ile przewiduje Kodeks Pracy Janusz będzie mógł powrócić na Forum. Myślałem, że sprawa została załatwiona, a tu taka niespodzianka :( .

Niestety Bartku z przykrością stwierdzam, że pokierowały Tobą emocje. Naprawdę nie tego się spodziewałem.

 

Teraz rozpoczyna działalność nowe Forum, które miałem nadzieję, że nie będzie musiało zaistnieć. Może tym razem się uda. Sam rano pomyślałem, że dobrze byłoby stworzyć Radę Forum, która decydowałaby w ważnych sprawach. I wchodząc tu widzę, że jest to już w fazie realizacji. To mnie cieszy.

 

Czy będzie to Nasze Forum? Oby tak się stało. Po tym co się wydarzyło, już chyba niczego nie będę pewny.

 

Pozdrawiam "Nowych-Starych Forumowiczów" i czekam na pozostałych.

 

Robert Bodzoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy zobaczymy tu wszystkich to nie jest takie pewne.....a chodzi mi o kilka czołowych, godnych szacunku postaci forum. Być może pojawią się tu- bo gdzie teraz pójść ??? - jeszcze istnieją teleskopy.pl i inne mniejsze fora, ale jak widzicie takie rozłamy nie wyszły na dobre i teleskopom i nie wyjda na dobre teraz- już nawet to forum straci cennych ludzi na starcie....

 

 

Jesionie- coś nadal jest nie tak z tymi dublowanymi wiadomościami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mars jednak zadziałał. Do tej pory nie wierzyłem astrologom, chyba zmienię zdanie :wink:

 

Będę czekał uparcie na pozostałych. Jeżeli się tu nie pojawią pewne osoby spróbuję je zmobilizować. Ale dam im trochę czasu :D

 

Robert Bodzoń

 

Uwaga to tych co wchodzą pierwszy raz na forum i próbują wysłać odpowiedź. Nie przejmujcie się informacją o błędzie i nie wysyłajcie postu drugi raz. Jak sami widzicie przez takie działanie mamy dublety, a nawet triplety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie mnie nie od dzisiaj i powiem to z całą premedytacją po prostu ŻENADA.

 

Tak jak wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni adminom za to co robią dla ruchu w necie. Ale powinni mieć na względzie, że właścicielami dobra, którym zarządzają są uczestnicy forum. Admini powinni składać przysięgę podobną do lekarskiej przysięgi Hipokratesa, która wiąże lekarza w momencie zagrożenia życia. Może sprawa "wyjęcia wtyczki" przez admina nie jest aż tak ważna ale 400 ludzi dostało dzisiaj rano wiadro zimnej wody na łeb. :evil: :evil: :evil:

 

Myślę, że nie jest to pora by ukazywać inne grzeszki Bartka jako terminatora bo wszyscy wystarczająco na niego najeżdżamy. W każdym razie jestem jednym z osób, które wcześniej doświadczyły terminacji przez admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee no spoko ale dlaczego, ktos cos znowu nie tak powiedzial czy nagadal mu cos ??

wchodze sobie zeby sprawdzic co nowego a tu jeb "prosze wejsc na nowe forum". toz to przegiecie paly, wszyscy sie tak sklucili czy kij ch*j maci wode. nudne to sie robi pomalu.

 

ps

a co do tego Marsa to chyba naprawde astrologowie mowia prawde, patrzac co sie porobilo na forum i po zachowaniu mojej lubej to normalnie nie da sie spokojnie pracowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak się stało, ale bardzo dobrze że tak się stało.

To nas czegos nauczyło.

Forum od początku było Bartka i przez ostatni bodajrze miesiąc Bartek nam to wyraźnie dawał do zrozumienia. Dlatego że myślał że jak JEGO forum stało się tak popularne to w rękach trzyma wszystkie atuty i może waląc pięścią w mównicę mówić nam w twarz że ma nas w DUPIE.

Jesion zaproponował rozsądną alternatywę, to dziś proszę sarkastyczne teksty o lepszych administratorach i takie tam.

A że forum przestało działać, ani mnie to ziębi ani grzeje. Rejestracja tutaj to 30 sekund.

Tak z ciekawości jak się muszą czuć forumowicze którzy przekazali pieniądze na utrzymanie forum. Z nimi się Bartek chyba nie konsultował zamykając forum.

JESION powodzenia.

 

Pozdrawiam Wiesiek z Bochni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje przenosimy do nastepnego watka. Tu prosimy juz nie pisac...

 

http://www.astro-forum.org/Forum/viewtopic.php?t=26

 

O bledzie w forum juz pisalem. Jezeli pojawia sie blad wyslania emaila prosze go zignorowac. Post poszedl, tylko nie wyslal sie mail z potwierdzeniem do autora watku. Dlatego wylaczcie w swoich profilach opcje wysylalnia powiadomien na skrzynke. Opcja bedzie dzialac po zamknieciu formalnosci oplacania konta i pelnego jego uruchomienia. Bartek zostawil nas troche na lodzie... wiedzial ze to tylko test i propozycja. A tu taki numer...

 

Wyslalem juz do niego maila, aby sciagnal nieprawdziwa informacje ze to moje, lepsze forum... fuujjjj - bardzo niedzentelmenska postawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.