Skocz do zawartości

Szukam redakcji!! Pilne!!!!!!!!!!


Mariusz.K

Rekomendowane odpowiedzi

Ty sie juz o mnie nie martw. A jak uraziła cie ta wiadomość. To nie masz się czym urażać. te określenia na H i na K to były ogólne a nie o tobie. A jak juz tak o wrazliwosci to ty nie pogarszaj mojego forum. I Nie pisz o nim ze jest do bani itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę tu podwarzał kwestię przekleństw. Ale te słowo co cie tak zainspirowało powszechnie pisze sie przez H. Przykładem może być słyny skrót H**P.

 

A propo forum to już jest zbudowane.

 

[ Add: Pon 26 Lip, 2004 ]

Twoje wypowiedzi zniechęciły mnie do tego forum :( Podobnie jak Pawła Maksyma dzisiaj zniechęciła wypowiedź Ayrtona do forum www.astronomia.pl/forum. tak samo twoja zniechęciła mnie do tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiej sie, śmiej sie. Śmiech to zdrowie, zaś złośliwośc to najgorsza Choroba. Mam nadzije że wyjdziesz z tej Choroby. Czego ci serdecznie życzę.

 

[ Add: Pon 26 Lip, 2004 ]

Śmiej sie, śmiej sie. Śmiech to zdrowie, zaś złośliwośc to najgorsza Choroba. Mam nadzije że wyjdziesz z tej Choroby. Czego ci serdecznie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Mariuszu, jak dotychczas życzyłem ci dobrze, mimo iż robiłeś wszystko głuchy na uwagi innych. Ale bluzganie na 2 razy starszego od ciebie Adama to spore przegięcie. Pokazałeś tym tylko, że nie jesteś jeszcze wystarczająco dojrzały, aby prowadzić normalną dyskusję, a tym bardziej, aby zarządzać forum dyskusyjnym. Skoro nie będąc u siebie rzucasz k****mi i ch***mi na lewo i prawo przy pierwszym spotkaniu z jakąkolwiek krytyką, to co się stanie, gdy ktoś u ciebie napisze, że twoje forum nie podoba mu się? Weźmiesz siekierę i walniesz w komputer?

 

Jak na twoj wiek, jesteś stanowczo za bardzo rozbrykany i pozbawiony pokory oraz kultury. Będąc w twoim wieku w przed wysłaniem jakiegokolwiek posta 10 razy czytałem swoją wypowiedź aby sprawdzić, czy to co napisałem ma sens i jest na tyle mądre, na ile pozwalał na to mój wiek. Ty natomiast należysz chyba do pokolenia, które myśli, że wszystko mu wolno, a wirtualna przestrzeń tylko to pogłębia. Pitrek dobrze powiedział - ciekawe, czy byłbyś taki mądry stając na przeciwko 2x wyższego i 3x cięższego Adama. Czy miałbyś uwagę powiedzieć mu tu wszystko w twarz? Więc na przyszłość rozmowę przez net traktuj jak rozmowę na żywo, a dobrze na tym wyjdziesz.

 

A jeszcze odnośnie forum - miałem tego nie pisać, ale 2/3 userów u ciebie to admini bądź mod'y, a ty sam napisałeś 1/3 wszystkich postów. To nie rokuje dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesion przesadził z tymi przekleństwami było ich tam tylko 4. Nie mówicie mi, ze czetry to dużo. I to nie były jakieś strasznie ostre przekleństwa. Więc tu troche spanikował Jesion. Użyłem 4 wulgryzmy. Które musiałem napisać. Więc proszę sobie nie wyobrażać ze co 3 słowo było Na K i na H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, co tam np. Michau robi jako moderator :)  

Hmm...Mariusz poprosił mnie czy mogę użyczyć mu na stronę trochę fotek...Zgodziłem sie i w ten sposób automatycznie trafiłem do "redakcji" w dziale astrofoto a "redakcja" jak się dowiedziałem ma prawa moderatorskie...

pozdro :salu:

 

[ Add: Pon Lip 26, 2004 20:54 ]

nie będę tu podwarzał kwestię przekleństw. Ale te słowo co cie tak zainspirowało powszechnie pisze sie przez H. Przykładem może być słyny skrót H**P.  

HEHEHE :lol: lol

 

[ Add: Pon Lip 26, 2004 20:58 ]

Mariusz jak widzę przeginasz,powinieneś przeprosić Jesiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko drogie, obawiam sie, ze twoje zachowanie kwalifikuje sie do powiadomienia rodzicow, bo oni zapewne twoje calodzienne przesiadywanie przed komputerem tlumacza sobie auto-rozwojem. Ty natomiast zachowujesz sie karygodnie. Powiem nawet, ze jeszcze w calej wieloletniej historii w prowadzeniu for nie przeczytalem takiego szczeniackiego tekstu. Nie bede z toba dyskutowal, bo po pierwsze za szczyl jestes, a po drugie bez elementarnych zasad kultury i szacunku. Chyba nie tak ciebie wychowuja rodzice? Obawiam sie, ze nalezy ci ograniczyc dostep do internetu, bo zaczyna szkodzic twojej mlodej, nierozwinietej jeszcze psychice. Mniej filmow, mniej MTV, mniej Internetu, a moze jeszcze beda z ciebie ludzie. Jezeli w tym wieku posuwasz sie do takich tekstow, to boje sie, ze za 10 lat zle skonczysz.

 

I przestan pisac, ze Jesion jest chory, spanikowal, czy jest... To juz nawet nie jest smieszne.

 

Przeczytaj sobie jeszcze raz twoja wiadomosc:

"Tytul: Ci ci Kurwa szkodzi?"

 

"Co ty sie uwzioł tak na moje forum? Coś ci w nim nie pasuje? Coś ci grozi jak te forum jest? Bo wątpie w to. A jak masz jakies waty do forum. To nie wchodź na nie. Nikt ci nie karze. I nie musisz pisać tych żałosnych komentarzy na ShoutBoxie mojego forum. Bo mnie to Kurwa nie urazi. Wiesz juz takich madrych jak ty było wiele. Co mnie chcieli zgnoić. I zadnemu z tych Hujów nie udało sie. Tobie również sie nie uda. Jestem za mocny na to. I mozesz sobie paplać co chcesz o tym forum. Ale dla mnie twój negatywny komentarz jest gówna wart.

 

Będę robił te forum. Choćbyś gnoił moje forum jak nie wiem co. Chocby wszyscy sie odwrócili i mnie gnoili. te forum będzie robionie. I radze ci to zapamietać."

 

Nie wiem, czy z tego trzeba sie smiac, czy plakac, ze takie nam mlode pokolenie wyrasta. Ty mi udzielasz rad, ty mnie straszysz? :lol:

 

I teraz zdecydowanie radze ci, abys spedzone godziny przed komputerem zamienil na nauke kultury, zachowania, a moze przede wszystkim, zasad polskiej pisowni, bo jestes do tego analfabeta!

 

Popraw od razu to razace zaproszenie na twoim forum: "Zaproszenie: Mieliście ciekawe obserwacje lub zamierzacie mieć? Chcecie jakieś dorady do obserwacji? Pytajcie się o co chcecie z obserwacji a odp napewno dostaniecie." - nie da sie tego nawet zrozumiec!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku twój wiek nie pozwala na jakiekolwiek wulgaryzmy w stosunku do starszych od ciebie ludzi :shock: , można użyć słowa "cholery", "porąbane" itp. ale i tak czasami lepiej się "ugryść w język", już dałeś pokaz swoich manier :Ass:

 

[ Add: Pon Lip 26, 2004 23:20 ]

:roll: nooooooooo to żeś z tym tekstem ostro przeeeeeeeeeeeeholował :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszekjed

Mam do wszystkich prośbę aby przeanalizowali powstałą sytuację.

Jest oto bowiem tak, że pewien chłopak, w młodzieńczym zapale napisał że poszukuje redaktorów do swojej strony. Na to otrzymuje najpierw kilka praktycznych uwag (np. luki) ale zaraz potem kubeł zimnej wody prosto na łeb. Argumenty są brane bez przebierania: a to, że jest za młody by wiedzieć coś o astrofizyce a to, ze szafuje tytułami redaktórów na prawo i lewo, wreszcie dostaje mu się, że w prywatnej korespondencji używa słowa na ch i jeszcze się upiera, że ono jest na h (nieuk jeden !). Głównym oponentem staje się kto ... znowu Jesion. I staje Wielki Jesion, naprzeciw tego 13 latka mówiąc mu jaki jest malutki, niewykształcony, bezczelny i śmieszny rozdając tytułyjak Zagłoba Inflanty. Łamie przy tym tajemnicę korespondecji prywatnej i to w sposób szczególnie perfidny bo niby jej nie zdradzając jawnym cytatem ale wyraźnie dając do zrozumienia kto i co komu napisał i wskazując wyraźnie kto tu jest biały a kto szwarc charakter. W końcu łapie się na to i Luki z oburzeniem przyłączając się do połajanki.

Młody człowieku dla Ciebie jest rad kilka:

- po pierwsze nie zrażaj się opinią Jesiona, Adamo i innym podobnym w rodzaju 'dziecinada' itp, możesz je pominąć zupełnie, sposób w jaki doświadczony mężczyzna ze znacznym już już dorobkiem zawodowym w tej właśnie dziedzinie traktuje 13 letniego chłopca ze świetnym pomysłem na początku swojej drogi jest żenujący. Dla osoby mającej przekonanie o swojej wartości starczyłoby w odpowiedzi Tobie jednego postu,

- po drugie bierz poważnie wszystkie rzeczowe odpowiedzi z serii tych, które pisał na początku np. Luki, w ten właśnie sposób ludzkość powoli idzie jednak do przodu przekazując sobie wzajemnie doświadczenia,

- po trzecie uważaj co i do kogo piszesz prywatnie, tajemnica korespondencji to wartość bez znaczenia dla wielu osób a cena jaką trzeba zapłacić aby sprawdzić dla kogo, może być bolesna. To powinno być dla Ciebie też nauczką, że nawet w gniewie nie należy używać 'wyrazów'.

Reasumując, popieram Cię w Twojej inicjatywie, staraj się stronę rozwijać, szukaj dla niej sprzymierzeńców ale rób to w sposób nie antagonizujący do siebie. Staraj się opanować emocje bo rzadko w życiu jest tak, że subiektywnie wielki wkład pracy jest doceniony przez otoczenie a jeszcze rzadziej przez szerszą społeczność.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, kogo ja widze :) Moj aniol stroz :) Pozdrawiam sie i ciesze sie :)

 

PS. Udez w stol, a nozyce sie odezwa ;)

PS2 Mariusz.K - teraz w ramach wdziecznosci za poparcie, mozesz napisac kilka "cieplych" slow do Leszka, bo widocznie bardzo mu brakuje "poklasku". Wykorzystac nawet taka delikatna sytacje, aby "cos skrobnac" na Jesiona? Obrzydliwe...

 

PS3. Dla osob nie zorientowanych, Leszek jest w powaznym konflikcie z moja osoba. Zenujace jest to, ze caly czas stara sie publicznie angazowac w to innych. Z mojej strony musze wszystkich przeprosic, ze musza czytac te posty. Niestety nie mam na to wplywu, a Leszek jeszcze nie pojal, ze nie wypada wykorzystywac takich sytuacji do "odgrywania sie".

WIELKIE SORRY i tobie Lechu tez by wypadalo przeprosic, bo twoja odpowiedz z daleka zalatuje "dziwna" stronniczoscia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszekjed

Adamie !

Pisząc poprzedni post nie wiedziałem, że posuniesz się do otwartego cytowania kierowanej do Ciebie prywatnej korespondencji. Sądziłem, że potrafisz poradzić sobie sam z 13 letnim chłopcem ale widocznie Tobie potrzebne jest do tego forum i kilku pomagierów. Twoja agresywna postawa wobec tego młodego człowieka zaowocowała oczywiście jego agresją. To Twój niewątpliwy sukces.

Napisałem właśnie kilka listów. Poczytaj je sobie a poźniej zacytuj na forum. Nie do Ciebie były wprawdzie kierowane ale jakie to ma dla Ciebie znaczenie ?

A tak przy okazji, może napisz dlaczego nie używasz 'polskich ogonków' ? Czepiasz się, że 'niedouczony szczyl' nie wie jak się pisze męski organ na ch a sam notorycznie piszesz z błędami. Dalej, wykombinuj jakąś trzymającą się kupy wymówkę.

Ponieważ poprzednio pozdrowiłeś się już sam to zdjąłeś ze mnie ten niemiły obowiązek.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, może napisz dlaczego nie używasz 'polskich ogonków' ? Czepiasz się, że 'niedouczony szczyl' nie wie jak się pisze męski organ na ch a sam notorycznie piszesz z błędami. Dalej, wykombinuj jakąś trzymającą się kupy wymówkę.

 

Gdybys mial troche dluzszy staz w internecie, to nie musialbym cie w tej kwestii edukowac. Ta zasada to czesc oryginalnej netykiety i szacunek dla polakow mieszkajacych i piszacych poza granicami PL. Proponuje ci zerknac poza czubek swojego nosa i sprobowac napisac cos z innego komputera niz PC, albo np. z dalekiej azji. Jezeli nie dostrzegasz roznicy miedzy pisaniem bez "PL znakow", a bledami "kolegi", to coz,... nie wszystko musimy rozumiec - prawda?

 

Poza tym, wyobraz sobie, ze sa polacy, ktorzy bardzo wiele czasu spedzaja za granica. Wiesz co to oznacza?

 

PS. kazdy kto uzywal Internetu w latach 1995-99 dokladnie wie, o czym mowie :) Pozdrowienia dla dinozaurow polskiego Internetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie Tobie potrzebne jest do tego forum i kilku pomagierów.

 

I jeszcze jedno - to ze "pijesz" do mnie, kazdy wie - ale oszczedz sobie obrazania przy tej okazji innych, ktorzy slusznie zabrali w tym watku glos. Masz tupet, aby ludzi nazwac od "pomagierow". Kazdy tu powiedzial swoje zdanie - na pewno nie po to, aby mi "pomagac"... ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącam do dyskusji, ale chciałbym zamieścić przy okazji tego wątku także swoje skromne zdanie.

 

Uważam, iż osoba bardzo młoda, która siłą rzeczy nie posiada jeszcze wystarczającej wiedzy z zakresu interakcji międzyludzkich i zasad publikacji informacji oraz standardów estetycznych panujących w internecie, nie powinna zabierać się za konstruowanie wortali kierowanych do masowego odbiorcy.

 

Po pierwsze jej działanie spotka się z dezaprobatą doświadczonych czytelników, którzy, podobnie jak w powyższym wątku, wyrażą swoje negatywne opinie na temat niedociągnięć wszelakiego rodzaju i przez to osłabią chęci młodego człowieka do kontynuacji i ulepszania swoich działań - młodość przecież nie znosi ograniczeń, więc nie słucha dobrych rad (znam to z autopsji :roll: ).

 

Po drugie przyjęło się, słusznie albo niesłusznie, że osoby młode wiekiem nie mogą być kompetentne w wypowiadaniu się na specjalistyczne tematy na forum publiczym - to kolejny gwóźdź do trumny dla ambicji takiej osoby. Najczęściej jest to związane z tym, że nie ponoszą one odpowiedzialności za swoje słowa, które w internecie nic dla nich nie znaczą.

 

Rzecz, która razi mnie najbardziej na tego typu wortalach, to nieznajomość zasad ortografii i interpukcji, która świadczy o braku szacunku dla czytelnika i wystawia niechlubną opinię autorowi, który najpierw powinien nauczyć się pisać po Polsku, a potem brać się za rozpowszechnianie swoich opinii w formi pisemnej . Nie chciałbym zostać tutaj źle zrozumiany - nie jestem za ortodoksyjnym puryzmem językowym, który każe trzmać się wszystkich, niekiedy sztucznych, norm języka polskiego, ale należy znać takie minimum, by przekaz informacji był zrozumiały i atrakcyjny dla oka czytelnika - wszechobecne, kardynalne błedy chyba temu nie sprzyjają... :roll: (sam popełniam dużo błędów, ale zawsze dbam o to, by moje wypowiedzi w internecie były poprawne pod tym względem).

 

Tyle z mojej strony - dość mędrkowania :wink: .

 

Popieram twój pomysł, Mariuszu, z budową takiej strony internetowej, ale niech na razie pozostanie ona tylko dla Ciebie - popracuj nad nią solidnie, posłuchaj rad osób doświadczonych w tym temacie, a potem zaprezentuj ją na forum publiczym, by w ten sposób rozpowszechniać to pięne hobby, jakim jest astronomia i nauki, które się z nią wiążą.

 

 

PS. Naprawdę jest mi przykro, kiedy czytam podobne wątki, które prowadzą jedynie do kłótni, niemiłej wymiany zdań i rozdrapywania starych ran. Miałem nadzieję, że to co się stało rok temu z A4U będzie dla wszystkich nauczką, by takie sprawy nie załatwiać na forum publicznym, bo efekty tego mogą być poważniejsze, niż to się na początku wydaje.

 

 

Pozdrawiam,

 

 

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc strona i forum będę nadal robił. To jest oczywiste.

 

Ale muszę chyba przeprosić trochę was. Za bardzo zaszalałem :oops: .

 

Te moje zachowanie było spowodowane tym, że ciągle słyszałem ze strona (z forum włącznie) jest do bani i nie miałem dokładnego uzasadnienia tej opini. Oczywiscie Łuki w jednym ze swoich krytycznych postów pomógł mi. Za co mu serdecznie dziękuje. Pozatym słyszałem, że ten cały wątek jest do bani. No więc jak sie spytałem czemu? To dowiedziałem się że to reklama. A gdy Astro amator napisał

"A co sądzicie o mojej stronce.

 

www.bonn.republika.pl

 

pozdrawiam."

 

To nikt nie powiedział, że to reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "gorąco"!!!

 

Ale ŻENADA, ależ WSTYD!!!

 

Czytając ten wątek MAM DOŚĆ TEGO FORUM i odwiedzał je będę jak najrzadziej.

Adamie, mimo Twojego wieku(29 lat) nie odbiegasz swoimi komentarzami od "poziomu" tej , młodej (13 letniej) osoby. Stosowane przez Ciebie słownictwo, "przytaczanie" prywatnych postów, "uwypuklanie" na forum prywatnych "animozji" do poszczególnych osób, "gnojenie" inicjatywy ludzi młodych , "ocenianie" rodziców - szereguje Cię w tej samej kategorii, kategorii (jak to nazwałeś) "dresiaża".

Już "na starcie" ten młody człowiek ma prawo czuć się "przegrany". - o to Ci chodzi???

Uważam, że celem każdego forum( w temacie astro... i nie tylko) jest między innymi : nauka, poszerzanie i przyswajanie wiedzy jak i "pośrednie" wychowanie młodego pokolenia. Ty jednak, jako doświadczony i starszy wiekiem (wydaje mi się) w tej materii się "spaliłeś".

Taką mamy młodzież dzisiaj i nic na to nie poradzisz - być może Twoje potomstwo będzie jeszcze gorsze( oby LEPSZE) - to zalezy od Ciebie!!!

Nikt nie dał Ci "monopolu" na jedno, jedyne TWOJE czy kogoś innego - forum.

Być może za 1/2 roku lub później to Twoje forum : poprostu ZNIKNIE - wszystko co ma początek ma i koniec.

 

Jeśli młoda osoba wykazuje się takim pomysłem i inicjatywą(jest to dla niej BARDZO WAŻNE a Ciebie to widzę MOCNO "razi"), to jako bardzej doświadczony : poradź, wspieraj i popieraj takowe zachowanie(inicjatywe) bo lepsze to( taki "młody" pomysł) niż rozpowszechnione pijaństwo czy narkotyki wśród młodzieży a i sam nie potrafisz przewidzieć : Co będzie za, np. pół roku?.

..........sam potrzebujesz "autokrytyki"

 

Mariuszu - trwaj przy swoim pomyśle i przyjmuj z pokorą udzielane rady i uwagi. Za jakiś czas( kiedy nie będzie "astroforum") , to o co teraz "walczysz" będzie na TOPIE i TY będziesz "górą". Niestety, jednak "zweryfikuj" i popraw swoje słownictwo oraz nastawienie do ludzi starszych(wiekiem i doświadczeniem) , starszych od Twoich rodziców.

Aż się nie chce pisać.......

 

WSTYD I ŻENADA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku, nie mozna byc obojetnym na twoje prowokacje i swiadome wprowadzanie ludzi w blad - czego najlepszym przykladem jest, jakze mylny w kazdym calu, post Madolo. A Madolo sugeruje przeczytanie dokladne watku, a wtedy bedzie wiedzial, dlaczego mam prawo sie za taki tekst obrazic, pomijajac fakt komedii pt. "moje forum" - nie posiadam swojego forum astro, ale wlasnie sie dowiedzialem, ze posiadam. Ciekawe... :) Przyznaj sie - nie czytales nawet 1/3!

 

Twoja wypowiedz mozna porownac do slynnego powiedzenie - "wyskoczyles, jak filip z konopi". Wiem, ze napisales to pod bezposrednim dzialaniem i zacheta twojego przedmowcy. Pamietaj, ze slepa solidarnosc z "kolega" od ATM moze nie byc wcale sluszna, a nawet krzywdzaca dla innych. Sproboj powiedziec Leszkowi, ze masz inne od niego zdanie, a gwarantuje ci, ze juz nie bedziesz "jego kolega". O tym moglismy przekonac sie juz "wszyscy".

 

Do Mariusza K - cieszy mnie to, ze jednak drastyczne dzialania przyniosly skutki i widzisz, ze w twoim zachowaniu bylo cos nie tak. Proponuje ci jeszcze raz przeczytac wszystkie rady, mimo ze na poczatku wydaly ci sie "atakiem" na twoj serwis. Niestety koledzy-ignoranci nawet nie przeczytali, ze rozmowa i uwagi dotyczyly twojego serwisu, nie forum, ale to jak widzisz, dla niektorych szczegol. Moja stanowcza reakcja uchronila cie od forumowego "linczowania" - jakie przezyl niejaki Kubatron, po tym jak postawil takie forum, jak twoje. Poszukaj w archiwum, a zrozumiesz, o co niechybnie sie otarles. Ludzie w tej chwili sa szczegolnie wrazliwi na nowe, male fora i nie ma to nic wspolnego z "gnebieniem" mlodych. Po prostu wplyw historii.

 

Jak widzisz, sytacja potoczyla sie niespodziewanym torem - niektorzy lubia dolaczac sie do "zadym". Szkoda, ze wczesniej nic nie napisali o twojej stronie. Uwazaj na takich "mentorow".

 

Zaczales robic serwis - to skup sie na nim. Nie bedziesz w stanie rozwinac forum, jezeli serwis nie bedzie jego lokomotywa. Stracisz mase energii i nic z tego nie wyniknie - tak jak juz ci to napisalem. Jezeli bardzo interesuje ciebie astrofizyka, to skoncentruj sie na tym i tworz taki serwis. Jezeli np. za pol roku stwierdzisz, ze warto go pokazac, wtedy zacznij reklame. Inaczej nic z tego nie wyjdzie, a ty stracisz motywacje na przyszlosc. Staraj sie tez robic te strone samodzielnie (nie na blogu) - 10x trudniej, ale satysfakcja, konktrola i doswiadczenie wieksze. TO bardzo wazne!!! Cos ci z tej "zabawy" zostanie.

 

To wszystko bylo juz wczesniej napisane, ale powtarzam, bo jak widze, moglo zostac niezauwazone, lub zle odebrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ja raz próbowałem robić stronkę nie na blogu ale normlanie. Z kolegą w HTML. I nawet coś umiem z niego. Przypomniałem sobie nie dawno ;). Ale nie przyniosiło mi to frajdy. Bo tak naprawde ten blog to jest taką motywacją do pisania artykułów (nie wiem jak to nazwać). A jak piszę artykuł to jeszce więcej utrwale w głowie.

Nie zamierzam przecież żeby mój blog był jakimś hitem. Poprostu go robie dla frajdy.

 

Szczerze mówiąc ja wole współpracować ze stronami. Nie długo mam pisać artykuły do stronki MSP. Współpracuję też z www.lukiw.republika.pl/st.htm i dobrze mi jest. I zawsze czekam na jakieś propozycje do współpracy.

 

Cieszę sie że wszytko dobrze sie skończyło :Cheers::Cheers: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ja raz próbowałem robić stronkę nie na blogu ale normlanie. Z kolegą w HTML. I nawet coś umiem z niego. Przypomniałem sobie nie dawno . Ale nie przyniosiło mi to frajdy. Bo tak naprawde ten blog to jest taką motywacją do pisania artykułów (nie wiem jak to nazwać). A jak piszę artykuł to jeszce więcej utrwale w głowie.  

Nie zamierzam przecież żeby mój blog był jakimś hitem. Poprostu go robie dla frajdy.

 

Ale ja nie mowie, zebys robil statyczna strone w html. To juz lepiej sciagnij jakis prosty system na php (tak jak masz np forum phpbb) do zarzadzania trescia. Sam fakt instalacji, potem grzebania, poprawek, instalowania rozszerzen - to wszystko spowoduje, ze w jakis sposob czegos sie nauczysz, a i moze lykniesz bakcyla.

 

Oczywiscie nie kazdy musi byc programista, ale programisty bedziesz potrzebowal. Wiec moze zanim zaczniesz szukac redakcji to poszukaj wsrod znajomych "wspolnika", ktory ci to "postawi" jak nalezy, a wtedy ty skupisz sie na tych "artykulach". Jezeli ciebie nie kreci grzebanie w stronie, to po co tracic na to czas? A moze jeszcze lepiej - dolacz do istniejacej redakcji i pisz dla nich. Musisz sie zdecydowac, co ciebie bardziej interesuje - budowanie stron, czy astrofizyka i pisanie o niej!

 

To dla ciebie bardzo wazne pytanie. Pamietasz? Napisalem ci je na poczatku calej "awantury". Mysle, ze teraz zrozumiales sens tego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze, że mnie nie ciągnie pisanie o Astrofizyce, bo nie wiedziałbym o czym :lol:

 

Myślę nawet, że Ty nie wiesz, że nie wiesz oczym pisać.

 

Moja rada jest taka: Zajmij się czymś kreatywnym, czymś co wytwarza jakieś NOWE dobro. Ucz się rzeczy, których nie umiesz, bo tylko to rozwija.

Nie jak 3latek co bawi się w lekarza ale nikogo nie wyleczy.

Baw się jak 13nastolatek. Zbuduj coś wyraźnie swojego. Nie stronę na nie swoim enginie, z jeżeli mądrymi to nie swoimi, przepisanymi skądś tekstami.

 

Świat dysponuje i wiedzą, z którą nie możesz konkurować, możesz ją tylko zdobyć i wykorzystać.

 

ps. może elektronika? nie kręci cie to Leszkowe GOTO??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.