Jump to content

Morth

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  423
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

433 Good

About Morth

 • Rank
  Altair

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna

Recent Profile Visitors

3213 profile views
 1. Jeszcze raz dodaje z poniedziałku 06.07. Pierwsza fotka, to gdy świeciły jeszcze wysoko na niebie. Bardzo szybko, wraz z obniżaniem się Słońca zaczęły gasnąć. Potem coraz mocniej zaczęły świecić te niżej nad horyzontem.
 2. Widzę nikt nie złapał obłoków jak świeciły prawie w zenicie. Bardzo ciekawe zjawisko. Na początku myślałem że to cirrusy, ale dynamika zmian była zbyt duża. Szybko też zaczęły gasnąć wraz z chowaniem się Słońca coraz niżej. Kawałek ich w ostatniej fazie udało mi się złapać na pierwszej fotce, gdzie widać, że tło było jeszcze jasne i nie odznaczały się tak dobrze. Potem znikły na dobre i zostały te trochę niżej nad horyzontem. Proszę moderatora o dodanie fotek. W zarządzaniu fotkami widnieją, a w poście się nie wyświetlają. Nie ma tu żadnych fotek . Nie dodały się pewnie z uwagi na rozmiar. Zmniejsz rozdzielczość i rozmiar, np do 1900x1200 pixeli. Moderator
 3. @HAMALu o co Ty masz spinę? Napisałeś krytyczny komentarz (oczywiście masz do tego prawo i w dodatku coś takiego może zawsze coś wnieść) i na tym się powinno skończyć. Przecież w żadnym konkursie z surowymi zasadami obróbki Łukasz83 nie startuje, gdzie można zastosować 10 ustalonych akcji w pixie czy innym sofcie. Byli tacy co kradli materiał od innych osób i wkomponowywali w swoje prace. W dodatku w ten sposób wygrywali niemałe nagrody pieniężne. W takim przypadku jest zasadne oburzanie się. No na szczęście nie można jeszcze preferencji ludziom narzucać, choć w pewnych aspektach i miejscach na świecie powoli już zaczyna mieć miejsce takie zjawisko.
 4. Ja proponuje dodać ikone słuchawki tel. która połączy z telefonem osoby, która wstawiła fotkę. Wtedy będzie można przekazać dokładnie to co się chcę.
 5. *Prawie idealny kształt.
 6. Bardzo fajna kolorystyka, choć ja bym zdjął ciut zielonego.
 7. Gwiazdki o takiej luminacji idealnie się komponują z mgławicą.
 8. Powinna być w fotoszopie opcja "make all stars round"
 9. hdr1ufwuz0w41.jpg

  105 minut na analogowym średnim formacie.

   

  1. TomaszB

   TomaszB

   Super pomysł!

   Jaki aparat, jaki obiektyw (by mieć pojęcie o kącie widzenia) i jaki montaż to prowadził przez tak długi czas? (Rozumiem, że to pojedyncze naświetlanie.)

  2. Agent Smith

   Agent Smith

   @TomaszB - wystarczy kliknąć na link...

    

    

  3. TomaszB

   TomaszB

   Myślałem że to zdjęcie autora wpisu.

   50 mm na 6x6, to odpowiednik około35 mm, dla małego obrazka.

   105 minut, to chyba sporo jak na Star Adventurer Pro tracker.

   Czy ktoś ma doświadczenie z takimi czasami przy tym montarzu?

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.