Skocz do zawartości

Oglądajcie DIscovery Science !


piotrusb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kiedyś "nałogowo" oglądałam Discovery Science, ale szybko doszłam do wniosku, że oferta programowa jest dosyć wąska, jest bardzo dużo powtórek, niektóre emitowane filmy są z późnych lat 90-tych, a nauka idzie szybko do przodu, jednakże wiele cennych informacji i wiedzy można oglądając Discovery przyswoić, zatem także polecam :)

 

pozdrawiam :)

nebula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kiedyś "nałogowo" oglądałam Discovery Science, ale szybko doszłam do wniosku, że oferta programowa jest dosyć wąska, jest bardzo dużo powtórek, niektóre emitowane filmy są z późnych lat 90-tych, a nauka idzie szybko do przodu, jednakże wiele cennych informacji i wiedzy można oglądając Discovery przyswoić, zatem także polecam :)

 

pozdrawiam :)

nebula

 

tak generlnie sa powtorki ale co jakas misja pojaiwa sie film na Science w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak generlnie sa powtorki ale co jakas misja pojaiwa sie film na Science w tym temacie

 

Nie zgodzę się. Na Science jest zaledwie kilka programów o opisach misji. Poza tym nowe rzeczy są tylko na Discovery Channel. Discovery tematyczne to de facto "przytułek" gdzie stare programy z DC są powtarzane, a przynajmniej tak jest w przypadku Science.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie dośc regularnie ogladam Discovery Science i faktycznie są powtórki.Lecz czasem trafiam na programy,ktore bardzo mnie interesuja.Dobrze ,że wogóle jest taki program ,nie liczac innych klonow Discovery.Ja się tylko pytam ,gdzie jest nasza telewizja publiczna z programami o podobnej tematyce? :angry: Wymagają ,aby kazdy płacil abonament(ten kto nie chce płacic nie placi :) ) a futruja nas jakimś chłamem.To jest jak sen szalonego człowieka............! Może się nie jestem na czasie ,ale czy jeszcze jest program KWANT? ,czy też zabrakło dla niego miejsca?Rzenada!

Edytowane przez promil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fajna seria wyprodukowana przez BBC - bodajże SPACE czy jakoś tak (można ściągnąć eMułem). prowadzącym jest australijski aktor znany np. z Jurassic Parku.

 

Żeby coś takiego u nas wyprodukowali, to by było git :D

 

BBC

Edytowane przez ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na jedynce leciał około południa blok programów edukacyjnych ( ciekawe czy nadal leci ? ) Do dnia dzisiejszego utkwił mi w pamięci pewien film, podzielony w naszej telewizji na trzy odcinki, na temat fraktali. Ciekawa jestem czy ktoś z Was go kojarzy ? Byłam wtedy jeszcze w liceum (nie wiedziałam co to fraktale <_< ) i wywarł na mnie ogromne wrażenie. :rolleyes: Pamiętam, że aby obejrzeć kolejny odcinek nie poszłam na zajęcia :huh: ale było warto :)

 

pozdrawiam,

nebula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.