Skocz do zawartości

Przejście Merkurego-jak będziemy obserwować?


MateuszZ.

Rekomendowane odpowiedzi

My w Lodzi bedziemy robic pomiary kontaktow (Watec CCD+inserter DCF+MC 150/2250) oraz standardowe nagrania z ekranu oraz transmisje on-line w internecie

www.planetarium.toya.net.pl

Pozdrawiam

Pawel Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do pracy chłopaki to nie łaska?

 

;D ;D ;D ;D Ja na pewno! (niestety-stety)...zawsze to bezpieczniej obejrzeć gotowe zdjątka ;) A tak na serio to mam nadzieję, że nie wypalicie sobie gałek ocznych lub straty będą adekwatne do zdobyczy  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę obserwował z pracy  ;D. Dzisiaj rano robiłem próbę generalną. Doskonałe warunki mam od godziny 7 do 9. Potem coraz gorzej, ale jeszcze widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PTMA Warszawa zaprasza na ul. Bartycką 18 na pokaz dla wszystkich chętnych. Odbędzie się on na tarasie przed wejściem do budynku CAMK-u. Ja będę obserwował przez PICCOLO i jeśli tylko pogoda pozwoli to będzie fajnie, bo szykuje się trochę sprzętu.  Także będziecie mogli usłyszeć na żywo relację z naszego pokazu w Radio PR3 - trójka. Pierwsze wejście przed dziewiątą, a później następne co jakiś czas.    Trzymajcie kciuki za pogodę.     Janusz Wiland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.