Skocz do zawartości

AstroChat


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy używać innej przeglądarki i problem z głowy. W Operze naciskasz środkowy przycisk (kółko) i każda tak otwierana strona ładuje się do nowego okna.

 

pozdro

Krzysiek

 

Chyba jednak prostrzym sposobem jest zmodyfikowanie ładowania linku niż instalacja i przesiadka na inną przeglądarkę. B)

Edytowane przez MateuszZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy używać innej przeglądarki i problem z głowy. W Operze naciskasz środkowy przycisk (kółko) i każda tak otwierana strona ładuje się do nowego okna.

 

pozdro

Krzysiek

 

 

Hahaha mam juz od dawna Opere a nawet nie wiedzialem ze taka opcja istnieje :blink: Dzieki wielkie Krzysiek, przyda mi sie to bardzo :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, ze w tej chwili kazdy moze miec co chce, czyli jezeli ja nie chce zeby mi sie okna otwieraly nowe, to sie nie otwieraja. Jak ktos chce miec nowe okno to shift+click. Jezeli zrobie inaczej, to wtedy kazdy jest zmuszony do otwierania nowych okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kliknac z Shift lub Ctrl.

Widac, że MacUser :D

Przyznaję, że nie mogę sobie wyobrazić myszki z jednym klawiszem w który mam pukać. A jak chcę mieć "prawoklik" to sobie crtl czy tam shift przytrzymać. Z pewnością, można się do tego przyzwyczaić i po pewnym czasie docenić takie rozwiązanie.

Nie miałem pojęcia, że w IE można klikać z Shiftem i otwiera się w nowe okno... Stosowałem to w w kilku innych programach i było to dla mnie oczywiste, ale żeby tak zaawansowana funkcja była w IE - Adam, zaskoczyłeś mnie ta informacją!

:szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac, że MacUser :D

Przyznaję, że nie mogę sobie wyobrazić myszki z jednym klawiszem w który mam pukać. A jak chcę mieć "prawoklik" to sobie crtl czy tam shift przytrzymać. Z pewnością, można się do tego przyzwyczaić i po pewnym czasie docenić takie rozwiązanie.

Nie miałem pojęcia, że w IE można klikać z Shiftem i otwiera się w nowe okno... Stosowałem to w w kilku innych programach i było to dla mnie oczywiste, ale żeby tak zaawansowana funkcja była w IE - Adam, zaskoczyłeś mnie ta informacją!

:szczerbaty:

 

Heheheh, dobre :)

To jeszcze cie zaskocze - w macach nie uzywa sie juz myszek z jednym przycieskiem. Do normalnego uzytkowania kompa da rade, ale do aplikacji 2D/3D drugi i trzeci przycisk jest niezbedny. Mnie to srednio dotyczy, bo i tak uzywam Wacoma :P

 

http://www.apple.com/mightymouse/

Edytowane przez Adam_Jesion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry!!

Tylko ja mam mały kłopot z polskimi znakami.

W nagłówku strony w której ładuje się ten aplet z czatem jest zdefiniowane kodowanie ISO-8859-2 i tak mi sie FF ustawia, a w aplecie są krzaki: na stronie logowania i potem w polu tekstowym w które wpisuje wiadomość, w opolu tekstowym w którym wiadomości się wyświetlają jest wszystko ok.

Czy błąd leży po mojej stronie- mam nieprawidłowo skonfigurowaną przeglądarkę albo coś takiego??

 

pozdrawiam!!

damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh, dobre :)

To jeszcze cie zaskocze - w macach nie uzywa sie juz myszek z jednym przycieskiem. Do normalnego uzytkowania kompa da rade, ale do aplikacji 2D/3D drugi i trzeci przycisk jest niezbedny. Mnie to srednio dotyczy, bo i tak uzywam Wacoma :P

 

http://www.apple.com/mightymouse/

Tak ale ta mysza to nowy produkt Apple'a i to w dodatku, żeby w pełni się cieszyć jej funkcjnalością potrzeba mieć Tygryska uwięzionego :(

Prawda jest taka, że do niedawna Maczki były dostarczane z myszkami wiesz sam jakimi i trzeba było sobie wheelowatą mysz dokupić <_<

Edytowane przez Flowenol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

w sprawie formalnej, może dałoby się przesunąć znacznik ilości osób na chacie na sam koniec ładowania strony forum?

albo chociaż zmiejszyć time out błędu?

 

bo problemy serwisu polchat.pl totalnie wydłużają ładowanie stron naszego forum,

najprościej byłoby zlikwidowanie tego znacznika, lecz chyba to nie byłoby najlepsze rozwiązanie, bo zarżnęło by czata, tak jak na A4U.

A, na obronę obecności czata, podam to, że np. wczoraj mieliśmy astromiłośnika z bratniego forum w Czechach :Beer::D

pozdrowienia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie formalnej, może dałoby się przesunąć znacznik ilości osób na chacie na sam koniec ładowania strony forum?

albo chociaż zmiejszyć time out błędu?

 

bo problemy serwisu polchat.pl totalnie wydłużają ładowanie stron naszego forum,

najprościej byłoby zlikwidowanie tego znacznika, lecz chyba to nie byłoby najlepsze rozwiązanie, bo zarżnęło by czata, tak jak na A4U.

A, na obronę obecności czata, podam to, że np. wczoraj mieliśmy astromiłośnika z bratniego forum w Czechach :Beer::D

pozdrowienia

 

POPIERAM !!!!!

Obecnie ladowanie strony czy po kliknieciu wejscie w temat z powodu polchat.pl trwa u mnie z 2 minuty .

Musialem wylaczyc w przegladarce obsluge Javy aby normalnie chodzilo .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tylko, że nie miałem nigdy żadnych problemów z forum ze względu na czata.

A ja to zauważyłem, wczoraj albo przedwczoraj, coś zdecydowanie stopowało ładowanie się strony, ale z braku czasu nie wnikałem co to mogło być. Myślę, że to dobre wyjaśnienie. Nie mniej wcześniej takich problemów nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to zauważyłem, wczoraj albo przedwczoraj, coś zdecydowanie stopowało ładowanie się strony, ale z braku czasu nie wnikałem co to mogło być. Myślę, że to dobre wyjaśnienie. Nie mniej wcześniej takich problemów nie miałem.

wczoraj około 20-22 wieczorkiem strona ładowała się jakby nie mogła - pasek progresji ładowania strony dochodził do około 70% i dalej dupa blada. około 23 wszystko działało ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była ewidentna wina polczata, ładowanie stron forum stawało zaraz po nawiasie kwadratowym:

AstroChat [

licznik ilości osób na czacie pobierany jest z serwera polczata, serwer im pada, to i AF jest zarżnięte

pozdrowienia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była ewidentna wina polczata, ładowanie stron forum stawało zaraz po nawiasie kwadratowym:

AstroChat [

licznik ilości osób na czacie pobierany jest z serwera polczata, serwer im pada, to i AF jest zarżnięte

pozdrowienia

astromaniak tez. Moze dalo by sie zrobic aby jak do 5 s nie ma odpowiedzi z licznika astrochata to idzie dalej ? Jak wylaczylem obsuge Javy i JavaScript to nie czytal licznika z AstroChat [] i szybko AF wczytywalo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astromaniak tez. Moze dalo by sie zrobic aby jak do 5 s nie ma odpowiedzi z licznika astrochata to idzie dalej ? Jak wylaczylem obsuge Javy i JavaScript to nie czytal licznika z AstroChat [] i szybko AF wczytywalo .

 

Ja dopisałem na końcu pliku C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts linijkę:

127.0.0.1 www.polchat.pl

 

i strony AF zamiast po 3 minutach pojawiają się po 3 sekundach.

Podobnie zrobiłem ze wszystkim adresami wkurzających mnie reklam z gadu-gadu, gazety, serwisami typu adstat itede.

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.