Skocz do zawartości

teleskop 61 cm sprzedam


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jedną z podstaw funkcjonowania w parze jest akceptacja pasji (hobby) drugiej osoby. Tym bardziej, jeżeli jest to pasja tak szlachetna jak astronomia :).

 

Oczywiście sam pasjonat także musi pamiętać, że pasja nie może być ponad rodzinę. Ot, jak zwykle należy znaleźć złoty środek i wykazać się wzajemną tolerancją na własne słabości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszym rozwiązaniem jest:

 

On - miłośnik astronomii

Ona - miłośniczka jego i astronomii :D

 

I w ten sposób powstaje trójkącik - On, Ona i Astronomia :rolleyes:

 

A może nowy dział na A-F? Dla poszukujących drugiej astro-połówki :wub:;)

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie bądź "singlem" ja bez kobiety żyć nie mogę i napewno sobie kogoś znajdę po rozwodzie . Jeszcze będziecie się bawić na moim weselu :D

 

A jak nowa "stara" zacznie nabierać nawyków starej "starej"? Hihi.

Jak mawiał Pawlak: "Po co nam szukać nowych wrogów?". Stary wróg jest lepszy, przynajmniej przewidywalne są jęgo posunięcia i taktyka.

pozdr

Edytowane przez Emcekwadrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko żebyś nie wylądował z samą lornetką na emeryturze :szczerbaty:

 

Na emeryturze na lornetkę można poderwać nie jedną babkę, bo jak baka widzi że dziadek ma lornetkę to niby mu po co babki sobie przez nia szuka, a jak szuka to jeszcze lubi to i owo, a jak lubi to może i może, a jak może to trzeba dziadka zagadnąc -pomyśli nie jedna młoda emerytka :D .

 

Piotrze nigdy sam-kobety są cool.

 

Kobiety to tudny materiał ale bez nich to beznadzieja :Beer:

 

Ps. szkoda że nie mogłem looknąć w twój teleskop, ale może w przyszłości jeszce nas czymś zaskoczysz :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.