Skocz do zawartości

teleskop 61 cm sprzedam


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Adamo , nic więcej nie sprzedam ze swoich skarbów bo praktycznie już swoje zobowiązania kończę . 60-tka nie znajdzie prawdopodobnie nabywcy w kraju nawet po kosztach zakupu więc w drugiej połowie miesiąca trafi na rynek europejski z ceną europejską B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo , nic więcej nie sprzedam ze swoich skarbów bo praktycznie już swoje zobowiązania kończę . 60-tka nie znajdzie prawdopodobnie nabywcy w kraju nawet po kosztach zakupu więc w drugiej połowie miesiąca trafi na rynek europejski z ceną europejską B)

 

 

Nadal jednak nie rozumiem dlaczego robisz Piotrek taką tajemnicę z ceny telepa.

 

Pozdr

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak podać ile kosztuje 1 cm2 (zwierciadła) tego teleskopu ;) , tak aby nie przestraszyć ceną przeciętnego miłośnika astronomii :). Rozumiem decyzję Piotra, ale rozumiem też ciekawość innych. Sam jestem ciekawy ile kosztuje taka astro-armata. Pewnie z czasem i tak się dowiemy B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze , czy naprawdę nie da się uratować tych dwu pięknych stworzeń czyli żony i telepa-nie da się jakoś tego pogodzić? posklejać?załagodzić?

eh szkoda że nie mam takiej mocy jak mój mistrz Jezus od razu bym was pogodził, ale i tak wciągnę cie na moją listę przyjaciól potrzebujących wsparcia modlitewnego-czy tego chcesz czy nie :D

 

A swoją drogą to chyba muszę pomyśleć nad nowym avatarkiem dla ciebie- może tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze , czy naprawdę nie da się uratować tych dwu pięknych stworzeń czyli żony i telepa-nie da się jakoś tego pogodzić? posklejać?załagodzić?

eh szkoda że nie mam takiej mocy jak mój mistrz Jezus od razu bym was pogodził, ale i tak wciągnę cie na moją listę przyjaciól potrzebujących wsparcia modlitewnego-czy tego chcesz czy nie :D

 

A swoją drogą to chyba muszę pomyśleć nad nowym avatarkiem dla ciebie- może tak:

av_112.jpg

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie da zrobić bo od sześciu lat to była prowizorka która musiała się skończyć . Rozwód został orzeczony pomiędzy nami i teraz tylko sąd ma dać kawałek papieru , czyli kwit .

 

 

60-tkę sprzedaję bo brakuje mi kasy na zakup mieszkania dla byłej już żony a we Wrocku są one bardzo drogie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie da zrobić bo od sześciu lat to była prowizorka która musiała się skończyć . Rozwód został orzeczony pomiędzy nami i teraz tylko sąd ma dać kawałek papieru , czyli kwit .

60-tkę sprzedaję bo brakuje mi kasy na zakup mieszkania dla byłej już żony a we Wrocku są one bardzo drogie .

Pioptrze trzymaj się-czas goi rany.

Telep sprzedaj za granicą najdrożej jak się da-jest tego wart i nie ma się co ceregielić.

Mam nadzieję że spatkamy się kiedyś na jakimś zlocie-pozdrawiam serdecznie :Beer:

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo to zła kobieta była..."

 

Skoro dwoje dorosłych ludzi podjęło decyzję to taka uwaga nie jest na miejscu. W ogóle trzeba stwierdzić, że nasz kodeks rodzinny nie jest dostosowany do nowych czasów. Jeśli dwoje dorosłych ludzi uważa że już jest koniec, to sąd nie powinien interweniować. Niestety nic nie może zrobić dla małoletnich dzieci. Jak dochodzi do rozpadu więzi łączących ludzi to trzeba to zaakceptować, a nie wnikać w przyczyny. Ale prawo jest prawem oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dwoje dorosłych ludzi podjęło decyzję to taka uwaga nie jest na miejscu. W ogóle trzeba stwierdzić, że nasz kodeks rodzinny nie jest dostosowany do nowych czasów. Jeśli dwoje dorosłych ludzi uważa że już jest koniec, to sąd nie powinien interweniować. Niestety nic nie może zrobić dla małoletnich dzieci. Jak dochodzi do rozpadu więzi łączących ludzi to trzeba to zaakceptować, a nie wnikać w przyczyny. Ale prawo jest prawem oczywiście.

 

Dokładnie, rozprawy dotyczące przywrócenia pożycia. etc. Coraz więcęj par żyje poza małżeństwem. Doświadczyłem tego próbójąc zapisać dziecko do przedszkola. Przegarło z żyjącymi wolno parami z dzieckiem... Po co się żenić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zagalopowaliśmy w rozważaniach :rolleyes: ale to jest dział Astromarket i temat dotyczący sprzedaży teleskopu więc nie zaśmiecajmy.

Jeśli nadal istnieje potrzeba dyskusji na poruszane tu ostatnio tematy związane z rodziną proponuję założyć wątek w dziale "Hyde Park". :D

 

pzdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że w dziale sprzedaży piszemy o żonach i rozwodach wcale mi nie przeszkadza . Wątek zawsze na topie a sam tytuł pracuje na siebie B)

 

Dzięki za wsparcie , u mnie wszystko toczy się na spokojnie i bez kłótni . Za kilka miesięcy wrócę do astrofoto , zostawiam sobie Atluxa , ED-ka i kamerkę MX-7C .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze!! Raz, rok temu, udalo mi sie co nieco poobserwowac przez Twe działo (i do dzis szukam szczeki, znalazce poprosze o przeslanie priorytetem). Naprawde szkoda, ze musisz sprzedac ten teleskop.

 

A co do rozwodu... No coz, jak widac jedynie miłość do panny Astronomii nie przemija. :D Może z nia warto sie ożenic?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze!! Raz, rok temu, udalo mi sie co nieco poobserwowac przez Twe działo (i do dzis szukam szczeki, znalazce poprosze o przeslanie priorytetem). Naprawde szkoda, ze musisz sprzedac ten teleskop.

 

A co do rozwodu... No coz, jak widac jedynie miłość do panny Astronomii nie przemija. :D Może z nia warto sie ożenic?? ;)

 

Moja żona musiała zaakceptowac to iż mam kochankę o imnieniu astronomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.