Skocz do zawartości

Syriusz czy Meade??


Rammstein5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

3 kwietnia miałem mieć do odbioru teleskop Syriusz w Astrokraku jednak są pewne kłopoty z tubą do tego teleskopu i ma być on gotowy za 10 dni. W Astrokraku polecono mi zamiast tego Syriusza Newtona Made 12" co myślicie o tym??

Czekać na Syriusza czy brać od ręki tego 12"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ręki Meade!

 

Syriusza niema nie było i nie będzie!

 

za 10 dni bedą problemy z wyciagięm, za 20dni problemy z dobsonem, za 30dni gość wyjedzie w ważnych sprawach, za 2mce pojedzie na urlop, za 3mc tuba jednak bedzie krzywa i sorry ale "takiej złej to ci nie sprzeda" i bedziesz czekał do usranej smierci, aż ktoś wstawi jakiegoś Syriusza do komisu.

ciekawe czy wpłaciłeś zaliczke. :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ręki Meade!

 

Syriusza niema nie było i nie będzie!

 

za 10 dni bedą problemy z wyciagięm, za 20dni problemy z dobsonem, za 30dni gość wyjedzie w ważnych sprawach, za 2mce pojedzie na urlop, za 3mc tuba jednak bedzie krzywa i sorry ale "takiej złej to ci nie sprzeda" i bedziesz czekał do usranej smierci, aż ktoś wstawi jakiegoś Syriusza do komisu.

ciekawe czy wpłaciłeś zaliczke. :szczerbaty:

 

 

Tak zaliczke wpłaciłem to co radzicie??

 

A ile bedziesz czekal na Meade?

 

Pozdrawiam.

Ponoć od ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni potrwa zrobienie tuby i 5 dni poskładanie wszystkieg.

Kurde taraz to sam już niewiem co mam robić

brać to co jest teraz nie liczyć na obiecanki.

 

ps. telep ma zamontowane lustro, cele, wyciąg i pająka z lustrem tylko jeszcze niema zamontowanej tuby :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. O material. Z czego ma byc tuba w tym Syriuszu. Na fotkach wyglada na PCV, ale fotki potrafia byc mylace. Pytam z ciekawosci ATMowej, jak wiecie poleglem na skrecaniu kormorana z balchy alu i poszedlem w tekture z rozpaczy. Ciekawi mnie z czego bedzie tuba Syriusza robiona. Bo bedzie robiona, a nie kupiona, skoro ma to zajac 10 dni.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. O material. Z czego ma byc tuba w tym Syriuszu. Na fotkach wyglada na PCV, ale fotki potrafia byc mylace. Pytam z ciekawosci ATMowej, jak wiecie poleglem na skrecaniu kormorana z balchy alu i poszedlem w tekture z rozpaczy. Ciekawi mnie z czego bedzie tuba Syriusza robiona. Bo bedzie robiona, a nie kupiona, skoro ma to zajac 10 dni.

 

Pozdrawiam.

 

Miała być wykonana z aluminium ale coś niewyszło i teraz ma byc PCV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to podejrzane ze Astrokrak chce wymiany, to moze faktycznie swiadczyc o tym ze Syriusza nie ma, ale jesli lustra sa juz zrobione to warto czekac, po pierwsze masz wieksze lustro, po drugie lustra Astrokraka sa dobre. Tuba zrobiona z PCV jest dobra wytrzymala na uderzenia tylko ta okleina <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to podejrzane ze Astrokrak chce wymiany, to moze faktycznie swiadczyc o tym ze Syriusza nie ma, ale jesli lustra sa juz zrobione to warto czekac, po pierwsze masz wieksze lustro, po drugie lustra Astrokraka sa dobre. Tuba zrobiona z PCV jest dobra wytrzymala na uderzenia tylko ta okleina <_<

 

Z sensem gadasz. :rolleyes:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.