Skocz do zawartości

Zlot w Białej 31 lipiec - 6 sierpień 2006


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saywiehu

Pokażę teraz, jak dojechać do Białej.

Do Trzcianki - to pewno wszyscy trafią wg atlasu. W razie wątpliwości- dzwońcie, albo pytajcie na PW: z zastrzeżeniem, że od piątkowego popołudnia jestem już offline.

 

Dla tych, co przejeżdżać będa przez Trzciankę, czyli od strony Czarnkowa i Wielenia.

Sprawa poruszania się po mieście jest stosunkowo prosta. Główną drogą do ronda, na nim- oznakowany zjazd na Piłę / Wałcz. Ok. 150 m za rondem - skrzyżowanie, na którym kręcimy w prawo, na Piłę. Dalej główna drogą. Na rogatkach miasta zjeżdżamy z wiaduktu, za którym jest najpierw zjazd na cmentarz, a następnie- oznakowany zjazd na Białą.

 

Dla jadących od strony Wałcza.

Od początku miasta prościuchną drogą do skrzyżowania z rozwidleniem na Piłę. To pierwsze większe skrzyżowanie w mieście. Dalej- w lewo (kierunek Piła). Dalej główna drogą. Na rogatkach miasta zjeżdżamy z wiaduktu, za którym jest najpierw zjazd na cmentarz, a następnie- oznakowany zjazd na Białą.

 

Dla jadących od strony Piły.

Tuż przed Trzcianką widać, że droga wznosi się na wiadukt (z zakrętasem). Przed tymże wiaduktem jest oznakowany zjazd na Białą. Jak kto nie wyhamuje, to przed samym wiaduktem jest jeszcze zjazd w kierunku cmentarza, więc spoko się w razie czego zawróci :)

 

No i dalej.

4 km niezłej drogi asfaltowej. Zaczyna się wieś. Zwalniamy :) Mamy dwie drogi, odchodzące w prawo. Pierwsza z drogowskazem "Radolin". Olewamy ;) 50 metrów dalej mamy łuk z drogowskazem "Piła 22". Kierunek strzałki - w lewo. Tu juz opuszczamy tą drogę, więc zjeżdżamy w prawo. Tak wygląda ta sekwencja na fotce:

post-2472-1153946498_thumb.jpg

Na pierwszym planie - droga na Radolin (niewłaściwa) - w głębi widoczne drugie rozwidlenie w prawo- właściwy kierunek.

 

Dalej jedziemy ok. 400 m drogą asfaltową (wyboje- uwaga!). Gdy droga się skończy, mamy wybór prawo- lewo. Walimy w lewo (piach, bo we wsi latoś łokrutne wykopki!), po 100 metrach drogi pod górkę- widoczna już brama z tablicami Zespołu Szkół Rolniczych. Nie sposób pomylić :) Baza zlotu to pierwszy budynek w kompleksie.

 

Uff... mam nadzieję, że czytelnie opisałem :)

 

Do zobaczyska!!!

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Mam wiadomość od Ori- niestety, nie da rady, chyba że na jedną nockę.

Hmmm.... Kuba- może bez telepa zawitasz?

 

:Beer:

 

P.S. Ori od 2 tygodni nie ma netu. Qrcze... telep nadal bez wyciągu i okularka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myśle :Salut:

w końcu to zlot AA

Anonimowych Astronomików :blink::notworthy:

:helo::helo::helo:

a tak na serio - już dziś się pakuję

i mam nadzieję jutro ok 16:30 wyruszyć (oprogramowanie coś mi podpowiada o ok 3godz jazdy)

czyli na samój wieczór powinienem zawitać :Beer:

słonko poczeka do rana - na wieczór coś wymyślimy :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Odpadają: Alizar, Ori, Kuba.

 

Przyjedzie m_jq2ak z C8 nówką sztuką :D Welcome on board :)

 

Jeszcze kilka osób nie potwierdziło przyjazdu, sporo innych chce na 1 noc. Przyjeżdżajcie jak chcecie / możecie. Astro to choroba, zloty ją mooocno intensyfikują, czego wszystkim życzę :)

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Tfu, tfu, tfu (coby nie zapeszyć) :szczerbaty:

Przed chwilą wróciłem z mojej wypożyczalni. Dżizes, jak czyściuchne niebo!!!

Tak tylko gołym oczkiem popatrzyłem, ale ... jest dobrze :)

 

Promil się pytał czy mam prostownik do ładowania akumulatorów. Moze kogoś też to zainteresuje. No więc mam.

 

Z Ori sprawa jeszcze niewyjaśniona do końca. Być może zjawi się choć na jedną nockę! Oj Ori, już my cię z Tadeo ściągniemy :D

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Qrcze... za DWIE GODZINY otwieram zlotowisko :D Przez weekend chyba tylko z Tadeo będziemy, ale nie to jest ważne :helo:

 

Grzybek80 podjął się przywiezienia na zlot Kubę, osieroconego przez Ori :szczerbaty: Chwała mu za to (Grzybkowi chwała się znaczy)!!!

 

 

 

WAŻNE DLA WSZYSTKICH!!!

Trzeba zabrać z sobą śpiwór, albo komplet pościeli. Na miejscu są kołdry i poduchy bez poszew oraz koce. Do większości takie info puściłem na PW, ale nie zdążyłem wszystkim. Przepraszam tych, którzy nie dostali, ale miałem naprawdę pełne ręce roboty przez ostatnie dni. W mojej pracy urlopy w czasie lata są... niemożliwe, więc naprawdę musiałem się sprężyć. Do tego Tadeo z tym pomysłem na TEN weekend... noooo... gdyby nie chodziło o TAKĄ chorobę- odmówiłbym, a tak : :banan:

 

To z pościelą wyszło w tym tygodniu, bo okazało się, że zapomniano mi powiedzieć, że cena noclegu nie obejmuje ... prania pościeli. Mogłem w ostatniej chwili podwyższać cenę noclegu, a hmmm.... no nie bardzo chciałem.

 

Do zlotu jedna jedyna godzinka z trzema tylko kwadransikami :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Wraz z Tadeo spieszymy donieść, że zlot od wczoraj uważamy za otwarty :)

(W tym miejscu wybuchają fajerwerki).

 

Baza noclegowa naprawdę zaje***ta, Tadeo pół godziny wybierał pokój, ostatecznie decydując sie na "apartament prezydencki" :D

 

Wczoraj przeprowadzono intensywne działania integracyjne, zakończone wraz ze świtem :D:Beer:

Od rana szwendaliśmy się po przecudnej urody (to zdanie Tadeo) okolicach, napawając się pięknem Doliny Noteci. Później był czas na sporty wodne różnej maści, no i wracamy zaraz do Białej.

 

W trakcie dnia uzyskaliśmy zeznanie od podejrzanej, w wyniku którego możemy oficjalnie poinformować, że od poniedziałku gości w Białej Ori :) Zapraszamy cię serdecznie :)

 

A na zachętę parę pierwszych fotek.

 

post-2472-1154194474_thumb.jpg

post-2472-1154194506_thumb.jpg

post-2472-1154194528_thumb.jpg

 

Jest lodówka, telewizor, kuchnia z piecem elektrycznym, ciepła woda.

Edit: na środkowej focie jest nawiązywany historyczny kontakt z Ori :D

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.