Skocz do zawartości

Zlot w Białej 31 lipiec - 6 sierpień 2006


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

To moze dorzuce zdjecia z zajec wolnych

post-1203-1154770967_thumb.jpg post-1203-1154770925_thumb.jpg post-1203-1154770899_thumb.jpg

 

W ta jedna bezchmurna noc niebo bylo do przesady usiane gwiazdami . Nic nie potrafilem na nim znalezc. Dopiero jak Marek co mieszka w Bialej zaczal ustawiac telep to tyle ile ustawil widzialem . :Beer: Zrobil statyw lornetkowy i bardzo dobrze rozroznia co i jak na niebie. Popatrzy , za chwile pokazuje i trafia.

Prenumeruje Uranie, kiedys w bibilotece wyczytal reklame firmy U i od 6 lat jest posiadaczem 150/900 .

Na druga noc umowilismy sie na nauke ale trwala krotko, bo chmury .... .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze Marek w jedna noc pokazal mi tyle M-ek,że głowa boli.Gośc poprostu jest niesamowity ,jego wiedza bardzo mi zaimponowała :notworthy::Beer:

To prawda co pisze zbig ,niebo byla tak bardzo gwiazdziste ,ze z trudem bylo odróżnic poszczególne gwiazdozbiory :szczerbaty: cos niesamowitego!!!

Ja sam miałem okazje poogladac kilka M-ek ,ktorych widok zapieral dech w piersi.

Pozatym jestem w 100% pewien ,ze moje lustro nadaje się do ponownego napylenia :huh: ,lecz widzac obrazy jakie daja telepy z dobrymi lustrami jest warto!

P.S zbig jak wypadla kolimacja U-boota 150/900?

Edytowane przez promil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Adamie, trza było Wieśka posłuchać i zostać :). Ja ze swojej strony bardzo się cieszę, że mogłem poznać ciekawych ludzi, dowiedzieć się ciekawych rzeczy i spędzić ciekawie czas. Już teraz mogę powiedzieć, że jeśli tylko nie przeszkodzi wybuch supernowej czy inny kataklizm to z pewnością przyjadę na następne spotkanie :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda że mnie nie było ale siły hm..wyższe.... sorka Wiesiu bo obiecywałem na ognisku że wlecę na jeden dzień w przyszłym roku na mur-beton przecież mam zaledwie 50 km. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... po zlocie!!! Jak tu się zabrać znów do roboty ??? :D

 

W piątek dojechała trójca ze Szczecina z Heńkiem. Niestety, pogoda uniemożliwiła nam jakiekolwiek obserwacje i tuż po sobotnim obiedzie pożegnaliśmy się. Jestem w najwyższym stopniu zdumiony ich wiedzą i doświadczeniem, z czego już udało mi się ciut skorzystać :)

Razem z Renatą i Emilem zrobiłem sobie dodatkowe wakacje i na tą jeszcze jedną noc zostaliśmy w ośrodku. Wiecie, jak tu można wypocząć ;)

Jak będzie ciut więcej czasu, wstawię fotki z piątku i soboty.

 

BIAŁA RULEZ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadeopulous, właśnie widziałem Cię w telewizji Bydgoskiej była relacja z Niedźwiad, stary jesteś niesamowity, :banan: szkoda że pogoda wam nie dopisała.

Ale integracja pewnie była :Beer:B)

 

Kochani może pogody nie mieliśmy, ale wywiady w radio i telewizji owszem...

 

:szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby wam wszystkim te zegary tykały jak najdłuzej :)

 

Dodam jeszcze dwie fotki:

 

Bożena, Zbig i Krystian_Koza przy mojej Synci z filterkiem słonecznym

post-2472-1154896444_thumb.jpg

 

Kompletny zestaw do astrofoto z Soligorem 8" Heńka

post-2472-1154896550_thumb.jpg

 

P.S. Renata pozdrawia wszystkich zlotowiczów, przekazując, że aż :banan: tak się cieszy, że was poznała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.