Skocz do zawartości

Zlot w Białej 31 lipiec - 6 sierpień 2006


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd o 5** rano ,na miejscu ok 15** jak wszystko bedzie ok.

Do zobaczenia na miejscu :Beer::Salut:

Mielismy razem jechac, ale wpierw musze zaliczyc ortopede. Licze, ze do 12 dam rade wyjechac. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzyb i ja dotarliśmy do domu. Szkoda, że na te dwie nocki pogoda nie dopisała. Chociaż nie było najgorzej - zaliczyliśmy rozdzielone epsilony no i nawet M57 się udało :ha:. Wszystko inne oprócz pogody oceniam wzorowo. Dziękuję wszystkim za specyficznie niepowtarzalną atmosferę :szczerbaty: Adam czekamy na zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, atmosfera była niesamowita :szczerbaty: . Dziękuje wszystkim za klimat jaki stworzyli :Beer: a w szczególności organizatorowi który dał z siebie naprawdę wszystko :notworthy: . Co było widać i przyniosło efekt w postaci niezapomnianych chwil, w tak wspaniałym towarzystwie.

 

ps. Zdjęcia wkleję jutro, a jest co oglądać :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarłem do domku

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za niesamowitą atmosferę

 

pozdrawiam was

 

p.s. napiszcie mi PW z adresami gdzie mam pocztą wysłać płytkę DVD ze zdjęciami w wersji nie ocenzurowanej :Boink:

 

p.s. do tej pory jak zamknę oczy to widzę to cundej urody niebo cośmy wczoraj oglądali

 

a tak na serio Akcję Brama uważam za pełen sukces :blink::ha:

 

:Beer::Beer::Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jestem już na miejscu, po łacznej 1200km podróży!!!!

Lecz powiadam wam ,było warto :helo::szczerbaty::notworthy::Beer:

Chciałbym podziekowac organizatorowi tego zlotu jak i jego żonie za swietna obsługę oraz pomoc przy naprawie auta!! Wielkie Dzieki :notworthy::Beer:

Pozatym ciesze sie ,ze mogłem poznac tak fantastycznych ludzi ,którzy stworzyli niesamowita atmosfere na zlocie :Beer:

Również wielkie dzieki dla Krystiana za wożenie mnie i mojego telepa :Beer:

Rady ,które otrzymałem bardzo mi pomoga w dalszej zabawie w astro ,oraz wielkie dzięki dla Jarka"Tadeo" za szybka nauke astrofoto i mnóstwo rad w tym zakresie :Beer:

 

I to co najlepsze na koniec- takiego nieba w przedostania noc zlotu nie widziałem nigdzie i nigdy "MASAKRA" :notworthy:

Jeszcze raz dziekue wam wszystkim za miła zabawe oraz zycze jeszcze udanych kilku dnia na zlocie!

Pozdrawiam.

Edytowane przez promil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z wolnej chwili chcę serdecznie podziękować wszystkim za fantastyczną atmosferę na zlocie!!!

 

NIEBO w tą jedyną jak dotychczas noc mnie samego zatkało, bo przejrzystość atmosfery była niesamowita :) tylu eMek gołym oczkiem sam się nie spodziewałem!

 

LUDZIE wspaniali, atmosfera najfantastyczniejsza :)

 

OPERACJA "Brama" - uuuu..... takie urozmaicenie, z lekka niespodziewane :Boink:

 

Istotne: jak ktoś myśli, że jego telep jest OK, to niech trzyma się z dala od Zbiga :D Ale jednocześnie Zbig o telepach wie chyba WSZYSTKO, więc radę zawsze znajdzie !!! :notworthy::notworthy::notworthy:

 

Chyba każdy dowiedział się sporo nowych rzeczy, mial czas przemyśleć co i jak dalej ze sprzętem. Na miejscu zrobiliśmy dwie całkiem-całkiem wyglądające oprawy do filtrów słonecznych. Dzięki temu do grona obserwujących Słoneczko dołączają dwie ośmiocalóweczki!

 

A teraz pora zacząć... te nasze ... ciiii.... nauki, no i za czas jakiś oj sprawdzimy, co kto się naumiał :D

 

I chyba najważniejsze: ci co nie byli- mogą tylko żałować !!!

 

:Beer:

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to choć jedna noc wam zrekompensowała chmurny tydzień! Nie wątpie jednak po zdjęciach, że w dzień też dobrze się bawiliście! :Beer: A mówi się że najważniejsze na zlotach to pogoda i ciemne niebo... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.