Skocz do zawartości

Zlot w Białej 31 lipiec - 6 sierpień 2006


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Oo i nawet mnie Tadeo na jednym zdjątku 'w akcji' uwiecznił. Zdaje się, że dwucalówki testowałem :)

Kurczę jak się te wasze posty czyta to tylko jedno się nasuwa

 

:szczerbaty::ha::Boink:

 

To jak, na kiedy planujemy astrozlot Biała '06 poprawiny? :D

 

edit: niee, Tadeo przecież też pięknie uśmiechnięty pozuje do zdjęcia. To pewnie promilowa Karina robiła :)

Edytowane przez Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zostawił w Białej zaślepkę do wyciągu, albo np. Barlowa 1,25"- taką... no czarną.

 

PRZYZNAĆ SIĘ - to wyślę :)

 

Oj Grzybek- ty to masz dobrze- ja czekam jak na szpilach :D

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsyćko dyć sprawdziłem, no i z czystem sumieniem powiadam : ANO NIE MOJE ;)

 

He... no wiesz... miałem już tego Barlowa, to i wiem, co zaślepiać go powinno :D

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeeeeeki seeeerdeczne dla Tadeo za fooooty ode mnie i Renaty :przytulasie:

 

Albowiem Tadeo nie reagujesz na zaczepki na gg i PW, to tutaj po raz ostatni cię wzywam!!! A wymierz no ty tego telepa, chyba że wręgi zupełnie z głowy ci wyleciały :D

 

Czy byłaby szansa coby dostać fotki, jakie robili : Grzybek, Kuba i Promil? No dziękowałbym baaaardzo!

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłaby szansa coby dostać fotki, jakie robili : Grzybek, Kuba i Promil? No dziękowałbym baaaardzo!

A to ja jakieś fotki robiłem? Ano fakt, robiłem pare, ale grzybowym aparatem :D. I te fotki mam na płytce od Adama (dzieki wielkie). Natomiast cały czas nieśmiało czekam na DVD od Tadeo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniuchnie widac oprawę :notworthy:

 

A jako podziękowanie dla Promila- zapodaję fantastyczną fotę jego telepa made by Tadeoho :)

 

post-2472-1155308838_thumb.jpg

 

Dla niewtajemniczonych: to Uniwersał 8", z którego zostały: lustro główne, montaż i tuba. Reszta jest całkowicie nowa- zrobiona przez Promila, przy pomocy Zbiga ( podobno łomu używał- ale skutecznie :) )

 

:Beer:

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dorwałem się do aparatu. Przyjechałem w piątek jak już wszyscy nawiali. Pogoda była taka, jaka była. ;) Skończyło się na pogaduszkach i obmacywaniu sprzętu. Kurde, nawet ognicho nie chciało się palić.

 

 

P1000623_1.jpg

 

W rogu stał mały instrument optyczny. Przez teleskop zdjęć się nie dało robić, to chociaż przez te maleństwo.

 

 

mikro.jpg

 

Ciekawe kto się na tą jedyną próbkę patrzył? :D

 

W każdym razie Wiechu, jak będziesz coś organizował, przyjadę. :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.