Skocz do zawartości

Pomoc dla Dziadka


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

grzel, dobrym pomyslem byly by naklejki, pisane odwrotnie, szczegolnie te przezroczyste, mozna by wtedy nakleic na szybe np od srodka w samochodzie.

ja naklejki dostalem, dzieki.

duzo zdrowia dla Dziadka!

 

 

Ja zajmuje się tylko sprzedażą tych naklejek.

Wykonawcą jest saywiehu. Więc to z nim trzeba pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z ciekawości się spytam... :D Ile już tych naklejek poszło??? Moja to wylądowała na laptopie i jest super :helo: A tak myśle ze można by zrobić jeszcze jedną aukję z koszulkami... Pamiętam że ktoś kiedyś robił kiszulki z logoiem forum... a ja to z chęcią o taką bym swoją garderobe wzbogacił :D Mógłbym się zając sprzedarzą ale ktoś by je musiał zrobić... ja niemam jak...

Ps: Wielkie pozdowienia dla organiztorów aukcji :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z ciekawości się spytam... :D Ile już tych naklejek poszło??? Moja to wylądowała na laptopie i jest super :helo: A tak myśle ze można by zrobić jeszcze jedną aukję z koszulkami... Pamiętam że ktoś kiedyś robił kiszulki z logoiem forum... a ja to z chęcią o taką bym swoją garderobe wzbogacił :D Mógłbym się zając sprzedarzą ale ktoś by je musiał zrobić... ja niemam jak...

Ps: Wielkie pozdowienia dla organiztorów aukcji :Salut:

 

Powiem tak: z 27 osób które wzięły udział w aukcji, jeszcze 5 nie odebrało swoich naklejek.

 

Kurde, jeszcze nie ogłosiłem, że jest nowa aukcja a już ktoś kupił :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość. Przed chwilą umieściłem na allegro 3 aukcje z naklejkami. W sumie 100 sztuk.

 

Białe tło

 

Przeźroczyste tło

 

Niebieskie tło

 

Dlaczego tak, a nie inaczej? Po prostu żeby każdy dostał to o co prosi.

Można oczywiście brać udział w każdej z tych aukcji wtedy w jednej wysyłce pośle naklejki.

 

Panie i Panowie - do dzieła :Salut:

 

Dzięki saywiehu za naklejki :Beer:

Edytowane przez grzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że ktoś kiedyś robił kiszulki z logoiem forum... a ja to z chęcią o taką bym swoją garderobe wzbogacił :D

 

Ja sam bym się pisał na taką koszulkę, koszulki. Ciekawa sprawa.

Może znajdzie się ochotnik który mógłby coś takiego zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Też sobie pozwoliłem, a że cel szczytny i to bardzo, to po jednej z kazdego rodzaju.

Gratuluję pomysłu, a Dziadkowi życze szybkiego powrotu do zdrowia i pozytywnego myślenia, bo bez tego drugiego to pierwsze będzie raczej trudne.

 

Pozdrowionka !!!!

 

Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze kupować te naklejki!!!! ;)

 

Tym razem trochę słabiej na aukcjach - więc odświeżam wątek.

 

Te naklejki, które są teraz wystawione- to na razie ostatnia porcja. Miałem "żelazny zapas", ale został skradziony. Z autem mojej siostry :angry: A na razie nie dam rady zrobić nowych - za dużo pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysłałem kolejne naklejki. Poszły do: euklides69, Dave4, Robby_Dick

 

Przypominam, że na allegro wystawione są 3 aukcje z naklejkami (linki kilka postów wyżej).

 

To są aukcje z których mamy zamiar uzyskać fundusze na pomoc materialnej dla naszego kolegi.

 

PROSZĘ O ZAKUP CEGIEŁKI (NAKLEJKI ASTRO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.