Skocz do zawartości

Pomoc dla Dziadka


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saywiehu

W topicu o Kalendarzu Astro na rok 2007 zaczęła się dyskusja na temat sprzedaży astro-PL-ek w charakterze pomocy dla Dziadka.

Proszę osoby lepiej ode mnie zorientowane o dopisanie stanu rzeczy co do choroby Dziadka. Boję się, że poprzekręcałbym fakty.

W każdym razie już w tym tygodniu na Allegro będą dostępne naklejki - cegiełki. Kwota uzyskana ze sprzedaży w całości trafi na konto Dziadka, w celu wspomożenia w rehabilitacji. W tym topicu będą linki do aukcji. Akcją obejmujemy także forum Astro4u.

Zadania przeprowadzenia całej operacji podjął się Grzel. I chwała mu za to!

Proszę o docenienie naszej inicjatywy i wzięcie udziału w licytacji. Jeśli ktoś będzie chciał wpłacić większą kwotę, niż wylicytowana - nie ma problemu, po prostu wpłaca tyle ile może. Grzel się rozliczy z tych pieniędzy!

Szczegóły są obecnie dogrywane. Wiadomo, że pierwsza partia naklejeczek jutro pojedzie do Grzela. Wstępnie umówiliśmy się, że wystawi je w środę. Na tej sprzedaży nikt nie zarobi złotówki - przyrzekam. Każdy grosik trafi tam, gdzie powinien.

Już kilka osób wyraziło swe zainteresowanie. Poczekajcie na aukcję - i KUPUJCIE CEGIEŁKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem, tak zrobiłem:

 

Aukcja dla Dziadka

 

mam tylko nadzieje, że naklejki od saywiehu szybko do mnie dotrą :Beer:

 

 

________________________________________________________________________________

____

 

 

Dobra wiadomość. Przed chwilą umieściłem na allegro 3 nowe aukcje z naklejkami. W sumie 100 sztuk.

 

Białe tło

 

Przeźroczyste tło

 

Niebieskie tło

 

Dlaczego tak, a nie inaczej? Po prostu żeby każdy dostał to o co prosi.

Można oczywiście brać udział w każdej z tych aukcji wtedy w jednej wysyłce pośle naklejki.

 

Panie i Panowie - do dzieła :Salut:

 

Dzięki saywiehu za naklejki :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Qrcze, same waryjoty :D:notworthy:

 

Już 15 sprzedanych. Miło wśród takich waryjotów się znaleźć!

KUPUJCIE - skończą się, pojadą do Grzela następne. Ja inaczej Dziadkowi w tej chwili nie mogę pomóc.

 

Kuba -dzięki za linka na Astro4u :notworthy:

 

Coby nie było: "waryjot" to nie "wariat", zapodałem w znaczeniu pozytywnym :)

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra akcja.

Proponuję jeszcze info na Astromaniaku i pl.sci.kosmos.

Ale może napiszcie dużymi literami na aukcji, że to nie jest aukcja "projektu" ani "pomysłu", tylko konkretnej naklejki o podanych kolorach, wymiarach, technice wykonania itede. Allegro zdarzało się w przeszłości usuwać podobne aukcje charytatywne, w których nie było wiadomo, co się naprawdę sprzedaje/kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBwro, dzięki za uwagi. Faktycznie jakoś nie zauważyłem, że to jest aukcja na której sprzedaje się "projekt", "pomysł" a nie konkretną rzecz. Co prawda tytuł aukcji chyba jednoznacznie identyfikuje co jest przedmiotem, ale żeby nie było "ale" dodałem opis tej naklejki, a raczej naklejek.

Bo idą do mnie od saywiehu dwie wersje.

 

Przyznam się, że zaskoczyło mnie, że w tak krótkim czasie poszło ich aż tak wiele.

Ale chwała WAM za to :Beer:

 

Przypuszczam, że w środę, czwartek dostanę naklejki. Wtedy zacznę masową wysyłkę.

W razie jakiś wątpliowści będę się kontaktować z konkretnymi osobami.

Chodzi głównie o adresy na jakie wysyłać naklejki.

 

Proponuję jeszcze info na Astromaniaku i pl.sci.kosmos.

 

Jak możesz to roześlij tam wici.

 

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za odzew. :Salut:

 

Saywiehu, wysyłaj kolejną porcję naklejek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
Saywiehu, wysyłaj kolejną porcję naklejek.

Qrcze, jak tak dalej pójdzie, to nie nadążę z robieniem ich:D

Na razie są - więc spoko. Jutro NIE DAM RADY wysłać - pojutrze więc. Ale to będzie wszystko, co mi zostało.

Za parę dni mam przeprowadzkę całej firmy o 15 km... qrcze sprzedajemy do ostatniej sztuki z tego co mam, a później chyba krótka przerwa nam sie zrobi :(

 

ALE DAMY RADĘ :D

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł i inicjatywa - po prostu super! Miło pomyśleć że nawet w tych czasach są ludzie myślący o innych.

 

Ale sugerowałbym aby tę akcję trochę bardziej nagłośnić czy "zareklamować". Teraz trzeba najpierw wejść do Hyde-Parku aby natknąć się na ten wątek. A sam wątek co prawda wyróżniony, ale w sumie łatwo go przeoczyć.

 

Czy admini nie mogliby zrobić wyjątku i przyczepić wątek na wierzchu forumowej homepage?

 

Bo czy sami animatorzy akcji nie będą trochę rozczarowani jeśli zbierzmy np. 200 lub 300zł? Oczywiście każdy grosz się liczy, ale biorąc pod uwage skalę nieszczęścia jakie spotkało kolegę, taki efekt byłby trochę rozczarowujący. A gdyby tak z 10% forumowiczów odpowiedziało to byłoby dopiero coś...

Edytowane przez Merak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
Pomysł i inicjatywa - po prostu super! Miło pomyśleć że nawet w tych czasach są ludzie myślący o innych.

 

Ale sugerowałbym aby tę akcję trochę bardziej nagłośnić czy "zareklamować". Teraz trzeba najpierw wejść do Hyde-Parku aby natknąć się na ten wątek. A sam wątek co prawda wyróżniony, ale w sumie łatwo go przeoczyć.

 

Czy admini nie mogliby zrobić wyjątku i przyczepić wątek na wierzchu forumowej homepage?

 

Bo czy sami animatorzy akcji nie będą trochę rozczarowani jeśli zbierzmy np. 200 lub 300zł? Oczywiście każdy grosz się liczy, ale biorąc pod uwage skalę nieszczęścia jakie spotkało kolegę, taki efekt byłby trochę rozczarowujący. A gdyby tak z 10% forumowiczów odpowiedziało to byłoby dopiero coś...

JESTEM ZA!

Jeśli to możliwe - proszę o to samo. Może nie prosiłbym, gdyby nie tak szybki i pozytywny odzew - po 1 dniu aukcji 22 sztuki sprzedane!!! POŁOWA PRAWIE !!! A pewno nie kazdy zagląda do Hyde Parku.

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Przyklejenie info na wyższym poziomie niż dział okazało się technicznie niemożliwe. Natomiast możliwe okazało się przyklejenie w KAŻDYM DZIALE !!!!!!!!!!!!

 

Sumasie - za pomysł

Adamie Jesionie - za wykonanie

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj rano poszedł pierwszy przelew na konto Dziadka z pieniędzy które uzbierały się ze sprzedanych naklejek. W miarę spływania pozostałych pieniążków oczywiście dokonam kolejnego (kolejnych) przelewu (przelewów).

 

Dzisiaj po południu wysłałem do 10 osób (te od których wpłynęły pieniążki) wygrane PL-ki - cegiełki.

Do kogo poszyły? Podaję nicki z allegro: tethys, dob26son, kanarkusmaximus, telewy, nid2005, bigboss, zolnowsk, ajrondzon, consider_it i mariusz1900.

Oczywiście dostały pozytywa na allegro :Beer:

 

Przy okazji odkryłem, że do serwisu allegro można się zalogować pisząc wszystko dużymi literami. System nie rozpoznaje dużych, małych liter w haśle. A tak raczej być nie powinno.

 

ZACHĘCAM DO KUPOWANIA CEGIEŁEK :Salut:

 

Kolejne naklejki są w drodze...

 

Jeśli ktoś może, może wpłacić oczywiście więcej niż wynosi cena cegiełki.

Pamiętajcie również o dodaniu opłaty za przesyłkę

 

Jeśli może niech da ogłoszenia na innych forach, grupach dyskusyjnych itd...

 

Z góry dziękuję za pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, aukcja się skończyła. Ja chyba naklejek nie kupię, bo już mam (saywiehu :notworthy: ). Ale chętnie poślę pieniądze bezpośrednio na konto Dziadka. Może gdzieś numer konta podać w tym wątku? W opisie aukcji na allegro to chyba nie, bo będzie bałagan z przelewami za naklejki i obsługą wysyłki, które jak się domyślam przechodzą przez konto grzela.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzel!!! Czekamy na następne !! Ja się nie załapałem!

 

Witajcie, dzisiaj zakonczyła sie pierwsza aukcja charytatywna dla Dziadka.

 

Obiecuje, będzie następna.

 

Jak tylko dojdą do mnie naklejki od saywiehu to wystawiam aukcję.

 

Prawdopodobnie razem będą naklejki PL-ki w kolorze niebieskim.

 

NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ, ŻE TA AUKCJA SPODKA SIĘ Z TAKIM ODZEWEM.

 

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia i wielkiej sympatii dla Anny i „Dziadka” – również i ja chętnie zakupiłabym cegiełkę w tak szczytnym celu i trzymam kciuki za pozytywne zakończenie tej historii.... mam tez nadzieję, że moja merytoryczna i prawna pomoc była przydatna dzięki czemu rozliczymy winnych tej sytuacji....

 

Pozdrowienia

 

Anomalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, aukcja się skończyła. Ja chyba naklejek nie kupię, bo już mam (saywiehu :notworthy: ). Ale chętnie poślę pieniądze bezpośrednio na konto Dziadka. Może gdzieś numer konta podać w tym wątku? W opisie aukcji na allegro to chyba nie, bo będzie bałagan z przelewami za naklejki i obsługą wysyłki, które jak się domyślam przechodzą przez konto grzela.

 

Tak , masz rację. Kasa za naklejki idzie na moje konto, natomiast ja odsyłam na konto Dziadka.

Natomiast gdzieś na forum widziałem bezpośrednie namiary na konto Dziadka.

 

Tutaj jest wątek z kontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w południe wysłałem kolejną partię PL-ek cegiełek.

Tym razem szczęśliwcami są: marx07, hutnik83, gambit997, kyniu-K2, luce, stemfan i leszekje.

Od pozostałych czekam jeszcze na przelew.

 

Na konto Dziadka przelałem oczywiście stosowną kwotę.

 

Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne osoby mogą się cieszyć z zakupionych cegiełek: ocelaris, adameek, rojbo, escom1

 

rojbo cieszy się, tym bardziej, że właśnie przed chwilą otrzymał naklejki :)

 

Grzegorzu podziękowania dla Ciebie za całą pracę oraz równie duże podziękowania dla saywiehu :notworthy:

 

Panowie brawo za inicjatywę i przeprowadzenie całej akcji.

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w południe wysłałem kolejną partię PL-ek cegiełek.

 

Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia :Beer:

 

grzel, dobrym pomyslem byly by naklejki, pisane odwrotnie, szczegolnie te przezroczyste, mozna by wtedy nakleic na szybe np od srodka w samochodzie.

ja naklejki dostalem, dzieki.

duzo zdrowia dla Dziadka!

Edytowane przez pbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.