Skocz do zawartości

Sky-Watcher na EQ5


Stasiu_1986

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladajac aukcje na allegro znalazlem Synte za 1999... Nie sprzedaje jej i to nie jest zadna "krypciocha" cena jest mniejsza niz w DO dlatego postanowilem napisac ten topic...Ponizej znajduje sie link do aukcji, moze ktos z forumowiczow sie skusi...

http://allegro.pl/item106439326_teleskop_s...skp2001eq5.html

Edytowane przez Stasiu_1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Jonek25 sprzedaje po niższych cenach niż DO, ale co ciekawe importuje sprzęt bezpośrednio od nich. Również polecam jego aukcje, kupiłem u Niego mojego telepa, szybka wysyłka i dobry kontakt ze Sprzedawcą. BTW, po co tworzyć tego typu tematy skoro (chyba) każdy umie korzystać z Allegro i wie że tego typu serwis istniej? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczna większośc forumowiczów jest dość sceptycznie nastawiona do Allegro, a szkoda, bo czasami na prawde mozna tam trafić na dobrą okazje. Myśle ze link od "stasia" jest skierowany własnie do tych osob które z uprzedzeń na Allegro nie zaglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam natomiast dosc czesto przegladam ten dzial allegro, bowiem pomiedzy smieciami czasami moze znalezc sie i perelka.

A rzeczy wystawiane na allegro przez tego delikwenta sa bardzo ciekawe - a sam sprzedawca bardzo dobrze i szybko pracuje. Kupilem u niego prosia 9mm po wczesniejszym wyslaniu maila ( odpowiedzial na niego w kilkadziesiat minut). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczna większośc forumowiczów jest dość sceptycznie nastawiona do Allegro, a szkoda, bo czasami na prawde mozna tam trafić na dobrą okazje. Myśle ze link od "stasia" jest skierowany własnie do tych osob które z uprzedzeń na Allegro nie zaglądają

 

tak liq! - czasem cos sie trafi nie? wiemy cos o tym.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa juz o mnie to mam na imie Bartek:) Stasiu to tylko przezwisko powstale przez skrocenie nazwiska ;

Czemu dalem ten link ??? Poniewaz wiem ze ta Synta jest w DO za 2099 a "ziarnko do ziarnka-uzbiera sie miarka" ;) Poza tym jak juz wczesniej sie wypowiadali koledzy na allegro jest bardzo duzo smieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Dodam od siebie tyle tylko, że Jonek 25, jak już sprawdziłem :) czasami ma w swojej ofercie sprzęt niedostępny aktualnie w DO. Powód jest tylko jeden - bo ON go wykupił :D

Serio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]że Jonek 25 [...] czasami ma w swojej ofercie sprzęt niedostępny aktualnie w DO. Powód jest tylko jeden - bo ON go wykupił :D

Serio!

Widocznie ma w DO jakiś rabat skoro sprzęt przez niego oferowany jest tańszy.

No dajmy na to swojego telepa kupiłem za 580zł wraz z wysyłką, podczas gdy w DO ten sam kupiłbym za 599zł + koszt wysyłki, a przecież kilkanaście złotych piechotą nie chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syntra - - produkuje fajne teleskopy

Ja mam refraktor 120/1000 do sprzedania - ktos chce?

Osiągi ma ponadprzecietne. - co świadczy bardzo dobrze o tej chińskiej firmie.

jurgiel@mp.pl

 

Jak nie wiesz Hans to lepiej nic nie pisz. Gwarancję dostałem, widnieje na niej podpis i dane DeltaOptic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od dawna mam na oku tego allegrowicza. W końcu też jestem z Torunia. I rzeczywiście Jonek25 sprzedaje towary z DO, a może nawet towary należące do DO. Myślałem zawsze, że to taki cichy dystrybutor sprzętu DO, ale sądziłem, że gwarancje daje przez jakiś swój sklep czy coś w tym stylu. Ale skoro daje gwarancje DO, to może po prostu kupuje u nich w cenach hurtowych i zarabia na marży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.