Skocz do zawartości

Gierki


sumas

Rekomendowane odpowiedzi

Na Zachodzie krytycy potrafią wychwalać pod niebiosa byle produkt przemysłu kulturalnego i uhonorować oskarem byle sentymentalną szmirę z rodzaju "Powrotu Króla". Niejednoktotnie zdarza się, że osoba, która często powołuje się na "opiniotwórcze" zachodnie źródła, z drugiej strony np. krytykuje Amerykanów, że są głupi i w CNN pokazują mapę Europy na której Polska graniczy ze Szwajcarią.

 

Ja ostatnio miałem wątpliwą przyjemność oglądania Piratów z karaibów 2, ło matko święta co za szmira i gniot, same efekty zupełnie bez fabuły. Amerykanie jednak są debilni co widać choćby po ich kretyńskich grach zespołowych, kolesie ganiają się po boisku za jajowatą piłką i więcej się przepychają niż grają.

Nie powiem, holyłód czasem wypluwa filmy z charakterem, jak choćby "Dwanaście małp" "Szósty zmysł" ale to tylko wyjątki które potwierdzają regułę że to matołki.

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez doktor Robotnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do gier : jestem zwolennikiem Xbox 360 i tego wstrętnego Gatesa. Nie mam konsoli bo wszystkie moje fundusze bezlitośnie pożera astronomia. :Beer: A w ogóle gry to strata czasu, jak powiedział jeden mądry pan w telewizji, już nie pamiętam który, bo tyle ich się ostatnimi czasami namnożyło. :angry:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie jednak są debilni co widać choćby po ich kretyńskich grach zespołowych, kolesie ganiają się po boisku za jajowatą piłką i więcej się przepychają niż grają.

 

Skoro już mamy ten off topic to też sobie pofolguję:

 

nie żebym bronił Jankesów - bo to militaryści, imperialiści i ojczyzna neokonserwy ;) - ale w niby czym europejska piłka nożna jest mniej kretyńska od ich footballu? Za to z pewnością jest mniej widowiskowa! Powiedziałbym wręcz, że to kompletna nuda przerywana od czasu do czasu wrzaskami znerwicowanego komentatora i napędzająca zbiorową neurozę kibiców. :P

 

Z opiniami jest dokładnie tak jak pisałem powyżej. Całe szczęście, że przynajmniej optykę można uczciwie przetestować.

 

Pozdro dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gier RPG cóż jak dotąd nic nie przebiło dla mnie klimatu Gothica 2 z dodatkiem noc kruka (poza fallout 1,2) , Oblivion cóż jak go ujrzałem jedyne stwierdzenie jakie nasunęło się to Plastik-fantastik, zero życia ale to moje subiektywne uczucie. Obecnie łupie po raz chyba 13 w Króla RPG fallout'a a i pytanie do Panów z branży nie wiecie czy zostały rozpoczęte prace nad trzecią częścią tej gry? bo kilka lat temu twórca Morrowinda wykupił prawa do tej gry i zapowiedział jej kontynuację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Ja kocham jak mi gra... ale muzyka z kompa ;)

Czasem obejrzę jakiś filmik, w 99 % przypadków- "Wiatr", jak mi już całkiem wody brak.

 

NIGDY nie miałem na kompie żadnej gry, w którą grałem. No poza Pasjansem i Hearts, ale to tylko czasami z nudów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.