Skocz do zawartości

Sprzedam Okular ortoskopowy 6mm [Antares]


bastek

Rekomendowane odpowiedzi

Ogniskowa: 6mm

Pole widzenia: 40°

Średnica oprawy: 1,25"

 

Jest to bardzo dobry okular planetarny, daje kapitalne i ostre obrazy. Używany około roku, nie ma jakichkolwiek wad.

 

skorskib@wp.pl

698137042

 

Zakup tylko przez allegro do 9 lipca w dziale lunety

› Fotografia › Pozostałe › Sprzęt optyczny › Lunety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak ??? To za taką Ja biorę.

 

Ale Ja się założę że cena minimalna 5 minut przed końcem i tak będzie koło 190,- i jeśli tylu nie osiągnie to i tak nie sprzedaż.

Po co takie bajki opowiadać i zwodzić ludzi.

 

Lepiej byś prywatnie sprzedał przez forum niż przez parszywe allegro pełne oszustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ??? To za taką Ja biorę.

 

Ale Ja się założę że cena minimalna 5 minut przed końcem i tak będzie koło 190,- i jeśli tylu nie osiągnie to i tak nie sprzedaż.

Po co takie bajki opowiadać i zwodzić ludzi.

 

Lepiej byś prywatnie sprzedał przez forum niż przez parszywe allegro pełne oszustów.

Popieram kolegę, poco to allegro :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zrobiles ze sprzedales okular przez alegro,jak pamietam to oglaszales sie wczesnie z tym okularem na tym forum ale nikt nie byl zainteresowany,teraz sa wszyscy...,powiem tak,najlepiej abys sprzedal ten okular najtaniej na tym forum i z obiadem do domu, o to tu chodzi... nie badz idiota i sprzedaj go jak najdrozej- nawet na ebay, na dopiski typu kupilbym,ale... nie zwracaj uwagi.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto mówi o sprzedaniu za grosze, ja za taki okular w b.d stanie dałbym bez wahania 250 zł bo niby co ma się w nim zepsuć czy zużyć. A allegro, czemu nie ale nie w taki sposób, wystarczy podać linka i po temacie :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kto mówi o sprzedaniu za grosze, ja za taki okular w b.d stanie dałbym bez wahania 250 zł bo niby co ma się w nim zepsuć czy zużyć. A allegro, czemu nie ale nie w taki sposób, wystarczy podać linka i po temacie

Z tego co wiem to link byl podany,podany byl tez telefon,podany no.gg i adres e-malowy.

Ja dogadalem sie z gostkiem co chcial sprzedac ten okular ,ze moge dac ...tyle kasy,ale jak sprzeda za wiecej to takie jest prawo rynku i nie bede mial do niego pretensji,jezeli zalezalo ci i dalbys te 250,-pln to nie wiem czemu nie napisales do niego e-maila ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.