Skocz do zawartości

Nowe Astro-Forum.org


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie - mam ciekawą informację. Po wprowadzeniu nowej "głównej" poczytność Astro-Forum.org wzrosła - uwaga - 300% (75 000 odsłon stron DZIENNIE). Serwer leżał przez ok 5 godzin, czyli byłoby 1 września ponad 100 000 odsłon.

 

Nigdy wcześniej nie zbliżyliśmy się nawet do połowy tej sumy.

 

Oznacza to, że zmiany były dobrym pomysłem. Dzięki temu systemowi możemy teraz promować wartościowe materiały wewnątrz forum, które kiedyś mogły być niezauważone. Pamiętajcie, że zarejestrowanych userów jest tylko kilka % w stosunku do osób czytających forum (takich, które się nie rejestrują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do forum dołączyłem niedawno, troche się "opatrzyłem" ze starą wersją, ale nowa jest o wiele bardziej funkcjonalna. Moim zdaniem zmiany są absolutnie na lepsze! Szczególnie wyróżnienie najważniejszych tematów np. Kalendarza astronomicznego. Tak trzymać! :)

Pozdrowienia

Edytowane przez Mithoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie - mam ciekawą informację. Po wprowadzeniu nowej "głównej" poczytność Astro-Forum.org wzrosła - uwaga - 300% (75 000 odsłon stron DZIENNIE). Serwer leżał przez ok 5 godzin, czyli byłoby 1 września ponad 100 000 odsłon.

 

Nigdy wcześniej nie zbliżyliśmy się nawet do połowy tej sumy.

 

Oznacza to, że zmiany były dobrym pomysłem. Dzięki temu systemowi możemy teraz promować wartościowe materiały wewnątrz forum, które kiedyś mogły być niezauważone. Pamiętajcie, że zarejestrowanych userów jest tylko kilka % w stosunku do osób czytających forum (takich, które się nie rejestrują).

 

Podejrzewam że większość zarejestrowanych userów trafiła na forum szukając przez wyszukiwarki jakichś wiadomości o astronomi lub jakimś sprzęcie. W taki sposób ja tu trafiłem...

Znaleźli to co chcieli, spodobało im się to co widzieli, a potem się zarejestrowali :D

Tak samo będzie teraz, czym więcej wizyt tym większa szansa że coś się komuś spodoba.

A nowy wizerunek jest naprawdę FAJNY! :Beer:

Edytowane przez Piotr_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie - mam ciekawą informację. Po wprowadzeniu nowej "głównej" poczytność Astro-Forum.org wzrosła - uwaga - 300% (75 000 odsłon stron DZIENNIE).

 

[...]

 

Oznacza to, że zmiany były dobrym pomysłem.

 

Skoro już doszło do aktualizacji, to polecam wprowadzenie tzw. "static url" - pomoże w indeksowaniu tematów i treści forum przez Googla a to na pewno przełoży się na oglądalność.

Edytowane przez suchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wczesniej pisano to ruch na forum jest zly bo wzrasta transfer danych = oplaty .

Przeciez za linki do zdjec z galerii forum juz bana ktos dostal bo wzrastal transfer .

Tez staram sie ograniczc swoje posty na tym forum aby transfer :D czyli opaty nie rosly. Nowa szata graficzna mi w tym pomaga - bo jakas obca . :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wczesniej pisano to ruch na forum jest zly bo wzrasta transfer danych = oplaty .

Przeciez za linki do zdjec z galerii forum juz bana ktos dostal bo wzrastal transfer .

Tez staram sie ograniczc swoje posty na tym forum aby transfer :D czyli opaty nie rosly. Nowa szata graficzna mi w tym pomaga - bo jakas obca . :Beer:

 

Transfer nam juz nie straszny, a to ze ograniczyles ilosc postow, to widze po mojej skrzynce PM. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.