Skocz do zawartości

Wyciąg do refraktora 1,25"


Tadeopulous

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam z w/w przyczyny

Sprzedam za cenę w której go kupiłem - raptem jedyne promocyjne 120 złociszy

pokrywam koszty przesyłki

wyciąg do refraktora z końcówką mocy na 1,25"

jedyne plastiki to pokrętła :lol:

poniżej parę fotek

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

max wysunięcie

 

5.jpg

 

zainteresowanych zapraszam do wysłania PW

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz podaje:

 

http://www.republika.pl/eifell440/wyciag1.jpg

 

oraz

 

http://www.republika.pl/eifell440/wyciag2.jpg

 

Ja zupelnie nie wiem jak to mozliwe, zeby rozwalic w takim miejscu.

Edytowane przez kanarkusmaximus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie na magazynie sie panom nudziło i szukali czegoś do grania w piłke nożna...

Ja juz z doświadczenia wiem ze trzeba w pięc kartonów pakować i wytłumiać grubo folią bombelkową, wtedy jest szansa ze dojdzie w jednym kawałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź wklej te fotki co mi podesłałeś

toż to przechodzi luckie pojencie

musieli czołgiem jeździć po paczce :angry:

 

To chyba ten wyciąg, który kupiłeś ode mnie. Ale, czy na pewno TEN SAM? Może poczta podmieniła zawartość paczki? Wydaje się niemozliwe, aby tak zdemolować "z zewnatrz" zawartość paczki

Głupio pisać, że "madry Polak po szkodzie", ale przypomnij sobie, jak był opakowany ten wyciąg, gdy go dostałes ode mnie: obłozony płytkami styropianu dokoła, paczka chyba 2x wieksza od wyciągu...

Szczerze współczuję! Ale najgorsza jest bezsilność wobec chamstwa i tępoty naszych "pocztowców"

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś napisać, ale brakło mi słów... Kondolencje. :( :(

To samo tylko mam do powiedzenia...

 

Z kolei jak Daniel pakuje- sam się przekonałem. Tak samo zapakowałem okular, który sprzedałem Waldixsowi. No jeżdżenia czołgiem po paczce też by nie wytrzymały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo wyciag jak ma tylko urwana polowke osi z pokretlem jest nadal sprawny . Powinien dzialac .

Wygieta koncowke osi mozesz mlotkiem wyprostowac albo obciac wystajaca czesc .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo wyciag jak ma tylko urwana polowke osi z pokretlem jest nadal sprawny . Powinien dzialac .

Wygieta koncowke osi mozesz mlotkiem wyprostowac albo obciac wystajaca czesc .

 

 

Wlasnie mam zamiar zrobic takie szachrajstwo, ewentualnie nieco inne pomolestowanie tego pokretla.

Bede was informowac na bierzaco. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pakowania mam nadzieję że odbiora potwierdzi że zawartość paczki była owinięta

we wszelką dostępną foliję bombelkowo w IV RP

 

 

ech no niestety ja sadzić skromnie ze ta warstwa bąbelkowa nie byla wlasnie po tej stronie obecna. Folija IV RP byla obecna u gory i u dolu wyciagu a nie po boczkach wyciagu (a po boczkach wlasnie wystawalo owe nieszczesne pokretlo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po zniszczeniach żadna folia nawet z podwójnymi bąbelkami z IV a nawet V RP nie dałaby rady raczej stalowa kasetka. Pewnie ktoś nadepnął na paczkę albo na niej usiadł. Ciekawy jestem jak wyglądała z zewnątrz no i czy złożyłeś reklamację ja bym nie popuścił, choć to walka z wiatrakami i niekiedy szkoda zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po zniszczeniach żadna folia nawet z podwójnymi bąbelkami z IV a nawet V RP nie dałaby rady raczej stalowa kasetka. Pewnie ktoś nadepnął na paczkę albo na niej usiadł. Ciekawy jestem jak wyglądała z zewnątrz no i czy złożyłeś reklamację ja bym nie popuścił, choć to walka z wiatrakami i niekiedy szkoda zdrowia.

 

tu jest wlasnie ten hardcorowy element calej sprawy, bowiem paczka z zewnatrz w ogole nie wygladala na naruszona. Dopiero po otwarciu paczki (i zobaczeniu stanu owego pokretla) zaczelem sie przygladac blizej paczce, ktora po stronie wlasnie tej feralnej koncowki pokretla miala male wgniecenie, ktore na nic by nie wskazywalo... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos wie taką rzecz, a mianowicie jezeli w USA ktos wyslal mi Coronado przez United States Postal Service (odpowiednik polskiej poczty) to jaka firma dostarczy mi go w Polsce? cze bedzie to poczta polska?

Bo po tym co tu przeczytalem i zobaczylem to ciarki mnie przeszly, jezeli zobaczyl bym Coronado w takim stanie jak ten wyciąg (odpukac) to sie chyba zastrzele :sterb003:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos wie taką rzecz, a mianowicie jezeli w USA ktos wyslal mi Coronado przez United States Postal Service (odpowiednik polskiej poczty) to jaka firma dostarczy mi go w Polsce? cze bedzie to poczta polska?

Bo po tym co tu przeczytalem i zobaczylem to ciarki mnie przeszly, jezeli zobaczyl bym Coronado w takim stanie jak ten wyciąg (odpukac) to sie chyba zastrzele :sterb003:

 

 

 

Ubezpieczajcie takie przesyłki i otwierajcie przy kurierach, w ręku trzymając protokół zniszczeń...

 

 

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczajcie takie przesyłki i otwierajcie przy kurierach, w ręku trzymając protokół zniszczeń...

 

 

 

Ori

 

 

Ubezpieczenie to podstawa, nie kosztuje duzo ale potem w razie czego jest duzo zalatwiania a kase oddadzą dopiero jak człowiek od czekania sie prawie wykończy.

Edytowane przez Pawlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie to podstawa, nie kosztuje duzo ale potem w razie pewnie jest duzo zalatwiania a kase oddadzą dopiero po czasie jak człowiek od czekania sie prawie wykończy.

 

 

 

:szczerbaty: tak, ale to juz inna bardzo dłuuuuga historia... :szczerbaty:

 

 

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.