Skocz do zawartości

Prośba do RADY + pytanie !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo mam czas Panowie na dłuższe dyskusję, chciałbym jednak się dowiedzieć, dlaczego założony przeze mnie wczoraj wątek trafił do ŚMIETNIKA ! Prosze o wyjaśnienie mi który to punkt regulaminu naruszyłem ?

 

Wczoraj jeszcze mnie to wszystko bawiło i faktycznie nazwałem to dziecinadą, dziś po przespaniu się z tym problemem proszę o usunięcie z bazy wszystkich moich wypowiedzi ! Bardzo mi przykro, ale nikt mnie nie pytał o zgodę czy mogą być tutaj przeniesione a ja się z tym nie zgadzam.

 

Jest to jawne nadużycie i to zarówno od strony etycznej jak i prawnej, wobec powyższego RADA tego forum jest zobowiązana o usunięcie moich wypowiedzi !

 

Panowie przykro mi, ale to chyba nieładnie podpierać się bazą wątków z zupełnie innego forum, widzę również, że zaczyna TU działać inkwizycja, która w sposób dość swobodny interpretuje regulamin, gratuluje udanego początku demokracji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre... :)

 

Przeczytaj: "jeżeli nie ma zastrzeżeń co do słuszności ich usunięcia"

Rozumiem, ze masz takie watpliwosci, ja natomiast ich nie mam, ze watek byl prowokacyjny i zupelnie niepotrzebny. Pisalem wczoraj na twoj mail, czy masz cos przeciwko jego usunieciu. Nie zostal uzuniety, tylko przeniesiony. Jezeli uwazasz, jako autor, ze stanowi jakas wartosc, to po konsultacji z rada przeniose go tu natychmiast.

 

Co do postow - zapraszam do jednego watka na ten temat:

http://www.astro-forum.org/Forum/viewtopic.php?t=1508

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mala dygresja. Czy zdajesz sobie sprawe co wlasnie rozpoczynasz? Pisales ze zalezy ci na swiatku astro, ze ludzie najwazniejszy. A to co robisz zaczyna wlasnie prawdziwe podzialy z wzajemnym kasowaniem postow na obydwu forach. Gratuluje Panie Integratorze. Ale zanim odpiszesz, przeczytaj prosze co napisalem w tym watku do ktorego kieruje.

 

I dziekuje, ze wreszcie dotarlo do ciebie, ze to gdzie jestes, to nie moje forum. Naprawde wreszcie mi ulzylo... dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że widzisz prowaokacje wszędzie, ale, że tak powiem to już Twój problem !

 

I jeszcze mala dygresja. Czy zdajesz sobie sprawe co wlasnie rozpoczynasz? Pisales ze zalezy ci na swiatku astro, ze ludzie najwazniejszy. A to co robisz zaczyna wlasnie prawdziwe podzialy z wzajemnym kasowaniem postow na obydwu forach.

 

Zdaje się, że jesteś jednym z ojców tego podziału, i proszę po raz kolejny nie wmawiaj mi, że tak nie jest, i nie mów, że to ja doprowadzam do rozłamu. Proszę o usunięcie moich postów z bazy i to wszystko.

 

Przykro mi, że boisz się normalnej dyskusji i uciekasz z CZATA, przykro mi, że nie doszła do mnie Twoja poczta - na pewno bym się ustosunkował - być może powinneś zmienić providera, bo tam gdzie masz w tej chwili chyba niezbyt działa, przykro mi, że nie widzisz rzeczy oczywistych !

 

Proszę o wypowiedź RADĘ a nie ADAMA, chyba że to jednoosobowa RADA - za to na pewno w pełni demokratyczna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papatki sie myli. Bardzo staralem sie go wyprowadzic z bledu bo to wielka strata dla wszystkich tu bywajacych, jezeli zdecyduje sie na takich ruch (auto banicja). Nie potrafie cie Papatki juz przekonac. Jezeli jest jakas nadzieja na zaleczenie naszego prywatnego konfliktu to z przyjemnoscia rozpoczne jeszcze raz dialog z toba od poczatku. Oczywiscie nie mowie o dyskusji na forum, bo tego juz dosyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam po pierwsze nie odpowiadasz na moje pytania, po drugie nie strasz mnie, ja nie mam nic do Ciebie i niezbyt mnie interesują Twoje imaginacje. Albo wyjasniaj sprawy tak jak to robi Piotr, albo nie zabieraj zdania.

 

Proszę również o ustosunkowanie się do mojej prośby !

 

Co do tematu Rady, też już mam rozdwojenie jaźni - Adma pisze wyraźnie - "ZDECYDUJE SIĘ NA TAKI RUCH" co oznacza, że decyduje jednoosobowo o banowaniu kogoś lub nie, a tak swoją drogą jeżeli do tego dojdzie to będzie najszybsze zablokowanie konta w wyniku zadawania niewygodnych pytań, bo chyba to o co pytam nikogo nie obraża !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papatki !

Uważaj z żadaniem usuwania czyjejkolwiek, nawet swojej poczty z forum. Nie chcesz aby była zamieszczana to po prostu nie pisz !. Weź pod uwagę, że i inni mogą pójść Twoim śladem i zażądać usunięcia swoich postów z każdego forum, pomyśl o tej ponurej perspektywie w ten jakże piękny poranek.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Leszku nie rozumiesz o czym mówię, nie chcę żeby były TUTAJ moje posty - zabrane z forum istniejące pod adresem: http://www.astro4u.net/yabbse

 

a moje proste wyjaśnienie tego faktu brzmi:

Jeżeli chceliście budować nowe forum - proszę bardzo - budujcie je ! JA TUTAJ NIGDY NIE BYŁEM ZALOGOWANY JAKO PAPATKI i nie chcę żeby moje posty ze STAREGO FORUM były kojarzone z TYM - stąd taki jak jest mój nick tutaj !

 

Adam wciąż nie dostałem od Ciebie emaila, o którym w tym wątku piszesz więc proszę go w końcu do mnie wysłać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papatki !

Twoje żądanie jest nieprzyjemnie natarczywe a na domiar bezpodstawne. Przygotowanie tego miejsca dokonane zostało sporym wysiłkiem i to już wtedy, gdy Bartek zamknął swój kramik, nastąpiło uzgodnienie i przekazanie bazy. Miej pretensje do Bartka, że bazę przekazał potwierdzając tym wolę zamknięcia forum w jego dotychczasowym miejscu. Ale wygląda na to, że Bartek pożałował swojego kroku i w dalszym ciągu to on czuje się właścicielem i forum a nie Ty. Jak nie chcesz, żeby właściciel zrobił z Twoimi postami co chce to po prostu nie pisz na jego forum lub zawrzyj z nim stosowną umowę cywilno- prawną. Czy Bartek pytał Cię o Twoje zdanie jak przekazywał bazę ? No nie, bo to jego forum i może z nim zrobić co tylko zechce, na przykład przekazać bazę lub wyłączyć na dzień lub dwa. Nie sugerujesz chyba, że baza forum została od Bartka wyłudzona podstępem ? Ta baza u Bartka jest w równym stopniu Twoja jak i moja bo obaj nie mamy nad nią żadnej kontroli, bo włascicielem jest Bartek i tak można ciągnąć w nieskończoność. Jak Ci łuski spadną z oczu to może dotrze do Ciebie, że być może Bartek nie jest tak bezinteresowny w utrzymywaniu forum na swojej, bądź co bądź komercyjnej, stronie bo zawsze łatwiej uzyskać sponsora lub prowadzić bussines mając za argument forum z prawie 400 osobową obsadą.

Nie chcesz tu być, to po prostu nie bądź zamiast stale tylko o tym mówić i tragikomicznie manipulować przy nick-u. Tak wierzyłeś w Bartka to trzeba było wytrwać w tej wierze i nie rejestrować się tu po kolapsie. Miej trochę honoru i po prostu zakończ.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moje oświadczenie do rady:

 

NIE ŻYCZĘ SOBIE TUTAJ MOICH POSTÓW, PISAŁEM JE NIE MAŁYM TRUDEM NIE NA TO FORUM !

 

Rozumiesz Leszku, Rado, czy ktokolwiek kto rządzi tym kramikiem, co piszę ? Nie obchodzą mnie Twoje wynurzenia i wywody, MOJE POSTY znajdują się TAM GDZIE POWINNY BYĆ czyli tam gdzie je pisałem ! Baza była dostępna dla wszystkich, ale nikt nie mówił ani tym bardziej się mnie nie pytał czy to co napisałem może się TUTAJ znaleźć. TUTAJ czyli na TEJ STRONIE, ROZUMIESZ LESZKU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem Michale, ale nie mam w tej chwili czasu na czytanie nawet tego co piszesz. Czuje tylko jak zwykle obrazanie mnie. Pozwol, ze poczytam potem, w wolnej chwili.

 

W tej chwili rozmawiam z Bartkiem, takze na twoj temat i twojego szczeniackiego wrecz zachowania. Zanim zbulwersujesz sie za slowo "szczeniacki", przypomnij sobie co tam na tym swoim forum naskrobales. Lata szkolne ci sie przypomnialy?

 

Gdzies tam piszesz, ze nie lubisz gadac tylko zawsze starasz sie dzialac aktywnie. Gdzie ty dzialasz aktywnie? Przeciez ty jestes I pyskacz starego forum, oraz chyba najwyrazniej PR Bartka. Porozmawiaj z nim jeszcze raz, bo widze, ze nawet nie orientujesz sie w sytuacji zadnego z for. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, a ja Cię prosiłem tylko o wypowiedzi merytoryczne Adam, albo konkretnie albo wcale OK ?

 

I PO RAZ KOLEJNY DUŻYMI LITERKAMI : ja nie powiedziałem o Tobie żadnego epitetu, Ty o mnie: CHAM, intrygator, szczeniak ! To co piszesz wyraźnie narusza regulamin forum i się nadaje do śmietnika ! Przemyśl to zanim znów coś napiszesz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.