Skocz do zawartości

Spróbujmy się dogadać


oskar

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy!

Wczoraj i dzisiaj się mocno rozsierdziłem faktem, że nie możemy się porozumieć. Ambicje, emocje itp. biorą ciągle górę. U mnie zresztą też.

Dzisiaj tak się zamartwiałem tym wszystkim, bo jest mi przykro, że tak to wszystko wyszło. Drastyczne kroki, żądania, roszczenia, obrażanie. Po prostu jest mi przykro.

Z tego wszystkiego dzisiaj zajechałem (jak kretyn!) po 12 latach bezpiecznej jazdy drogę tramwajowi. Nie wyszło to na dobre samochodowi mojej żony a i ja nie czuję się zbyt dobrze.

Dość tej wojny! Dogadajmy się. Adam Jesion wskazuje drogę do kompromisu. Spróbujmy się dogadać. Wierzę, że to możliwe.

 

Koledzy budujmy to forum, ale nie konfliktujmy się z astro-maniakami, którzy nie podzielają naszych poglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie juz slyszalem o kolizji z tramwajem. Mam nadzieje, ze wszystko jednak dla ciebie skonczy sie OK! Bo samochod rzecz nabyta i nie jest najwazniejszy. Trzymaj sie Oskar!!!

 

Wydaje sie, ze kwestia forum powoli sie klaruje. Mam nadzieje, ze nikt z niczym nie wyskoczy. Zaraz ide poczytac odpowiedzi na moj post na tamtym forum. Az sie boje zajrzec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy!

...Z tego wszystkiego dzisiaj zajechałem (jak kretyn!) po 12 latach bezpiecznej jazdy drogę tramwajowi. Nie wyszło to na dobre samochodowi mojej żony a i ja nie czuję się zbyt dobrze...

 

Oskarze na litość Boską z tramwajami osobówką nie wojuj bo będą ofiary w sile żywej nie tylko w sprzęcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne to byłby tajny wyrok rady Jedi bo ja też dziś uskoczyłem tramwajowi jak mnie solidnie obdzwonił i zgonił z torów podczas robienia lepszej fotki lokalu z szyldem przy lepszym miękkim oświetleniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Oskar

dobrze Ci radzą z tramwajem nie wygrasz na zasadzie duży może więcej :lol: ,a żonie wytłumacz że spodobała Ci się ta reklama z telewizji o marzeniach Peugota 206 ino słonia Ci zabrakło i chciałeś sprawdzić czy z tramwajem też się to uda.

Pozdrawiam Tedi

ps.żony się nie lękaj zrób dobrą kolację ze świecami parę kwiatków i już :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek czy na Jodłów rezerwować Ci oddzielny pokój dla rodziny czy przyjedziesz sam ? To ważne bo zgłoszenia codziennie napływają i muszę to wiedzieć . Tych pokoi dwuosobowych z przystawką jest tam tylko z pięć na poddaszu . Te na piętrze to 4-5 osobowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar , Ty już masz dwójkę zarezewowaną wiem że bedziesz z żoną . Adam dopisałem Ciebie dopiero teraz do listy Jodłowczyków , policzę rano te pokoje . Zadzwonię jutro do gospodarzy i zrobię rozpiskę na te dwójki . W pięcio i sześcioosobowych jeszcze miejsca sporo . Wiadomo że parki do dwójek :D Jest jeszcze domek letni na dziesięć osób jakby co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.