Skocz do zawartości

Dla tych co oprócz nieba lubią książki ...


Rekomendowane odpowiedzi

 

Serdecznie zapraszam na powyższe forum wszytskich AstroBraci :) Zapewne duża cześć was interesuje się literaturą piękną i niektórzy z was piszą lub chcieli by napisać własne opowiadania. Na Puklerzu będzieci mogli się podzielić swymi przemyśleniami z innymi ludźmi. Jest bardzo rozbudowny dział własnych opowiadań dzięki czemu bedziecie mogli porównać swoją twurczość jak również otrzymać pomocne rady od bardziej doświadczonych kolegów!

 

Zapraszam do rejestracji! Użytkowników jeszcze nie jest zawiele ale powoli sie rozwijamy :)

Edytowane przez Kurak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że mamy tu dużo perfekcjonistów ;) Których rażą me prostackie błędy :Boink:

 

Ja zem plosty czlowiek żem jest !! I po zatym W ryj dać moge dać!

 

I tak na marginesie zachęcam jeszcze tych których nie zraziła ma prostota xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kiedyś też tak walnąłem w poście. Błagałem sumasa, że poporawił ...

Czasami człowiekowi taki hardcore wyjdzie, że metr gumy i strzał w głowę!!!

 

 

pozdro

 

ps. PUKLERZ jest ok! Własnie przeglądam... :D

pss. Jak będziecie tacy "wolnomyśliciele" to was MEN zamknie i nawet kafki sobie nie wypijecie na transantlantyku... :D :D

Edytowane przez mpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, interesuję się, przejrzałem to forum i nie znalazłem w nim nic interesującego.

Jak ktoś się chce nauczyć pisania to powinien poszukać działających forów czy grup dyskusyjnych (np. pl.hum.pisarstwo) i ludzi, którzy mu krytycznie doradzą, albo (jeśli krytyki nie lubi) zamieszczać swoją twórczość na własnym blogu/stronie domowej. Nie widzę żadnego sensu tworzenia w tym celu nowego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nie jest nowe i nie zostało stworzone do tego celu :)

Forum istniało dawnej i było głównie nakierowane na Fantastyke, a że bardzo się rozrósł dział AMATORSKIEGO pisania opowiadań więc i forum się zmieniło. Zresztą jeżeli ktoś chce na serio nauczyć się pisać bedzie korzystał z wielu źrudeł a nie tylko z Puklerza.

Wszak nie chodzi tu o żadną szkołe pisarską, bez przesady, to forum zrzesza ludzi którzy rozmawiają na temat fantastyki i piszą od czasu do czasu niezobowiązujące opowiadania. I poszukujemy ludzi o wspólnych zainteresowaniach bo jak na razie mamy mało (w stosunku do AF xD) aktywnych userów, więc możesz się przyłączyć :Beer: i pozmieniać pare żeczy :Beer:

Edytowane przez Kurak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.