Skocz do zawartości

Losmandy gm-11


Michał.Z

Rekomendowane odpowiedzi

No tak Michał wpisujesz się do popularnego ostatnio nurtu "moj montaz mi nie wystarcza chcę następny". Po co GM-8 skoro mozna miec GM-11 :Boink::szczerbaty:

Co bedziesz wieszał na nim docelowo ?

 

Docelowo będzie wisiał 100ed i pewno jakiś newton 10". No ale najpierw musze posprzedawać posiadany sprzęt no i oczywiście zakupić g-11 a zobaczymy jak z tym bedzie.

Pozdrtawiam Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo będzie wisiał 100ed i pewno jakiś newton 10". No ale najpierw musze posprzedawać posiadany sprzęt no i oczywiście zakupić g-11 a zobaczymy jak z tym bedzie.

Pozdrtawiam Michał.

 

No tak - powiesisz newtona 10" i dasz po 2 tyg. ogłoszenie - kupię Titana ;), albo coś spoza Losmandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - powiesisz newtona 10" i dasz po 2 tyg. ogłoszenie - kupię Titana ;), albo coś spoza Losmandy.

 

Wątpie szczerze żeby tak było :D g-11 ma dosyć dobre parametry skoro na moim gm-8 wieszałem jednocześnie soligora i mto i całość sprawowała sie bardzo przyzwoicie to nie widze żadnych przeszkód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie szczerze żeby tak było :D g-11 ma dosyć dobre parametry skoro na moim gm-8 wieszałem jednocześnie soligora i mto i całość sprawowała sie bardzo przyzwoicie to nie widze żadnych przeszkód

To zależy od ogniskowej i wagi tego 10", jeśli powyżej 1000mm to bym w G11 nie wchodził. Ja doszedłem do wniosku że najpierw pozbieram trochę na porządny detektor. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od ogniskowej i wagi tego 10", jeśli powyżej 1000mm to bym w G11 nie wchodził. Ja doszedłem do wniosku że najpierw pozbieram trochę na porządny detektor. :)

 

Powiem tak, podziwiam optymizm w każdej postaci. Ja w tej kwestii optymistą nie jestem, mimo, że byłem ogromnym. Wrócimy do tego tematu, jak kolega już powiesi te "drobne" 10" - wszak to tylko drobniutkie dwa caliki więcej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie szczerze żeby tak było :D g-11 ma dosyć dobre parametry skoro na moim gm-8 wieszałem jednocześnie soligora i mto i całość sprawowała sie bardzo przyzwoicie to nie widze żadnych przeszkód

 

 

Michał,

 

Zmiana tuby z 8" na 10", to bardzo duży przeskok w masie, ramieniu siły, wymaganej dokładności prowadzenia, itd. !

Jak chcesz focić taka tubą, to juz NJP albo AP900. W innym wypadku będziesz się męczył.

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.