Skocz do zawartości

Nowe kategorie - nowy plebiscyt


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni plebiscyt [klik] cieszył się wyjątkowo dużą popularnością, co oznacza, że jest miejsce i potrzeba, aby organizować takie promocje w bardziej uporządkowany sposób. Frekwencję mogę ocenić na poziomie 60% (wśród aktywnych użytkowników, w ciągu 1 tygodnia) - co jest świetnym wynikiem.

 

Nadszedł czas, aby podzielić nasz plebiscyt na kategorie. Ponieważ jedna osoba, z racji wiedzy, kompetencji i czasu, nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć, zaprosiłem do współpracy naszych forumowych ekspertów. Pomysł przyjęli z radością i zapowiedzieli prawdziwe oddanie w tym sposobie promowania astronomii i samej astrofotografii.

 

Oto moderatorzy kategorii specjalnych:

 

1. Słońce: Tadeopulous

2. Szkice astronomiczne: Kanarkusmaximus

3. Planety i Księżyć: Hanysiak

 

Dodatkowo planuję stworzyć kategorię ekspercką, gdzie wybrane "Jury" będzie decydować o wyborze najlepszego zdjęcia w każdej z kategorii - równolegle. To tylko dlatego, ponieważ im bardziej popularny konkurs, tym większe ryzyko, że umkną nam wybitne fotografie, do których oceny wymagana jest wiedza.

 

Nad regulaminem szczegółowym konkursu będziemy rozmawiać już w gronie moderatorów, których zadaniem będzie typowanie i prowadzenie eliminacji w danych działach tematycznych.

 

Jak widzicie, wcale nie zapomniałem, że astronomia to nie tylko zdjęcia DS - a takie już pojawiały się opinie. Po prostu należało oddać tę działkę osobą, które są zdecydowanie bardziej kompetentne.

 

Mogę także zapowiedzieć, że od następnej edycji powitamy także nagrody - zarówno dla mistrzów, jak i dla głosujących. A co tam - jak się bawić, to na całego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie, wcale nie zapomniałem, że astronomia to nie tylko zdjęcia DS - a takie już pojawiały się opinie. Po prostu należało oddać tę działkę osobą, które są zdecydowanie bardziej kompetentne.

 

No i supcio, wreszcie planetarni wyjadacze będą należycie docenieni, wyróżnieni i... wynagrodzeni :D .

 

Chyba trza będzie jakąś kamerke i platforme do Synty niedługo zakupić. No bo jak będą nagrody... :ha:

 

PS: Przydałby się jakiś SBIG :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i supcio, wreszcie planetarni wyjadacze będą należycie docenieni, wyróżnieni i... wynagrodzeni :D .

 

Chyba trza będzie jakąś kamerke i platforme do Synty niedługo zakupić. No bo jak będą nagrody... :ha:

 

PS: Przydałby się jakiś SBIG :lol:

 

A wiesz - że głównie na to liczę, po to robimy całą "tę" szopkę. Jestem przekonany, że po paru miesiącach ilość aktywnych fotografów wzrośnie kilkakrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.