Skocz do zawartości

Młodzi nieprzeciętni


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję ci Kamilu i życzę sukcesów (nie tylko w astronomii) :Beer: .

 

To jest po prostu piękne - obserwować jak wzrasta w siłe amatorska-astronomia. Kto wie? Może ktoś po przeczytaniu takiego artykułu w gazecie pomyśli sobie: ,, Niebo? Hm... Czemu nie?''.

 

I tak rodzi się pasja... :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ci Kamilu i życzę sukcesów (nie tylko w astronomii) :Beer: .

 

To jest po prostu piękne - obserwować jak wzrasta w siłe amatorska-astronomia. Kto wie? Może ktoś po przeczytaniu takiego artykułu w gazecie pomyśli sobie: ,, Niebo? Hm... Czemu nie?''.

 

I tak rodzi się pasja... :helo:

 

Może i ktoś sobie o tym niebie pomyśli :rolleyes:

Nauczyciele też zadowoleni :szczerbaty: rodzina, przyjaciele, i wy! to jest właśnie przepiękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie :)

 

Tylko brak jakiegokolwiek odzewu na nasz pomysł z nagrodzeniem Ciebie :unsure:

 

Qrcze, chciałem dobrze, myślałem, że może ktoś będzie miał ochotę wrzucić coś do skarbonki dla Ciebie... A tu nic... :blink:

 

Na głupka wyszedłem, a i Tobie niepotrzebnej nadziei narobiłem... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie :)

 

Tylko brak jakiegokolwiek odzewu na nasz pomysł z nagrodzeniem Ciebie :unsure:

 

Qrcze, chciałem dobrze, myślałem, że może ktoś będzie miał ochotę wrzucić coś do skarbonki dla Ciebie... A tu nic... :blink:

 

Na głupka wyszedłem, a i Tobie niepotrzebnej nadziei narobiłem... :unsure:

 

Ajć Wimmer nic się nie przejmuj, chciałeś dobrze to się liczy dziękuję ci, nie wyszedłeś na głupka ja i tak myślałem że nikt nie da :mellow:

 

3m się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm potem cały Radzionków w ciemności bo każdy gasi światła dla Kamila astronoma z Górki :banan:

 

Ja też bym tak chciał :mellow: bo jak w Ostrzeszowie w nocy sąsiedzi lampy zapalą to jest totalna KICHA a niebo pomarańczowe od sodówek :/

Chętnie bym się spotkał z kimś w swoim wieku na obserwacjach, niestety mieszkasz na Górnym Śląsku a ja w południowej Wielkopolsce więc raczej nic z tego nie będzie, a szkoda... Ale jak byś popatrzył przez 8" lustro to byś już nie kupił pewnie 6" :P

 

Pozdrawiam,

Krawat.

Edytowane przez Krawat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nikt świateł narazie nie gasi :lol: a Krawat to jest temat o artykule a nie o tym jaki sprzet jest lepszy ;)

chociaż tak nawet ta syncia mi tak miesza troche w głowie, mmm, A do Wimmera może ktoś da te dwa złote :rolleyes: myślę że jeszcze kiedyś powiem katechetce o podobnym artykule, ale to już jak bede mógł z wami wypić to Lechu :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za kilka postów naraz ale nikt nie odpowiada bo nie ma na co :)

Dzisiaj rozmawiałem po szkole z Katechetką i ma ona kilka pomysłów co do mojego hobby, najpier powiedziała tak: "pani która poprawiała błędy w artykule była bardzo zdziwiona że taki miły chłopiec ma takie zainteresowanie to jest poprostu piękne".

Oo :) i jest tak że katechetka bardzo by chciała bym opowiedział trochę o mojej pasji i żebym teleskop przyniósł do dzieci niepełnosprawnych w ośrodku.. już tam występowaliśmy na jasełkach bardzo są mili.. a ja chciałbym by zorganizowano konkurs naukowy w naszej szkole.. :) może i bym wygrał..

Na 100% ustalone jest spotkanie na lekcji fizyki (której nie lubie :szczerbaty: ) w maju na obserwacje słońca jeszcze z panią z fizyki porozmawiam. Niektórzy się śmieją ale to normalne ja sobie nic z tego nie robie :)

proboszcz naszej parafii interesuje się też astronomią napisał do NASA i dostał plakaty.. ja niestety nie znam angielskiego..

Powiedziałem jeszcze że koledzy z forum są ze mnie dumni... a Ona się cieszyła..

Koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem w kolejnej gazecie oto co mi napisała katechetka:

"Witaj Kamil, właśnie kupiłam Głos radzionkowski. Jest nasz artykuł!!!

Gratuluje!W poniedziałek mogę Ci dac jeden egzemplarz.pozdrawiam,

katechetka" dam fotkę jak nie wierzycie ;) oczywiscie jak bede mial

 

:helo:

Edytowane przez KamileX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Sorki że zaczynam pisać w tym wątku ale "sprawa toczy się dalej" :D

Oto co dziś dostałem od Pani dyrektor:

 

Z mojej szkoły tylko dwie osoby się w tym znajdują, komisja wybierze 10 najlepszych osób potem będzie głosowanie poprzez posyłanie sms'ów,

Osoba która uzyska najwięcej głosów sms'owych wygrywa laptopa <_<

 

byle do pierwszej dziesiątki,

link:

http://www.polskieradio.pl/bis/polecamy/de...t.aspx?id=33511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.