Skocz do zawartości

Młodzi nieprzeciętni


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak kiedyś mówiłem że będzie o mnie artykuł w gazecie mojego miasta, jest to raczej gazeta kościelna :szczerbaty: ale jest! to się liczy.. Jest to o moim hobby czyli o Astronomii :notworthy:

Daję na forum nie żeby się pochwalić tylko przez to że mnie koledzy namawiali na gg :D

 

Wszystko jest opisane tu:

Nie mam skanera to zrobiłem fotke,

38b82b9669d3a781.jpg

Ciąg dalszy (wybaczcie baterie się wyczerpały)

-"Zabiera aparat fotograficzny i robi zdjęcia, Ostatnio takim obiektem była kometa oraz mars."

To niezwykłe. Tyle samozaparcia i chęci dążenia do celu. Kamil wie do czego dąży. Mama wspomina o jeszcze jednej pasji syna, zainteresowaniu różnymi zjawiskami atmosferycznymi.

-"My, rodzice zawsze będziemy wspierać, mobilizować i zachęcać syna, by nigdy nie zrezygnował z tego, co kocha, lubi, co daje mu radość. Takie czy inne zainteresowanie w pewien sposób umacnia i zbliża rodzinę."

Piękna wypowiedź Mamy i piękna postawa rodziców, Kamil posiada cenny dar - niecodzienne zainteresowanie, które realizuje wytrwale. To swoiste hobby wyzwala w Nim ciekawość świata - kosmosu. Kamil najlepiej lubi, gdy pytają go o coś, co związane z astronomią. Ma stronę internetową na którą serdecznie zaprasza www.astrokamil.pl.tl

Kamil pozdrawia całe Astro-forum, gimnazjum szczególnie swoją klasę i wychowawczynię, całą Rodzinę oraz sąsiadów. Tych ostatnich prosi z uśmiechem o gaszenie świateł! :D

Dziękuję Kamilowi za rozmowę, Rodzicom za wypowiedź. Jestem pod wrażeniem. Latem Kamil wysłał mi kilkanaście zdjęć Księżyca, gwiazd, plam na słońcu, i wenus. To mój cenny zbiór. Być może kiedyś usłyszymy o "Drugim Koperniku" nie z Torunia, ale z Radzionkowa, z Górki,

Koniec,

 

 

A teraz objaśnienie żeby nie było, Górka to tzw dzielnica mojego miasta na której mieszkam ;)

Tylko nie śmiejcie się z tej "Gwiazdy Betlejemskiej" jak ktoś ma mało wiadomości o astronomi szczególnie nauczyciele to tak potem się pisze, chodziło tu o pierwszą gwiazdkę na niebie czyli w Wigilię...

 

 

Jak popełniłem gdzieś byki to sory :)

 

 

Pozdrawiam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, gdyby nie wy nie było by tego artykułu tak naprawdę, nie robiłbym takich fotek bo nie miałbym sprzętu, a to że mam tego 70/700 i parę rzeczy to zawdzięczam wam bo chciałem jakieś dziadostwo z allegro kupić :notworthy:

Edytowane przez KamileX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, gdyby nie wy nie było by tego artykułu tak naprawdę, nie robiłbym takich fotek bo nie miałbym sprzętu, a to że mam tego 70/700 i parę rzeczy to zawdzięczam wam bo chciałem jakieś dziadostwo z allegro kupić :notworthy:

 

Wszystko co zawdzieszasz to tylko dzieki Sobie tutaj to możemy Cię tylko dopingować, radzic itp, (no chyba ze ktoś Ci z forum sprezentował sprzeta :-) to wtedy możesz pisac - "dzieki wam"). Tak dalej trzymaj brachu.

Pozdr.Artur

Edytowane przez fiorina01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co mieszkańcy Radzionkowa powiedzą, i czy koledzy zamiast się ze mnie śmiać będą mi gratulować,.

Stary, ze mnie też sie co niektórzy nabijają i mam to bardzo głęboko B) przyzwyczaiłem się :P nic sie nie martw!

No i gratulacje, może znajdzie sie jakiś lokalny sponsor i kupi Ci EOSA300D? :):) Oby tak dalej! I dzięki za pozdrowienia

 

Pozdrawiam,

Krawat.

Edytowane przez Krawat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, ze mnie też sie co niektórzy nabijają i mam to bardzo głęboko B) przyzwyczaiłem się :P nic sie nie martw!

No i gratulacje, może znajdzie sie jakiś lokalny sponsor i kupi Ci EOSA300D? :):) Oby tak dalej! I dzięki za pozdrowienia

 

Pozdrawiam,

Krawat.

 

 

Taaa jeszcze jakby był jakiś sponsor, ;) a tak nawiasem dziękuję za gratulacje, :Beer: może sąsiedzi mnie posłuchają o tym gaszeniu świateł :lol:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez KamileX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rada - wiatrówka :-) może chodzi mi kurtkę ? kto wie :-)

Pozdr.Artur

 

nie tyle co wiatrówka pociąć kable tylko kto by potem za to płacił (za karę) :szczerbaty::D

dzisiaj jak szedłem do Kościoła tak jakoś się ludzie do mnie uśmiechali a ja zawstydzony.. :unsure:

Mmm potem cały Radzionków w ciemności bo każdy gasi światła dla Kamila astronoma z Górki :banan:

Edytowane przez KamileX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mi napisała katechetka (to jej zawdzięczam ten artykuł) :

"Dzięki Ci Kamil za piękne fotki i miłe słowa. Z przyjemnością

napisałam o Tobie, bo bardzo cenie takich ludzi jak Ty.Właśnie wysłałam artykuł

do Głosu i czekam na odpowiedź, czy będzie miejsce w numerze

świątecznym. A Telewizja? Kto wie? Trzebaby pomyśleć.

Pozdrawiam,

katechetka"

 

jeszcze tu TVN-u brakuje :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim fajnie odbierać gratulki od was, jesteście kochani :D

Jak to się ukaże w następnej gazecie to też tutaj pokaże, i ma być jeszcze na stronie gimnazjum to potem podam linka,..

Ale naprawdę moim marzeniem jest spotkać się z wami i polukać przez te wasze rurki i w ogule :rolleyes:

od dziś słynę jako Astronom z Górki :szczerbaty: i zobaczymy reakcję moich kolegów napisze jak to było, czy im się spodobało czy nie a zresztą i tak jestem sobą kocham to czym się interesuje i tyle,

 

Papa

Edytowane przez KamileX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie za taką pracę to ci się nagroda należy, robimy zbiórkę :rolleyes: , ja mogę dać PL 10mm , kto da jeszcze :D

Ps. zapodaj adres na priv :Beer:

 

Twoja wypowiedź Astrokosmo zainspirowała mnie do takiej myśli:

 

Zróbmy zbiórkę pieniędzy dla Kamila :helo:

 

Nie chcę być w jakikolwiek sposób źle odebrany, że niby "samarytanin" się znalazł, ale z tego, co widzę - zebrało się spore grono gratulujących, a sam Astrokosmo wyszedł z pierwszą propozycją uhonorowania postawy Kamila. Mi także spodobała się jego postawa... Wszyscy wiemy, czym w dzisiejszych czasach lubi się zajmować młodzież w wieku gimnazjalnym, i nie są to na pewno rzeczy, którymi powinni się zajmować... Kamil jest bardzo dobrym przykładem dla rówieśników... Z pewnością będzie z niego w przyszłości dobry i inteligentny człowiek, który będzie wolał spojrzeć w niebo niż np: skopać kolegę z nudów.

 

Wobec tego, NAGRODŹMY GO!!

 

Wiem, że nikt z nas nie śpi na pieniądzach... Każdy ma swoje wydatki, rodzinę, studia, dom i inne ważne rzeczy, ale kurka po te 10zł, czy nawet 5zł można by było się "ściepnąć" na jakiś lepszy sprzęt dla Kamila. Nie znam go osobiście, natomiast rozmawiam z nim często na gg i wiem, że marzy o Syncie 6''. Może gdyby przyszykował swojego SkyLuxa do sprzedaży oraz został przez NAS wspomożony jakąś "zrzutką", to uzbierałoby się na używaną Syntę 6''?

 

Nie chcę, aby ktoś myślał, że każdy młody astrohobbysta jak się uśmiechnie, to zaraz mu na forum dadzą pieniądze. Chodzi mi o nagrodzenie postawy Kamila. Wiemy jak mogą reagować jego rówieśnicy. Wspomniana już w tym wątku reklama Mc Donalds się kłania. Ja sam znam to ze swojego doświadczenia. Niektórzy patrzą na mnie jak na idiotę... Kamil się nie poddaje... TAK TRZYMAĆ!

 

Ja zobowiązuję się jako pierwszy rzucić jakieś złotówki... A co!! Odmówię sobie browarka w tym tygodniu!! Na dobre mi wyjdzie a i Kamil będzie zadowolony! Nawet jeżeli tylko garstka z nas się podejmie tej zbiórki, to choćby jakiś okular albo filterek sobie Kamil kupi! Zwłaszcza, że niedługo Mikołajki i Gwiadka!

 

ZOBOWIĄZUJĘ SIĘ OTWORZYĆ ZBIÓRKĘ DLA KAMILA!!

Mam jedno konto, którego prawie w ogóle nie używam i proponuję tam wpłacać pieniądze dla Kamila. Na bieżąco będę wysyłał Kamilowi wyciąg z aktualną ilością zebranej kasy. Wiem, że on mi ufa, toteż proszę i Was o zaufanie.

 

BZ WBK

64 1090 2327 0000 0001 0433 2734

 

Aleksander Cieśla

ul. 1 Maja 13/3

57-350 Kudowa-Zdrój

 

w tytule napiszcie "dla Kamila"

 

 

P.S: Oczywiście, jeżeli wolelibyście w inny sposób wpłacić pieniądze, to zrozumiem... W razie czego wszystko możemy sobie ustalić... Natomiast, jeżeli ten mój wywód przejdzie bez echa, to też nic się nie stanie. Myślę że chociaż stówkę uzbieramy!!

 

KOLEDZY I KOLEŻANKI!! ZRÓBMY COŚ DOBREGO!!

:banan::banan:

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niektórzy wiedzą Jacek Pała organizuje dla mnie zbiórkę pieniędzy. Na montaż pod teleskop.

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=19032

 

 

 

To dla czemu by nie zorganizować zbiórki dla Kamila. Mój rówieśnik bardzo by sie ucieszył gdy by dostał wiadomość "organizujemy zbiórkę". Tak jak ja usłyszałem od Jacka że zorganizuje mi zbiórkę. to tak się wzruszyłem że prawie sie rozpłakałem. :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ale nawet nie wiem za co chcecie mi dać prezent,, przecież jestem tylko w gazecie.. :rolleyes:

A tak apropo tego co wczoraj pisałem,

Dzisiaj na godzinie wychowawczej Pani wychowawczyni wyczaiła tą gazete pogratulowała mi, kazała mojej koleżance przeczytać to wszystko co tam pisze :D ja się śmiałem :mellow: ale cicho... bo nie wiedziałem czy się będą śmiać czy coś innego, a jednak skończyła czytać, a tu pani powiada bardzo ci gratulujemy i cieszymy się za te pozdrowienia, pani zaczyna bić brawo,, no i cała klasa, ja byłem zawstydzony jednak się im to podobało a już z klasą się znamy od 1 podstawówki bo przeszliśmy do gimnazjum całą klasą.. bardzo się z tego powodu cieszyłem że ktoś mnie wreszcie docenił, nauczycielka z matematyki powiada że też jej się to podobało, tyle że ona już wiedziała że się interesuję astronomią bo, gdy jechaliśmy do Oświęcimia to zdradzałem kilka moich astro-tajemnic, a pani przewodnik zaczęła gadać że jej syn jest astrofizykiem i że ma Uniwersała 150 z czymś tam, (sory że opowiadam wam moje przeżycia z wycieczki a nie artykułu :Boink: )

Jak chodziłem na przerwie po korytarzu to się śmiali ale mam to w.... Kellnerze :D nie używając brzydkiego słowa..

Załatwiłem z panią z fizyki spotkanie gdzieś w Maju bym klasie i paru nauczycielom z fizyki, religi, mojej wychowawczyni, pokaz słońca przez mojego skajluksa

A z pani z religii która zrobiła ten artykuł mam 6 ;)

 

Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.