Skocz do zawartości

Synta 8


toba94

Rekomendowane odpowiedzi

Co nagle to po diable mawiają jedni...

 

Aha, każdy wie co to Synta 8" i jak wygląda :).

 

EDIT: Zgadzam się z Wimmerem. Dla przykładu. Na forach astro jestem od prawie 3 lat, a na teleskop czekałem prawie 10 miesięcy... :)

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nigdy nie wiadomo ile moze potrwac szukanie sprzedajacego :szczerbaty:

Jeszcze nie wiem do konca czy ja wlasnie kupie.

Jak bedzie atrakcyjna cena to kto wie :notworthy:

 

Jeżeli nie jesteś pewien, że kupisz, to nie zakładaj wątku!!

Trudno Cię wyczuć. Niby nagle zaczynasz powoli łapać o co chodzi... a tu takie niepewne posunięcie. Wiem, że się "napaliłeś" ale powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie chciał sprzedać Syntę, to da ogłoszenie w dziale tudzież zwanym "Sprzedam". Nie powinieneś zakładać nowego wątku, jeżeli nie jesteś pewien, czy będziesz kupował. Po prostu zaśmiecasz forum. Raczej nikt nie będzie czekał aż się zdecydujesz na kupno, podczas gdy ma innych chętnych.

 

Pozdrawiam,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po co za wczasu masz pisać takie wątki? Może być ktoś inny chętny do kupna takiej Synty od razu. A to się bardziej opłaca, gdyż nie wiadomo czy ty kupisz czy nie. A takiemu potencjalnemu sprzedawcy, będzie lepiej. Bo może te pieniądze są potrzebne? A ew. nabywca może znaleźć inną ofertę, a Ty i tak nie kupisz sprzętu od wymienionej osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.