Skocz do zawartości

Cztery planety i lampa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie przeglądam swoje stare "astro" fotki i znalazłem taką z 09.05.2002 godz 21:36:42 F=2.0, czas=1.3 sek. (za to też kocham cyfraka, że nie trzeba nic notować)

 

 

 

Kto ma więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Pamiętam. Niestety przegapiłem tę zorzę którą zresztą uwiecznił Papatki. Zauważyłem wtedy lekkie poczerwienienie nieba na północy ale wytłumaczyłem to sobie poświatą odległego Poznania i pojechałem dość wcześnie do domu. Dopiero na drugi dzień z radia dowiedziałem się, że była zorza! Myślałem, że mnie krew zaleje - mieć taką okazję i przegapić. Na przyszłość będę fotografował wszystkie czerwone poświaty w okolicach aktywności słonecznej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zorza to chyba najwiekszy problem - jezdzielem tyle razy i tak czesto pomimo zaawansowanego sztormu geomegnetycznego u nas nie bylo nic widac :(

Albo sie okazywalo ze podczas najwiekszej aktywnosci w tym cyklu bylo u nas zachmurzone przez tydzien, albo byla pelnia Ksiezyca. Poprostu zalamka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Nie martw się Papatek ja tą zorzę z kwietniowej koniunkcji też wziąłem na łunę Krakowa obserwując z Błoń złaczenie i robiąc mu fotki pomiędzy Cirrusami :-(((

Też czekam na swoją zorzę życia, kilka zdechlaków widziałem ale to jeszcze nie to co misie lubią najbardziej  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj leszczyniacy!!

przegapiliście piękną zorzę w 2000 roku w kwietniu, natomiast ja przez przypadek się na nią natknęłem.

Zdjęcie na mojej stronie bo coś nie mogę zamieścić samej fotki na forum  ???

Koniunkcje też polecam, ale trzeba się zagłębić   ;)

pozdrawiam,

Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.