Skocz do zawartości

Kupię wskaźnik laserowy


PawelBe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

 

Chciałbym kupić wskaźnik laserowy dobry do wskazywania gwiazd, gwiazdozbiorów itp. Zależy mi na zakupie takiego lasera, bo zaproszono mnie, aby w niedalekiej przyszłości aby poopowiadać trochę o niebie dzieciakom (najprawdopodobniej spotkania takie będą odbywać się regularnie) i z całą pewnością taki laser byłby wielką pomocą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na stoisku AstrCd na dniu otwartym teraz w niedziele w CAMP maja to też na stronie. Moj ma 100 MW wali w niebo, że rany Boskie! Myśleli we wsi ze UFO wylądowało :-) Ale do szkolenia dzieciakow to lepiej nie kupuj bo zobaczysz - będą bardziej zainteresowane Twoim laserem niż gwiazdami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na stoisku AstrCd na dniu otwartym teraz w niedziele w CAMP maja to też na stronie. Moj ma 100 MW wali w niebo, że rany Boskie! Myśleli we wsi ze UFO wylądowało :-) Ale do szkolenia dzieciakow to lepiej nie kupuj bo zobaczysz - będą bardziej zainteresowane Twoim laserem niż gwiazdami

 

Od wielu lat zajmuję się dydaktyką astronomii a od 2 używam w niej zielonego lasera.

Odpowiednie podejście do tematu powoduje, że laser nie jest atrakcyjniejszy niż niebo a staje się narzędziem do jego lepszej eksploracji.

Pozdr

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.