Skocz do zawartości

Astro-czat


Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość aby poprawić wyświetlanie - ile osób jest na czacie.

Ja nie mam sposobności pogadać na GG i na skaypie na służbowym kompie.

A czat był kiedyś zarąbistym narzędziem kontaktu bezpośredniego, ale jeżeli licznik nie działa to czat nie ma sensu.

Tak poznałem większość z Was twórców ASTRO-FORUM.ORG, astro4u a wcześniej teleskopy.pl.

Wielu miłych panów i pań - a wrażenia z obserwacji live to było coś.

 

Da radę - czy do kosza? Bo szkoda miejsca na głównej... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość aby poprawić wyświetlanie - ile osób jest na czacie.

Ja nie mam sposobności pogadać na GG i na skaypie na służbowym kompie.

A czat był kiedyś zarąbistym narzędziem kontaktu bezpośredniego, ale jeżeli licznik nie działa to czat nie ma sensu.

Tak poznałem większość z Was twórców ASTRO-FORUM.ORG, astro4u a wcześniej teleskopy.pl.

Wielu miłych panów i pań - a wrażenia z obserwacji live to było coś.

 

Da radę - czy do kosza? Bo szkoda miejsca na głównej... :rolleyes:

Przestał działać, bo dostawca systemu czata zrezygnował z tej opcji. Pogadam z programistą, żeby sprawdził, czy można to przerobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, dzięki za błyskawiczną reakcję - myślałem, że to małe niedociagnięcie.

Bo szkoda na tak profesjonalnym forum (piszę to z cała personalną odpowiedzialnością) aby były tekie proste knyfy.

Może da sie coś zrobić - bo po 2 latach odjazdu lekko wracam do hobby (z przyjemnością).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, Adaś, nawet niedawno w Belęcinie wspominaliśmy Ciebie i stare dobre czasy kiedy byłeś z nami na zlotach, super że wracasz do najfajniejszego hobby i najfajniejszych ludzi :) Wrzucam jedną fotkę, z dyskusji przy ławie, którą często wspominamy Belęcin 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na to sposób...

Jeżeli korzystasz z Firefoxa, to dołącz do niego aplikację "No Script"

(Narzędzia - Dodatki - Znajdź aktualizacje). Po zainstalowaniu okno wyświetli sie większe, będzie można je dowolnie rozszerzać - a przy okazji reklama będzie mniejsza :)

Tylko trzeba uważać, żeby nie blokował tych chcianych skryptów na różnych stronach - można zezwolić na to w opcjach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.