Skocz do zawartości

Wyprzedaż totalna


Lysy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wystawiam do sprzedaży:

1)Montaż EM200 USD3 na oryginalnym lecz mocno zmodyfikowanym tripodzie (wymieniono wszystki śruby na stalowe nierdzewki, zmieniono mocowania półki na akcesoria z jej usztywnieniem, części polakierowane profesjonalnie proszkowo).Do zestawu dodaję 2 przeciwagi (oryginalne), zasilacz (porządny :), oraz zestaw ze stajni shoestring astronomy (moduł gpusb umożliwiający sterownie montażem z kompa czyli m.in guiding). Calość w znakomitym stanie. Jestem pierwszym właścicielem a jedynym powodem sprzedaży zestawu jest jego nośność (18,5 kg), potrzebuję teraz montażu do ok 30 kg..Kabel zasilający do pilota jest zamocowany na stałe z uwagi na tendencje do "samowypinania" się. Montaż działa rewelacyjnie, wysoka precyzja i kultura pracy. Cena całości 7.000 PLN. Widoczna na fotkach platforma dovetail dodatkowo 500 PLN lecz mogę dodać oczywiście w cenie oryginalną taka (niestety nie jest to rewelacja).

 

2)Montaż CG5 + tripod. To w zasadzie nieco ładniej polakierowany skywatcher EQ5 :), ale ma jedną wielką przewagę-świetny ciężki i stabilny tripod (dodawany do takich montaży jak EQ6, bez problemu utrzymuje też głowicę EM200). W standarcie 1 przeciwaga, u mnie dodatkowa druga extra. Brak napędu elektrycznego, brak lunetki w standarcie. Pokrętła mikroruchów pracują jednak lekko i precyzyjnie. Jestem pod miłym wrażeniem!.

Sprzęt NOWY, złożony jedynie w celu wykonania fotek. Cena 550 PLN. Bezproblemowy mobilny montaż na wypady wizual.

 

3)Kamerka Philips Toucam 840II- kamerka do avikowania planetek ze złączką 1.25" dziala bezproblemowo czysta matryce żadnych rysek, zrobiłem nią sporo fajnych fotek planet i księżyca. Cena 150 PLN.

 

4)Okulary:

celestron Axiom 34mm szerokokątny cena 240 PLN 2" stan: b.dobry

synta 38mm hmmm cena 60 PLN 2" stan średni

celestron plossl e-lux 40mm cena 170 PLN stan b.dobry

celestron plossl 32 mm cena 80 PLN stan b.dobry

ruski 25mm cena 15zł stan kiepski.

Wszystkie okulary razem upust 25% nie chce mi się tego wysyłać szczerze powiedziawszy w kilka miejsc :).

 

Pozdrawiam, kontakt najlepiej na priva.

tripod5.jpg

tripod4.jpg

tripod3.jpg

tripod2.jpg

tripod1.jpg

schor1.jpg

okulary.jpg

em2.jpg

em1.jpg

cg52.jpg

cg51.jpg

840II.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać ,bo jak będziecie na emeryturze to w miesiąc lub dwa tyle do apteki wyniesiecie.Wiem coś o :zle: tym :szczerbaty:

 

Eeeee.... przesadzasz. Bycie na emeryturze znam z autopsji i wcale nie wynoszę do apteki "w miesiąc lub dwa" tyle, ile kosztuje tych kilka oferowanych szkiełek, powleczonych na domiar złego - jakimś zielono-niebieskim lakierem :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee.... przesadzasz. Bycie na emeryturze znam z autopsji i wcale nie wynoszę do apteki "w miesiąc lub dwa" tyle, ile kosztuje tych kilka oferowanych szkiełek, powleczonych na domiar złego - jakimś zielono-niebieskim lakierem :-)))

Chodziło mi o CG5 :rolleyes: .Jak nie trzeba chodzić do tych sklepów z krzyżykiem to super.Ale mi się trafił akurat taki rok że mógłbym Lysego całego wykupić.Na szczęscie mam drugie zródło dochodów bo byłoby cieniutko.Ale tu nie chodzi żeby się skarżyc.Miało to być raczej w formie żartu. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.