Skocz do zawartości

Cyfrowa lustrzanka


Emilon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem że już wiele takich tematów tworzyłem lecz jest to mój ostatni. Proszę o podanie nazwy cyfrowej lustrzanki i najlepiej sklepu w którym ona jest. Chodzi mi o aparat do 1200zł koniecznie z wliczonym w cenę obiektywem i całość nowa nie używana. Chodzi o aparat o zastosowaniu między innymi astro.

Edytowane przez Emilon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam wiem że już wiele takich tematów tworzyłem lecz jest to mój ostatni. Proszę o podanie nazwy cyfrowej lustrzanki i najlepiej sklepu w którym ona jest. Chodzi mi o aparat do 1200zł koniecznie z wliczonym w cenę obiektywem i całość nowa nie używana. Chodzi o aparat o zastosowaniu między innymi astro.

 

canon 1000d : 1250 PLN w promocji

sony a200 : 1000 PLN w promocji

 

info z japanfoto.pl (PS : nie znam sklepu, byc moze to sklep ala OskarMedia)

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi lecz mam jeszcze parę pytań. Który aparat jest lepszy Canon 1000D, Sony Alpha 200 czy Nikon D60?

 

Ty pytasz o aparat do astrofoto ?

Czy tak ogólnie do foto ?

A jakby Cię ktoś zapytał " który owoc jest lepszy? " to co byś odpowiedział ?

Pytanie na tym forum co lepsze do astrofoto Sony Nikon Canon jest troszkę nie teges .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi lecz mam jeszcze parę pytań. Który aparat jest lepszy Canon 1000D, Sony Alpha 200 czy Nikon D60? Czy w sklepach internetowych ceny trochę się zmniejszają jak tak to w jakich miesiącach.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

wg mnie system canon : sporo więcej softu do obróbki, więcej modyfikacji udokumentowanych, pełne sterowanie przez usb. osobiście posiadam sony a200 z matrycą CCD - ale nie kupowałem go z myślą o astrofoto - tematem zainteresowałem się po zakupie. oczywiście w osądzie mogę się mylić, ale na tym forum (już nie pamiętam gdzie) padło stwierdzenie, że 95% fotek astrofoto amatorskich wykonuje się canonami ;)

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie na tym forum to na jakim mam się pytać o aparat do astrofoto?

 

Forum jest to. Tylko pytanie brzmi jak mantra powtórzona setny raz.

Ile razy można pisać to samo ? Canon, Canon i tyle , a który? 350D. A dlaczego ? Bo najlepszy stosunek cena możliwości.

Więcej szczegółów ? Opcja "szukaj"

Zajrzyj do działu "kamery" znalezienie wątków na temat lustrzanek do astrofoto zajmie Ci tyle co napisanie posta z takim pytaniem , a informacji znajdziesz baaaardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.