Skocz do zawartości

"Niebo na weekend"


ralph73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie zwiazane z wyzej wymieniona pozycja pana Przemyslawa Rudzia.Czy ktokolwiek wie,gdzie moge nabyc ta ksiazke poprzez ksiegarnie internetowa(wysylkowa)?

Nie dawno bylem w warszawie i probowalem znalesc niestety bez skutku,nigdzie jej nie ma.

Na codzien mieszkam w UK i tutaj takiej pozycji nie uswiadcze.Probuje poprzez internet i rowniez nie moge kupic,wszedzie jest ale niedostepna,brak pozycji.

Nie bardzo wiem czym jest to spowodowane,czy ksiazka ta jest tak rozchwytywana,ze caly naklad sie rozszedl i trzeba teraz poczekac na kolejne wydanie?Nie wiem,wiem tylko jedno,ze kazdy poleca "Niebo na weekend",wiec i ja chcialbym rozpoczac swoja przygode z astronomia od dobrej lektury jednak jak ja dostac?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem czym jest to spowodowane,czy ksiazka ta jest tak rozchwytywana,ze caly naklad sie rozszedl i trzeba teraz poczekac na kolejne wydanie?Nie wiem,wiem tylko jedno,ze kazdy poleca "Niebo na weekend",wiec i ja chcialbym rozpoczac swoja przygode z astronomia od dobrej lektury jednak jak ja dostac?

Witaj,

Miałem podobny problem, okazało się, że jest nowe wydanie, z 2008 roku, pod inną nazwą: Atlas Nieba. Wydawnictwo Pascal. (http://ksiegarnia.pascal.pl/ksiazka.php?id=1573). Tą pozycję jest łatwiej namierzyć, zarówno w zwykłych księgarniach, jak i wysyłkowych.

 

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.